Fortuna I liga: Resovia 3-1 Bruk-Bet Termalica

20 marca 2021, 15:00 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 3-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bartosz Jaroch 56, 63, Jakub Wróbel 59 - Roman Gergel 45 (k)

Resovia: 1. Karol Dybowski - 25. Bartosz Jaroch, 20. Oliver Podhorin, 5. Dawid Kubowicz, 24. Kamil Słaby - 4. Rafał Mikulec, 16. Josip Šoljić, 6. Bartłomiej Wasiluk (62, 13. Michał Kuczałek), 17. Radosław Adamski (62, 56. Cezary Demianiuk) - 9. Karol Twardowski (75, 22. Bartłomiej Kiełbasa), 12. Jakub Wróbel (87, 10. Maksymilian Hebel).

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 13. Mateusz Grzybek (58, 23. Marcin Wasielewski), 97. Wiktor Biedrzycki, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski - 8. Samuel Štefánik (68, 19. Michal Bezpalec), 22. Michal Hubínek (80, 2. Patryk Czarnowski), 95. Sebastian Bonecki (58, 16. Paweł Żyra), 10. Adam Radwański (68, 66. Martin Zeman) - 7. Roman Gergel, 9. Kacper Śpiewak.

żółte kartki: Podhorin, Wróbel, Demianiuk, Mikulec, Jaroch - Grzybek, Bonecki, Biedrzycki.
czerwona kartka: Wiktor Biedrzycki (87. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą).

Miki - 20 marca 2021, 16:54:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nieciecza SPRZEDAWCCZYKI WSTYD zaczyna się handlem!.

Fan TSP - 20 marca 2021, 16:55:28 - *.tktelekom.pl
Ogromne gratulacje dla Bartka Jarocha, pozdrowienia z Bielska! Szkoda że u nas nie dostał drugiej szansy, oby pomógł się Resovii utrzymać

Max - 20 marca 2021, 16:57:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nieciecza won z.ligii! Macie jeszcze szczęście że ten Sponsor Was utrzymuje !!

ben10 - 20 marca 2021, 16:58:10 - *.220.46.11
W szatni padły męskie słowa, nie możemy tracić takich bramek, podnosimy głowy do góry itp.

Stary - 20 marca 2021, 16:58:15 - *.230.64.212
Po pierwszej połowie, w której była głównie kopanina i bieganina oraz karny do szatni, nikt się nie spodziewał, że w drugiej połowie się rozkręci!
Resovia zagrała te 45 minut jak za starych czasów! A Nieciecza? Przyjechała odbyć mecz. I tyle. Drugie miejsce w tabeli? No i co z tego. Postali i tyle. Nie zależy im na awansie chyba.
Resovia musi wszystko u siebie wygrywać, jeśli się chce utrzymać. Dziś - 45 minut bardzo dobre w porównaniu z dotychczasowymi meczami!

Lola - 20 marca 2021, 16:59:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nieciecza Won z ligi Hanjcarze!!..

ZS - 20 marca 2021, 17:00:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia spadek PEWNE INFO !

1410jatka - 20 marca 2021, 17:03:07 - *.150.178.24.skyware.pl
Teraz jeszcze ŁKS wygrywa z Sosnowcem i jest pięknie.

*** R E S O V I O ***
KOCHAM Cię !!!

KIBIC - 20 marca 2021, 17:05:44 - *.centertel.pl
Resovia ucieka ze strefy spadku ...

y - 20 marca 2021, 17:06:06 - *.204.34.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No, no... Niecieczo - prosimy tak co tydzień.
Bo miejscem takich wynalazków jest okręgówka.

pewny - 20 marca 2021, 17:07:17 - *.static.ip.netia.com.pl
Bruk-bet gra ładną piłkę, duża w tym zasługa trenera, należy im się gra w ekstraklasie. Jak każdej drużynie przytrafia się słabszy dzień, ale jest główny kandydat do awansu.

sosnowieś - 20 marca 2021, 17:09:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super niech Reska i Bełchatów wygrywają i to coś co ma coś wspólnego z gołąbkami spadnie

Olsztyn - 20 marca 2021, 17:10:42 - *.dynamic-2-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Brawo Karino!!! Wzmocnienie Stomilu

Toro57 - 20 marca 2021, 17:11:23 - *.centertel.pl
Kolejka cudów . Jeszcze ŁKS przegra , Stomil wygra i będzie jak zaplanowane .
Bukmacherka ma się wspaniale

Kibic - 20 marca 2021, 17:12:01 - *.as13285.net
Jeszcze Zagłębie Sosnowiec i będzie gitara

Ja rosik - 20 marca 2021, 17:13:09 - *.135.2.116
Tylko brakło Marciniaka w składzie i od razu przegrana.

RKS 74 - 20 marca 2021, 17:13:37 - *.dynamic.chello.pl
SOVIA ale TY zaimponowałaś mi dziś no Panie Lewandowski coś się sypie tam Termalica

nie ma lip - 20 marca 2021, 17:13:46 - *.2.178.212
Dobry kurs na Resovie u buka

śżk - 20 marca 2021, 17:15:45 - *.adsl.inetia.pl
handel czas zacząć

Wkurzony - 20 marca 2021, 17:15:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trzeba pilnować wyników i obstawiać He .
Więc na pewno Łęczna wygra kolejny mecz ( z odpuściła , sprzedała)
Nieciecza też musi wygrać ( sprzedala mecz z reską)
Stomil powinien wygrac z Widzewem , i Widzew wygra pewnie kolejne spotkanie .
Jaki taki plan to ŁKS powinien przegrac dziś i też następny mecz wygrać .
Niestety wszystko już jest ustawiane :-(
Życie nasze . Mecze . Zdrowie ...

o tak - 20 marca 2021, 17:16:12 - *.play-internet.pl
Dziękujemy , dziękujemy ... Kolejne mega ważne punkty zdobyte na wiceliderze i to całkiem zasłużenie .

Roler - 20 marca 2021, 17:18:19 - *.dynamic.chello.pl
Do ekstraklasy to powinny awansować : Arka, ŁKS i Korona a nie jakieś wieśki za przeproszeniem z 500 kibicami po robocie przy produkcji kostki lub szychcie koło Lublina, a potem baloniki na trybunach, wara cukrowa....

Lesiu - 20 marca 2021, 17:19:05 - *.204.52.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niesamowity wyczyn w ciagu siedmiu minut utrata trzech bramek i to kto lider ! Szykuje sie naprawde mocna polska ekstraklasa Niech jeszcze powiekszaja ten kabaret

bez paniki - 20 marca 2021, 17:20:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Nieciecza murowany kandydat do awansu, każdy inny klub by się powstydził, jak wszystko jest tu ułożone i zorganizowane w tym klubie, gdzie duża w tym zasługa rodziny Państwa Witkowskich.

kibic - 20 marca 2021, 17:22:41 - *.static.ip.netia.com.pl
Żałuj Roler !

FanRTSa - 20 marca 2021, 17:23:26 - *.centertel.pl
Dlaczego nie ma jeszcze info o dymisji trenera Słoników? Tylko Mariusz Rumak może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać piłkarzyki żeby zacząć wygrywać!

miasto - 20 marca 2021, 17:32:13 - *.220.46.11
Baloniki i wata cukrowa to wieś. Race, powyrywane krzesełka to miasto.

Nikt niczego nie sprzedal !
Sa w tej lidze druzyny, ktorym do tej pory nie szlo ale jak im zaskoczy to jeszcze dokopia niejednej druzynie. Do tej pory Resovia nie miala szczescia (chociazby zremisowany mecz w Olsztynie, przegrana z LKSem gdzie wcale nie byla gorsza).
Juz w meczu z Miedzia Resovia powinna byla wygrac ale to nie wyszlo, tak teraz widac, ze bedzie jeszcze lepiej. Trzymajcie sie chlopaki. Daliscie mi dzisiaj duzo radosci. Resovia is my love forever !!!

Sławek - 20 marca 2021, 17:53:13 - *.centertel.pl
Romario jełopie
Reska to ogólnie twór sprzedajny haha nikt ich nie szanuje w Polsce .
Po drugie jesteś taki pewien że w "normalnych " warunkach ograli byście Nieciecza hehe

under46 - 20 marca 2021, 18:00:08 - *.radom.vectranet.pl
Brawo Resovia. Rzeszów, piękne miasto. I pięknie zyciężyliście z takimi "mistrzami"... Pozdrowienia z Radomia.

L.Arconada - 20 marca 2021, 18:24:09 - *.38.225.142
Bruk-Bet poza rzutem karnym miał tylko jedną szansę na gola. Resovia dużo mocniejsza niż jesienią, nikomu w Rzeszowie nie pójdzie łatwo.

Antonio - 20 marca 2021, 18:31:04 - *.204.52.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Alez wynik. ??? cos mi tu pachnie czyms ???

y - 20 marca 2021, 18:45:30 - *.204.34.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak ci czymś "pachnie" to się podmyj.

vega - 20 marca 2021, 19:14:32 - *.play-internet.pl
fryzjer wiecznie żywy

Tomek - 20 marca 2021, 19:48:30 - *.147.36.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bruk bet nie ma formy w tym roku. Taka prawda.jeszcze pewny awans im ucieknie. Pilnie zmienić trenera.

Mąż - 20 marca 2021, 20:06:48 - *.dolsat.pl
BBT taką samą padakę grało w Bełchatowie. Tylko dziś sędzia nie wydrukował. Kryminał dla sędziego tamtego meczu. Won z piłki.

NIECIECZA - 20 marca 2021, 20:45:25 - *.static.system77.pl
Szkoda że Wróbelek tylko jedna im wsadził Ale wystarczy by podziękować... więcej Słowaków I wynalazków A Swoich odpalac!!!! BRAWO KUBUŚ !!

Śmk - 20 marca 2021, 20:45:35 - *.agg2.pgs.lmk-pgs.eircom.net
Nic się nie stało Bruk-Bet.

Fanek - 20 marca 2021, 20:55:54 - *.range86-187.btcentralplus.com
No to sie porobilo.
Dramat pelna geba!

Ajsmen1910 - 20 marca 2021, 21:30:43 - *.play-internet.pl
Przecież ten wynik na chlodną glowę to rzecz mało realna beznadziejna ta Polska piłka klubowa...

resoviak - 20 marca 2021, 23:29:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,20.03.2021 rok w sobotę
Brawo CWKS Resovia Apklan Rzeszów 1905 rok za 3 punkty. Ostatnie zwycięstwo Resovii na głównej płycie na W22 w Fortuna I Liga (wcześniej ta liga nazywała się II Ligą) było to zwycięstwo 15 czerwca 1994 roku 16 kolejka rundy wiosennej 33 kolejka sezonu 1993/1994 (spadek Resovii) w meczu Resovia Rzeszów - Bug Wyszków 1:0(1:0) 40 minuta Marek Haber po 27 latach Resovia wygrała z Termalicą Nieciecza 3:1(0:1) bramkę strzelił przebił klątwę Marka Habera w 56 minuty z rzutu wolnego Bartosz Jaroch piszę to żeby wiedzieli Historię Resovii Rzeszów na zapleczu Ekstrakasy(prześnie zaplecze I Ligi).

Kotmasza18 - 21 marca 2021, 0:42:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Sovia, życzę utrzymania na zapleczu ekstraklasy.Kazdy to powie Resovia rządzi w Rzeszowie.Pozdrowienia z Lublina.

Kielbasa M - 21 marca 2021, 9:03:02 - *.centertel.pl
Brawo Resovia 1905, wielkie miasto, 200 tys mieszkancow, klub z piekna historia i kibicami, za 4 lata ekstraklasa !

szkieletor - 21 marca 2021, 10:33:35 - *.play-internet.pl
szkoda ze trzeba grac na klepisku w stolicy podkarpacia;)

kibic słon - 21 marca 2021, 10:40:23 - *.play-internet.pl
przeciez slonie w tej rundzie graja straszna padake;) Moga twierdzic o tym remisy ktore osiagali z fartem w poprzednich meczach;) Resovia ma noz na gardle i polowe zespolu zmienione wiec jeszcze nie jednej druzynie urwie pkt. resovi zycze utrzymania a Slonie niech sie wreszcie obudza;)

Tak - 21 marca 2021, 14:05:53 - *.wist.com.pl
Resovia za rok ekstraklasa!

Ole - 21 marca 2021, 16:07:07 - *.cdn77.com
Oj, widzę tym razem sędzia nie druknął? Trzeba Marciniaka kilka razy wyznaczyć na sędziego i będzie Termalika w ekstraklasie jak ta lala.

majster - 21 marca 2021, 17:42:41 - *.231.1.226.koba.pl