20 marca 2021, 17:19:35 - gabrielba
Trzy gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił trzy bramki dla Bayernu w wygranym u siebie 4-0 (4-0) meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi z VfB Stuttgart. Kapitan reprezentacji Polski ma już na koncie 35 ligowych goli strzelonych w tym sezonie.

20 marca 2021, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-0 VfB Stuttgart 1893
Robert Lewandowski 17, 23, 39, Serge Gnabry 22

żółte kartki: Jérôme Boateng - Gonzalo Castro, Marc-Oliver Kempf.
czerwona kartka: Alphonso Davies (12. minuta, Bayern, za brutalny faul).

sędziował: Daniel Schlager (Badenia Południowa).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowskiego w 70. minucie zmienił Maxim Choupo-Moting, a poza kadrą gości pozostał Marcin Kamiński.

Bayern jest liderem z 61 punkami, a Stuttgart zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 36 "oczek".

Szymon1999 - 20 marca 2021, 17:23:29 - *.CNet.Gawex.PL
Uważam że 40 czy 41 to będzie na 100 % ja już odliczam 95 bramek do REKORDU WSZECHCZASÓW

y_G - 20 marca 2021, 17:23:54 - *.play-internet.pl
Dlaczego zmienil go tak wczesnie:
A) poniewaz owzczedza gona Wegry,
B) poniewaz obawia sie pobidzie rekorfu Gerda Mullera.
Co obstawiacie ?

ameba - 20 marca 2021, 17:23:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
CZY BUDNESLIGA JEST SŁABA.
Pytają pytania.
Oczywiście że nie.
Jest numerem 1 lub 2 na świecie - rywalizując wyłącznie z angielską.
Oby zrobił rekord budnesligi!

fajasport - 20 marca 2021, 17:24:13 - *.devs.futuro.pl
Trzy razy na pustaka to by Tuszyński strzelił

Klemens - 20 marca 2021, 17:24:25 - *.odramedia.pl
*Do janko - A Ty miękkim byłeś robiony

Poker - 20 marca 2021, 17:25:43 - *.dab.02.net (*.0.221.106)
Ogolnie slaby mecz dlatego go zdjeli w 2 polowie , nie jest juz on na 90 minut . Rekordu tez nie poprawi , bo terez same mocne druzyny beda dotego moze dojsc kontuzja po reprezentacji , kartki albo Covid czego nie zycze. Po sezonie niech wraca do Lecha to bedzie mial szanse na wjecej minut gry zarowno w lidze jak i Lidze Europy .

ameba - 20 marca 2021, 17:26:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Najlepszy zawodnik świata w najlepszej lidze świata.
Kto myśli inaczej - niezna się na piłce!

fansport - 20 marca 2021, 17:27:54 - *.dynamic.chello.pl
brawo panie robercie, oby tak dalej i będzie 41 goli.

Kopacz - 20 marca 2021, 17:28:39 - *.centertel.pl
Fansport do twego pustego łba

dino (L) - 20 marca 2021, 17:32:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ameba
Liga angielska na pewno jest lepsza od niemieckiej na chwilę obecną skoro będący w głębokim kryzysie Liverpool odprawił z palcem w zupie polfinaliste ubiegłorocznej edycji z Lipska ale w obliczu kryzysu Realu i Barcy wydaje się jednak na 2gim miejscu w Europie właśnie za angielska
@fansport
O proszę jednak potrafisz docenić wielkiego sportowca

Konik - 20 marca 2021, 17:39:39 - *.71.64.102
W tak słabej lidzie dla Bayernu, ja tez by strzelił 3 gole. Wielki mi wyczyn. Kiedyś ta Bundesliga była wielka dziś to dno.

polo - 20 marca 2021, 17:40:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jego klasę zweryfikują mecze w reprezentacji. To tutaj rodzą się wielcy. Liga pozostanie zawsze ligą. O Gerdzie Muhller-,e wszyscy na świecie wiedzieli tyle , że był snajperem w reprezentacji NRF , strzelił decydującą bramkę w finale MŚ zdobywając tytuł mistrza świata, że był mistrzem Europy dwa lata wcześniej, że był jednym z najlepszych strzelców MŚ w Meksyku w 1970 r. O tym ,że dzierżył rekord w strzelonych goli w jednych rozgrywkach ligowych w swoim kraju praktycznie się nie mówiło. Do teraz.

slazak - 20 marca 2021, 17:40:43 - *.centertel.pl
Gratulacje! Jeszcze tylko 5 i🥇. Teraz są realne szanse na pobicie rekordu Mullera. Tylko... Lewandowski daje się frajersko podpuszczać. Jeśli pojedzie na zgrupowanie reprezentacji narodowej Niemcy będą mieli powód, aby odsunąć Go od gry w Bundeslidze. Facet ma realną szansę przejść do historii niemieckiego futbolu, stać jego ikoną, a tymczasem wszystko może zaprzepaścić jednym meczem dla polskiej reprezentacji. Bo to Wembley...

witalis - 20 marca 2021, 17:40:46 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
DinoL szkoda,że wy od lat nie doceniacie Polaków,wiadomo klasa światowa i sprowadzanie złom zagraniczny

anon - 20 marca 2021, 17:41:09 - *.netburg.pl
omfg, masakra wszystkie bramki wyglądają na łatwe jednak trzeba najpierw ciężką pracą dostać się do Bayernu by Gnarby lub Sane wykładali Ci takie piłki. W tym sezonie co 60 min bramka. Cyborg

fansport - 20 marca 2021, 17:43:13 - *.dynamic.chello.pl
trudno, żebym pana roberta nie doceniał, najlepszy piłkarz świata, najwięcej goli, cyfry mówią same za siebie, zaprzeczać temu, to jak twierdzić, że 2+2=5.

fansport - 20 marca 2021, 17:44:11 - *.204.34.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znowu z 5 cm i do pustaka...
Potrujnie mnie dzisiaj głowa boli.

fansport - 20 marca 2021, 17:46:22 - *.dynamic.chello.pl
pobicie rekordu może mu otworzyć drogę do Legii

Polak - 20 marca 2021, 17:53:43 - *.30.146.10
Wiek chrystusowy Roberta! Lewy jest w szczycie dojrzałości i albo w tym roku Polska będzie mistrzem Europy albo nigdy!

.ycom - 20 marca 2021, 17:56:39 - *.sub-174-244-144.myvzw.com
Powinno to daç kopniaka Milikowi I Piàtce bo I sà m£odsi o 7-8 lat. Ale jakos nie zanosi sié.

sbn - 20 marca 2021, 17:58:00 - *.dynamic.chello.pl
I co z tego z Anglią nic nie zagra.
Czy Lewy kiedykolwiek strzelił gola:
Belgii, Francji, Holandii, Włochom, Hiszpanii, Szwajcarii, Anglii?
NIE!
Z mocnych to jedynie Portugalii i Niemcom XD

Figa - 20 marca 2021, 18:04:52 - *.centertel.pl
mozna go nie lubic jako człowieka - ja sie tu zaliczam pamietajac go z wizyty skoczni jako wyjatkowego buca,
ale jako sportowcowi trzeba oddac ze jest wybitnym i dlugo na takiego zawodnika bedziemy czekac

Levy - 20 marca 2021, 18:05:42 - *.24.178.231
Do wszystkich zawistnych :
Lewandowski to najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki nożnej.
Tyle w temacie
Tępaki

ja - 20 marca 2021, 18:11:49 - *.play-internet.pl
Obrona gości jak u mnie na podwórku jak się za dzieciaka grało.

fansport - 20 marca 2021, 18:18:08 - *.dynamic.chello.pl
zgadzam się, pan robert jest najlepszym piłkarzem w historii. strzelił najwięcej goli w historii, żaden inny polski piłkarz, a dotąd najwięcej ligowych goli miał krzysztof warzycha z panathinaikosu. nieprędko trafi się ktoś, kto będzie tyle goli strzelał, może nie nigdy, bo nie należy mówić nigdy, ale na pewno długo będzie czekania na takiego wspaniałego piłkarza, a średnio czeka się 40 lat, jak od lat 70-tych polska piłka czeka na sukcesy zarówno polskich klubów, byliśmy w czołówce europy, jak i reprezentacji, a na to długo się poczeka.

Qarabag - 20 marca 2021, 18:21:17 - *.centertel.pl
Eehheh w 10 i rozbić rywala 4:0 hehehe super super wyczyn, czapki z głów przed moim FCB!

Fajasport - 20 marca 2021, 18:22:23 - *.play-internet.pl
Proszę zamknąć mnie w Tworkach/Choroszczy/Kocborowie. Tam moi bliscy będą mieli najbliżej.

Pseudonim - 20 marca 2021, 18:45:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile on musi tych bramek na strzelać żeby te wszystkie rekordy pobić?

Lędzic - 20 marca 2021, 18:45:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najwięcej goli wśród polskich piłkarzy (mecze oficjalne i nieoficjalne):
1175 - Ernest Wilimowski
1065 - Wacław Kuchar

Najwięcej goli wśród wszystkich piłkarzy (tylko mecze oficjalne):
+982 - Erwin Helmchen (Niemcy/Niemcy Zachodnie)
+948 - Josef Bican (Austria, Czechosłowacja)
...
+663 - Ernest Wilimowski (Polska, Niemcy/Niemcy Zachodnie), 13. na liście światowej
549 - Robert Lewandowski (Polska), 32. na liście światowej

lapa - 20 marca 2021, 18:50:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
ajasport do ciebie synu,jak robert strzelal na bramke stuttgartu to szybko zawieszali koszulke zeby bylo do pustaka twoja taktyka sie sprawdza Pan profesjonalista robert strzela gole to tylko palce lizac KLASA SWIATOWA I CALEGO SYSTEMU SLONECZNEGO wspanialy pilkarz

napo - 20 marca 2021, 18:53:58 - *.wdm.pl
Szkoda jedynie, że nawet na 90minut dzieci zawitały ze swoimi komentarzami...

mam@hotmai - 20 marca 2021, 19:21:39 - *.cpe.net.fido.ca
@Lędzic: zajrzyj se na youtube tam powinnno być video jak Pele strzela bramkę #1000...

Giovanni - 20 marca 2021, 19:24:35 - *.146.100.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooo

RRR - 20 marca 2021, 19:53:35 - *.30.52.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
niemieckie blazny nigdy nie dadzą Lewemu pobić rekordu ich kamrata. Albo go któryś wykluczy kontuzją albo będzie zdejmowany z boiska jak już będzie bardzo blisko. Albo mecz na ławce. To się nie uda

Bednarz - 20 marca 2021, 20:18:53 - *.icpnet.pl
Ale na tej stronie i tak temat jego rekordu jest sprawą kontrowersyjną, bo któregoś sezonu 90minut po swojemu Lewemu jednej bramki nie uznało

ZS katowic - 20 marca 2021, 20:41:21 - *.204.35.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Noooo.... ROBERT MISTRZ!!!!!

eSKa - 20 marca 2021, 20:58:40 - *.extreme-net.one.pl
Szkoda sytuacji z 2 połowy kiedy po dograniu Pavarda strzelił nad pustą bramką. Ale i tak majstersztyk

tompg - 20 marca 2021, 21:03:15 - *.dynamic.chello.pl
prze ujjjj....Brawo Panie Robercie

Znawca Fan - 20 marca 2021, 21:07:57 - *.111.247.81
Szanowny Panie, to teraz prosimy o hattricki z Węgrami, z Andorą i z Anglią.

Pseudonim - 20 marca 2021, 21:48:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Bednarz
haha, w punkt! Też to pamiętam. Wszystkie portale liczą tak samo bramki, na 90minut zawsze jedna mniej (zaliczyli jakiegoś samobója). Pytanie do redakcji... ile w końcu brakuje mu bramek do pobicia tych wszystkich rekordów?

lapa - 20 marca 2021, 22:56:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
pytanie? czy pan robert ma w reprezetacji takich partnerow jak w BAYERNIE odpowiec NIE i zczym do ludzi w reprezetacji to co nie ktorzy to piylki kopnac nie umia,a co dopiero zagrac z klepki CZARNA MAGIA

Adam Trene - 20 marca 2021, 22:59:27 - *.147.34.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy debeściak, najlepsza 9 tka na świecie na chwilę obecną.
Szkoda że Polacy tego nie doceniają. Ah🤷

katowiceR - 21 marca 2021, 1:35:34 - *.ispgateway.de
mam@hotmai
pele moze czyscic buty wilimowskiego

mintspiel - 21 marca 2021, 2:05:15 - *.instances.scw.cloud
Jakby był karny to by nie stszelił, drewno.

Petersi - 21 marca 2021, 6:25:57 - *.tsunami-network.com
W takim gazie jak będzie z Anglią to będzie dobrze

vodovan - 21 marca 2021, 8:54:53 - *.toya.net.pl
Dlaczego na 90minut.pl podają, że Lewandowski ma strzeloną jedną bramkę więcej niż na wszystkich innych stronach? ... wraz z oficjalną stroną Bundesligi?

Polak - 21 marca 2021, 12:49:41 - *.dynamic.chello.pl
Gorące głowy młodych zdolnych z VFB i fuksy Bayernu. Byli lepsi, ale nie o cztery gole, a po za tym limit farta mocno wyczerpali. Z Paryżem może zabraknąć szczęścia.