3 kwietnia 2021, 12:15 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Skra Częstochowa
Maciej Kona 53 - Dawid Niedbała 64, Piotr Nocoń 80, Damian Warnecki 90

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół - 4. Paweł Czajkowski, 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 77. Michał Sacharuk - 91. Mateusz Klichowicz (83, 71. Serhij Napołow), 14. Adrian Rakowski (83, 13. Artur Golański), 10. Maciej Kona, 17. Tomasz Mikołajczak, 97. Adam Ryczkowski - 30. Szymon Skrzypczak (72, 11. Olaf Nowak).

Skra: 1. Mikołaj Biegański - 17. Krzysztof Napora, 25. Hubert Sadowski (55, 30. Titas Milašius), 27. Mariusz Holik, 4. Adam Mesjasz, 8. Rafał Brusiło - 16. Lucjan Klisiewicz (31, 23. Dawid Niedbała), 10. Radosław Gołębiowski (79, 9. Damian Warnecki), 18. Karol Noiszewski, 7. Piotr Nocoń - 21. Kamil Wojtyra.

żółte kartki: Klichowicz - Mesjasz, Milašius, Nocoń.

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

Mecz bez udziału publiczności.

Nikodem - 3 kwietnia 2021, 14:10:09 - *.centertel.pl
Oglądałem przypadkowo. Nie jestem kibicem żadnej z drużyn. W sumie fajnie się oglądało.

mhm - 3 kwietnia 2021, 14:10:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i fajnie

z - 3 kwietnia 2021, 14:11:07 - *.147.101.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do przerwy powinno być na miękko 3-0 dla Chojniczanki, ale jak sie taki cyrk robi w drugiej połowie to tylko BRAWA dla SKRY za serce !!

Realia - 3 kwietnia 2021, 14:11:39 - *.dab.02.net (*.68.115.35)
Ściebura do wzięcia, hej Skra weźcie go sobie, Wy awans GKS spadek

@Chojen - 3 kwietnia 2021, 14:12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten z Chojniczanki czy ze Skry

g8 - 3 kwietnia 2021, 14:12:40 - *.petrus.pl
Golański,tobie grać w ''chlipę'' a nie w piłkę skopaną. Co to było? To sabotaż piłkarski. Trenerze przejrzyj na oczy...

mhm - 3 kwietnia 2021, 14:13:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skra zawsze ma lepszą wiosnę

Kris - 3 kwietnia 2021, 14:13:50 - *.petrus.pl
Mikołajczak za te Twoje kiwki i straty to bym cię dawno do rezerw wyrzucił!! Taki stary i doświadczony piłkarz a tyle strat!! CHłopie przemyśl w święta swoją grę..bo patrzeć nie idzie na ciebie już..sobotę mi zepsułeś dzisiaj..

Sprawiedli - 3 kwietnia 2021, 14:14:35 - *.sta.tvknaszapraca.pl
brawo Skra, brawo Raków.

Zolki - 3 kwietnia 2021, 14:15:08 - *.petrus.pl
Brawo Baranki z Chojnic biegacie jak owieczki z ogożelin

Stoo - 3 kwietnia 2021, 14:15:44 - *.play-internet.pl
Wynik pod Polkowice i GieKSe ,która jak wygra ma ponownie lidera.

matt - 3 kwietnia 2021, 14:15:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kondycja Chojniczanki siadła. Szkoda straconych punktów. Piękny gol Kony, lecz kubeł zimnej wody należy się zespołowi z Chojnic. Od lat bolączka z kondycją. Szybciej zmiany powinny być przeprowadzane u gospodarzy tego meczu. Gratulacje dla Skry. Przeczekali i skutecznie wywalczyli trzy punkty.

Medalikarz - 3 kwietnia 2021, 14:41:28 - *.43.43.106.ipv4.supernova.orange.pl
zawsze miejscy nigdy wiejscy tylko SKRA w Częstochowie

geegee - 3 kwietnia 2021, 14:58:35 - *.centertel.pl
Mikołajczak jak Zielinski w reprezentacji, chodza słuchy ze umie grac w piłkę a tak naprawde tylko przeszkadza kolegom i w szatni na młodych wrzeszczy ze mu nie podają, a jak juz ma piłke to sie kiwa bez konca i strata albo strzela z taka moca jakby piłka wazyła 5 kg

adam - 3 kwietnia 2021, 15:04:29 - *.dynamic.chello.pl
Artur Golański... gorszego zawodnika w Chojniczance nie widziałem. Dramat.

miglanc - 3 kwietnia 2021, 15:12:20 - *.230.142.198
Dobry mecz jak na polskie warunki. Dobry mecz. Do 60 minuty dominacja Chojniczanki. Była szansa na 2-0 co pewnie zamknęło by mecz. Niespodziewana bramka Skry na 1-1, potem fatalny błąd Sokoła i zrobiło się 1-2 a w samej końcówce kuriolazla seria błędów co skończyło się golem nr 3.
Szkoda punktów, ale walka trwa.

fansport - 3 kwietnia 2021, 15:23:59 - *.dynamic.chello.pl
najpopularniejszy klub częstochowy, to skra.

Jan - 3 kwietnia 2021, 16:51:39 - *.mikronet.org.pl
Gwiazda. Mikołajczak jego kiwki za póżne podania wolny jak ruski czołg . Na wiosnę to samo co jesienią trzy cztery mecze i po kondycji i taktyce

bonik - 3 kwietnia 2021, 17:18:06 - *.dynamic.mm.pl
dzisiaj odpuszczono męczenie buły przez Raków- bo tylko tak można ich ostatnio opisać i tym bardziej cieszy kolejna wygrana Skry- gratulacje!

Chojniczan - 3 kwietnia 2021, 17:29:08 - *.petrus.pl
Panie trenerze Nocoń. Nie wiem czy Mikołajczak ma jakiegoś haka na zarząd, ale wielu z nas uważa, że już conajmniej od 3 lat nie powinien grać w Chojnicach. Z nim to jakby Chojna grała w 10. Trenerze daj jeden mecz bez niego i będzie lepiej. Do tego więcej strzałów zza pola, a nie jak dzisiaj wejść do bramki z piłką.

t - 3 kwietnia 2021, 17:51:02 - *.30.59.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl