21 marca 2021, 12:16:06 - bartekwr9
Gol Dawida Kurminowskiego w rezerwach Žiliny

Dawid Kurminowski strzelił gola w rezerwach Žiliny w przegranym 2-3 (2-1) meczu 21. kolejki słowackiej drugiej ligi z MFK Dukla Bańska Bystrzyca. Było to jego trzecie trafienie w drużynie rezerw w tym sezonie.

21 marca 2021, 10:30 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina B 2-3 MFK Dukla Bańska Bystrzyca
Dawid Kurminowski 7, Ján Bernát 31 - Ľubomír Willwéber 45, Milan Kvocera 49, Miladin Vujošević 71

żółte kartki: Adrián Kaprálik - Matej Starší, Lukáš Migaľa, Róbert Polievka.
czerwona kartka: Róbert Polievka (52. minuta, Dukla, za drugą żółtą).

sędziował: Rastislav Jurenka.

Mecz bez udziału publiczności.

Kurminowski zagrał cały mecz. W zespole gości w 40. minucie Milan Kvocera (w przeszłości Radomiak Radom) zmienił Patrika Vajdę. Poza kadrą meczową Dukli znalazł się Jozef Dolný (kiedyś Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Po rozegraniu 20 spotkań rezerwy Žiliny mają na koncie 26 punktów i zajmują ósme miejsce w tabeli ligowej.

ciekawski - 21 marca 2021, 12:20:39 - *.92.249.2
Rezerwy w 2 lidze?

PLNY - 21 marca 2021, 12:35:18 - *.pat.nym.cosmote.net
A czemu nie? Tyle źe nie mają prawa awansować!

Szymek - 21 marca 2021, 12:35:34 - *.25.19.165.ipv4.supernova.orange.pl
Wczoraj w 1 zespole strzelił,dziś w rezerwach... To w której ekipie on gra w końcu?

Stalowiec - 21 marca 2021, 13:44:54 - *.centertel.pl
Gość jest zgłoszony do obu drużyn i strzela na dwóch poziomach ligowych.

Irtysz_21 - 21 marca 2021, 14:05:13 - *.231.51.76.koba.pl
nie można w jeden weekend zagrać w obu zespołach, walkower!

Kark - 21 marca 2021, 14:22:43 - *.135.2.124
Można tak?? Każdy kraj ma swoje odmienne przepisy niezależne od UEFA?

koloko - 21 marca 2021, 14:24:47 - *.play-internet.pl
Jeżeli zagrasz mniej niż połowę, możesz grać wczesniej niż po 48h. W Polsce jest taki sam przepis.

Szaman81 - 21 marca 2021, 14:44:03 - *.146.230.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Koloko: nie masz racji. W Polsce nie musisz grać mniej niż pół meczu. Nie możesz grać więcej. Czyli jeżeli zagrałeś jedną lub drugą połowę możesz wystąpić w drugim meczu nawet w tym samym dniu. I obojętnie czy grałeś w pierwszej drużynie czy w rezerwach. Jednak musisz pamiętać, że po rozegraniu 2/3 meczów w pierwszej drużynie nie możesz już w danym sezonie zagrać w rezerwach. Pozdrawiam.

Szaman81 - 21 marca 2021, 14:44:19 - *.146.230.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@joe - 21 marca 2021, 15:36:35 - *.masmovil.com