18 marca 2021, 16:56:36 - maciejko
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 1-0 (0-0) meczu 23. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Dla Polaka była to piąta ligowa bramka w tym sezonie.

18 marca 2021, 15:00 - Ufa (stadion Nieftianik)
FK Ufa 0-1 Łokomotiw Moskwa
Grzegorz Krychowiak 80

żółte kartki: Bojan Jokič, Konstantin Plijew - Witalij Lisakowicz, Fiodor Smołow, Eder.

sędziował: Stanisław Wasiljew (Iżewsk).

Krychowiak i Maciej Rybus rozegrali cały mecz w składzie gości. W drużynie Ufy w 90. minucie Nemanję Mileticia (były gracz Korony Kielce) na boisku zmienił Timur Żamaletdinow (w przeszłości Lech Poznań).

Łokomotiw jest trzeci w tabeli z dorobkiem 40 punktów.

ZIENIU - 18 marca 2021, 17:13:23 - *.10.208.61
Ma formę wariat

Varadi - 18 marca 2021, 17:15:20 - *.play-internet.pl
Krycha wystąpił w ładnym stylowym futerku z tygrysa amurskiego

the_expert - 18 marca 2021, 17:17:59 - *.181.100.190
Odbiło się od słupka, trafiło Krychowiaka w plecy i wpadło do bramki. Też mi gol. W stylu Lewandowskiego.

Kadra - 18 marca 2021, 19:58:28 - *.111.247.120
Krychowiak w formie jest nam bardzo potrzebny na Euro.

M. - 18 marca 2021, 20:12:50 - *.dynamic.chello.pl
Łokomotiw, mieszkamy w Polsce.

Mike - 18 marca 2021, 20:17:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Łokomotiw to też Dynamło i Torpedło?

BI - 18 marca 2021, 20:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@14!:
W języku rosyjskim mamy zapis Локомот&
#1080;в, więc jeżeli robimy transliterację na język polski to pierwszą literą jest zaiste Ł. Lokomotiv to transliteracja na angielski - wiadomo, brak litery Ł w tym języku.
Pełna nazwa klubu po transliteracji to Zakrytoje akcyoniernoje obszczestwo Futbolnyj kłub „Łokomotiw” Moskwa.

M. - 18 marca 2021, 20:31:51 - *.dynamic.chello.pl
Dziwne, że nikt się tu nie oburza, że Wisłę Kraków zapisuje się Wisła, a nie tak, jak Anglicy - Wisla. Nagle literka "ł" nie przeszkadza? Jak już hejtujecie literę Ł, to bądźcie konsekwentni, a nie tylko wtedy, kiedy wam się nie podoba.

ron - 19 marca 2021, 0:12:16 - *.dynamic.chello.pl
Cieszy, że jest w formie, ale...varu u tych Ruskich nie mają? Bramka z ofsajdu jak byk

Wujo - 19 marca 2021, 9:28:24 - *.150.246.94.ip4.artcom.pl
Warto dodać, że z rożnego wrzucał Rybus. Nie jaki Eder przedłużył lot piłki i Krycha huknął z najbliższej odległości. Spalonego nie było @ron. Jedynie ręka była przed linią ofsajdu, a jak wiadomo ręką nie można strzelić.

FK - 19 marca 2021, 13:21:06 - *.10.208.154