13 marca 2021, 17:00 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 88. Marek Kozioł - 25. Grzegorz Szymusik, 77. Rafał Kobryń, 96. Przemysław Szarek, 29. Dawid Lisowski - 6. Jacek Podgórski, 22. Marko Pervan (90, 19. Paweł Łysiak), 55. Marcel Gąsior, 24. Filipe Oliveira, 11. Émile Thiakane - 7. Jakub Łukowski (73, 10. Jacek Kiełb).

Puszcza: 99. Mateusz Górski - 77. Erik Čikoš, 30. Ivan Hladík, 11. Marcin Stefanik, 6. Marcel Pięczek - 44. Mateusz Wyjadłowski (64, 13. Jewhen Radionow), 14. Jakub Serafin (78, 8. Longinus Uwakwe), 20. Karol Knap (84, 18. Michal Klec), 24. Michał Rakoczy (84, 3. Michał Czarny), 19. Sebastian Górski (78, 9. Łukasz Spławski) - 21. Szymon Kobusiński.

żółte kartki: Szymusik - Čikoš, Wyjadłowski.

Mecz bez udziału publiczności.

Domingos - 13 marca 2021, 18:56:57 - *.30.42.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kamil Kuzera! Wygrywa mecze do zera! ;)

Jędrzejów - 13 marca 2021, 19:07:58 - *.dynamic.chello.pl
Nareszcie! Dzisiaj przynajmniej zagrali ambitnie. A Thiakane w następnym meczu na ławkę.

Kibic - 13 marca 2021, 19:11:09 - *.centertel.pl
Jedni i drodzy na poziomie amatorskiego grania na poziomie kl,,B"😪👎przez 90 min bez strzalu na bramke ( nie liczac wepchnietej pilki na 1:0 ), a te granie do ,,swietego mikolaja " to masakra 😰 bez skladnej akcji obydwie druzyny ☹️👎gdzie Ci ludzie uczyli sie w polke grac 🤔

obserwator - 13 marca 2021, 19:22:41 - *.centertel.pl
W pierwszej połowie to Puszcza grała lepiej.Bramka zdobyta w jednym z nielicznych ataków Korony.Pod koniec meczu to krzyki i upadania zawodników Korony na wymuszenie faulu i gra na czas.

Radomiak - 13 marca 2021, 19:29:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żółto czerwona kielecka K korona.

:-) - 13 marca 2021, 20:21:18 - *.146.3.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No nie mówiłem, że Puszcza to Janosik?...Bogatym zabrać - biednym oddać...

knp - 13 marca 2021, 20:27:42 - *.17-1.cable.virginm.net
radomiak radom chwd jechanym dziadom

Warchoł - 13 marca 2021, 20:31:54 - *.radom.vectranet.pl
Jako kibic Radomiaka przepraszam za tego jełopa kilka postów wyżej.

kielcensis - 13 marca 2021, 21:07:06 - *.dynamic.chello.pl
Słabiutki mecz dwóch słabiutkich zespołów. Pożegnanie z Bartoszkiem nie dziwi, natomiast to 1:0 jest jakąś zachętą dla nowego trenera Korony. Oby nie był to ktoś z łapanki (zasada: tani i bezżądaniowy).

fds - 13 marca 2021, 21:50:42 - *.204.17.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Warchoł: To nie osoba z Radomia tylko Broniarz vel Garbarnia, widać po adresie IP.

Stachursky - 13 marca 2021, 22:24:36 - *.centertel.pl
Nie po drodze mi z Kielcami i Koroną ,jestem z Radomia i kibicuje Zielonym, ale forum to nie jest miejsce do wyzywania . Faktem jest , że po IP widać ,że jest to wpis Broniarza vel Garbarnii ,który wpisami leczy jakieś kompleksy... Zwyczajnie po ludzku ,przykro mi że taki ktoś jest tolerowany przez admina. PS. Gratki za wygrany mecz, do zobaczenia na meczu ,oby już z kibicami
19R10.

CK - 13 marca 2021, 23:00:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona umiera.to widać zmiana właściciela to jak z deszczu pod rynnę. Będzie przepychanka kto kogo i kogo kto w radzie miasta. Kibiców też już coraz mniej.zostali tylko najwierniejsi a i tych ubywa. Wreszcie wygrany mecz a komentarzy tyle co kot napłakał . No chyba ,że już tak przyzwyczailiśmy się do przegranych że nie warto cieszyć się z wygranych. A radom powoli i po cichu robi swoje i już są wyżej od nas .wstydzmy się .wyłazi z nas mentalność Kleryków...

VanBastek - 14 marca 2021, 0:34:57 - *.16.109.169
-Korona everywhere-

r2d2 - 14 marca 2021, 16:28:44 - *.ip.fortes.pl
A ja tam czekam na mecz Radomiak - Korona w E-klasie. Pozdrawiam normalnych kibicow

rafalos - 15 marca 2021, 11:31:37 - *.centertel.pl
Czyzbym wyczuwał ocieplenie stosunków na linii Kielce - Radom 1910? nie mam nic przeciwko. tak jak i nie mam nic przeciwko byśmy złapali trochę punktów, nawet grając padakę i wpychając piłkę do bramki