3 kwietnia 2021, 19:22:35 - bartekwr9
W pierwszym kwadransie Legia jak w transie

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 23. kolejki PKO Ekstraklasy zajmująca pozycję lidera Legia Warszawa wygrała na swoim boisku 4-2 (4-1) z drugą w tabeli Pogonią Szczecin. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Tomáš Pekhart, a po jednym trafieniu dołożyli Filip Mladenović i Mateusz Wieteska. Pogoń odpowiedziała golami Adama Frączczaka i Kamila Drygasa z rzutu karnego. Po tym meczu przewaga Legii nad "Portowcami" zwiększyła się do dziesięciu punktów.

3 kwietnia 2021, 17:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 4-2 Pogoń Szczecin
Filip Mladenović 4, Tomáš Pekhart 10, 14 (k), Mateusz Wieteska 29 - Adam Frączczak 45, Kamil Drygas 83 (k)

Legia: 1. Artur Boruc - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Mateusz Wieteska, 13. Artem Szabanow - 2. Josip Juranović, 99. Bartosz Slisz, 24. André Martins, 67. Bartosz Kapustka (74, 8. Walerian Gwilia), 82. Luquinhas (79, 21. Rafael Lopes), 25. Filip Mladenović - 9. Tomáš Pekhart (87, 30. Kacper Kostorz).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos (63, 33. Mariusz Malec), 23. Benedikt Zech, 97. Luís Mata (23, 64. Kacper Kozłowski) - 20. Alexander Gorgon, 8. Damian Dąbrowski (63, 14. Kamil Drygas), 61. Kacper Smoliński (63, 19. Adrian Benedyczak), 27. Sebastian Kowalczyk, 18. Michał Kucharczyk - 9. Adam Frączczak (74, 17. Mariusz Fornalczyk).

żółte kartki: Wieteska, Szabanow, André Martins - Triantafyllópoulos, Dąbrowski, Kozłowski, Drygas.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).

Mecz bez udziału publiczności.

Okras - 3 kwietnia 2021, 19:23:44 - *.play-internet.pl
Brawo!!!ostatnia prosta w drodze do mistrzostwa

Chemik - 3 kwietnia 2021, 19:24:54 - *.146.162.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W pierwszym kwadransie to był zbiorowy gwałt ze szczególnym okrucieństwem.

Hugomks - 3 kwietnia 2021, 19:24:57 - *.centertel.pl
Kowalczyk zmyj ten smalec z głowy i skończ ten lansik bo już w klubie mówią że po powołaniu od zołzy odbiło ci że jesteś drugi Ronaldo, tymczasem dziś poza machaniem łapami do sędziego jedna wielka padlina

Portowiec - 3 kwietnia 2021, 19:25:00 - *.dynamic.chello.pl
Runjac won - wystarczy. Nie masz i nigdy nie miałeś genu zwycięzcy, co potwierdza twoja historia z ligi niemieckiej. Dość

W(L)KP - 3 kwietnia 2021, 19:25:24 - *.centertel.pl
Mistrzem Polski jest Legia szkoda ze druga połowa odpuszczona bo byloby wyzej.

xxxxx - 3 kwietnia 2021, 19:25:42 - *.ennet.pl
Bartkowski to musi uważać, bo następnym razem podmuch wiatru go przewróci :D ale fakt, wykorzystał sytuację.
Legia jest na autostradzie do mistrzostwa, teraz to rywalizuje sama z sobą. Jeśli przegra, to na własne życzenie.

gggg - 3 kwietnia 2021, 19:26:38 - *.play-internet.pl
Brawo bracia. Legia Radomiak>

Chopin - 3 kwietnia 2021, 19:26:39 - *.fuchsia.dedicated.server-hosting.expert
Gratuluje wam Mistrzostwa Polski ale nie gratuluje wam ze jestescie rich. Na sląsku przez goodbye 👋good bye kelnerzy czekają

JajaTure - 3 kwietnia 2021, 19:26:59 - *.234.234.68.protonet.pl
Ale te gwizdy z głośników po karnym dla Pogoni to straszna wiocha!!!

Były kibic - 3 kwietnia 2021, 19:27:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
4:0 i Polska szkoła trenerską cofnąć się i bronić wynik

Rafi - 3 kwietnia 2021, 19:27:27 - *.146.1.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramatyczny poziom meczu. Te drużyny mają grać w europejskich pucharach??? Litosci. I legia i pogon dno!!!!!! !!

R. - 3 kwietnia 2021, 19:28:22 - *.internetia.net.pl
Pierwszą połowę Pogoń zagrała jak Polska z Anglią. Brak wiary we własne umiejętności czy zła taktyka? Druga połowa w obu meczach pokazała jednak że potrafią.

Rafi - 3 kwietnia 2021, 19:29:50 - *.146.1.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejne mistrzostwo legii a w pucharach bach bach bach karabach. I po co im te puchary? Nikt nie nadaje się do europejskich pucharów. A kapustka kompromitacja. Poziom meczu tragiczny.

Alan - 3 kwietnia 2021, 19:30:01 - *.204.53.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogon rozczarowala stawialem ze wygraja no coz Legii wszyscy dopomagaja

Chopin - 3 kwietnia 2021, 19:31:07 - *.fuchsia.dedicated.server-hosting.expert
Ale wole na kolana przed Legią niz przed lechemmmm

Gb73 - 3 kwietnia 2021, 19:32:08 - *.30.28.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Legii ze Szczecina. Niestety wojskowi nas zweryfikowali, 3 bramki z naszej lewej strony, Mata, Kucharczyk, i z przeciwnej Bartkowski przy 1 bramce, przy 2 Mata Kuchy, Kostas. W drugiej połowie lepiej ale bez szału
Dąbrowski poraz kolejny pozoruje grę "to nie piłkarz to je pozorant" Jeszcze raz gratulacje dla MP. Mam nadzieję że odbodujemy się do następnego meczu.

Wwww - 3 kwietnia 2021, 19:32:48 - *.30.16.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia za mocna na tą ligę .

Giski - 3 kwietnia 2021, 19:32:59 - *.syrion.pl
Widać z tego,że na Legię tylko Piast może coś poradzić. Legia mistrz, ciekawym, kto drugi: Pogoń, Raków, Piast, Lechia?

hehe - 3 kwietnia 2021, 19:33:28 - *.centertel.pl
15 minut dobrej gry legii to znaczy slabej Pogoni w drugiej połowie legia pokazala na co ja stać

Ibum - 3 kwietnia 2021, 19:34:07 - *.adsl.inetia.pl
Kiedyś pamiętam taką Akademię Pana Kleksa w Szczecinie. Tam hurtowo szrot z Brazyliany kontenerowcami zwozili do Szczecina.

Pszemke - 3 kwietnia 2021, 19:36:21 - *.interkonekt.pl
Mistrz jest już właściwie znany. Ale obrona Legii jest tak elektryczna, że strach się bać. W Ekstraklasie jeszcze przejdzie, ale w Europie watpię. Pierwsza formacja, która powinna zostać wzmocniona w letnim okienku jeśli myśli się w tym klubie o europejskich pucharach.

Azer - 3 kwietnia 2021, 19:37:30 - *.play-internet.pl
Cóż warte mistrzostwo drużyny zupełnie nieliczącej się w Europie.

Xxx - 3 kwietnia 2021, 19:37:54 - *.centertel.pl
2 połowa w wykonaniu Legii typowo na dogranie meczu, całkiem odpuścili, ale pierwsza to pokaz jak powiniem grać mistrz i jak należy grać w pucharach

kibic - 3 kwietnia 2021, 19:39:50 - *.8.182.220.ipv4.supernova.orange.pl
Hej, Legia gol. Pogoń - powodzenia w pucharach.

Giski - 3 kwietnia 2021, 19:40:29 - *.syrion.pl
Ibum, to było chyba 15 lat temu, aleee przewiduję podobną przyszłość Pogoni

fansport - 3 kwietnia 2021, 19:41:48 - *.68.167.121
Legia z Czesiem przez kolejne 10 lat sezon w sezon same mistrzostwa. Legia to potęga.

WE - 3 kwietnia 2021, 19:42:18 - *.centertel.pl
Mistrz Polski, Legia Warszawa!

SS - 3 kwietnia 2021, 19:43:22 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Trans to oni mają co sezon w eliminacjach.

dobrytowar - 3 kwietnia 2021, 19:43:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajna pierwsza połowa, w drugiej już chyba o jajku myśleli. A Pogoń, no cóż. Szacunek, że się nie poddali. Życzę jak najlepiej ze względu na dawną zgodę i Kuchego. Mam nadzieję, że utrzymacie to 2 miejsce.

Gennaro - 3 kwietnia 2021, 19:51:51 - *.net.brewet.pl
Dlaczego obrońcy Pogoni w pierwszej połowie nie skakali do piłki, nie kryli nie byli aktywni w obronie, niech mi to ktoś wytłumaczy, czy ktoś im naładował ołowiu do spodenek, tak to na każdym poziomie można przegrać, czy presja ich przerosła?

pablowola - 3 kwietnia 2021, 19:53:52 - *.30.50.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie był var przy 1 bramce dla Pogoni, dośrodkowanie w pole karne poprzedzające bramkę spalony....

Stefan - 3 kwietnia 2021, 19:54:19 - *.dynamic.chello.pl
Legia wygrała, to fakt. Ale nie jest sztuką wygrać z kelnerami, którzy już siedzieli przy stole pełnym świątecznych łakoci. Brawo. Wszystkim fanom legionistów przypominam, że wygranie mistrzostwa w Polsce to żaden triumf.To tak jak z biatlonistami. Grupa 4 kobiety i 4 mężczyzn co roku zdobywają mistrzostwo naszego kraju. Będąc na zawodach za granicą to klęska na klęsce i klęską pogania. Przypominam, że Legia, Lech, Piast czy inne "potęgi" w większości zdobywają trofea. Cóż z tego skoro za każdym razem zagraniczni "kelnerzy" taką Legię połykają na śniadanie nie czekając na obiad. Zrozumiałbym zaciekłych kiboli Legi zacierających ręce i wpadających w euforię gdyby choć raz na 20 lat Legia wygrała z Bayernem, Realem, Barceloną, Borussią, Benfiką, Interem itd, itp.Idą święta. W poniedziałek warto nalać do wanny zimnej wody i dla ochłodnięcia posiedzieć tyle ile trwa ten piękny sen o potędze Legii.

mis-3 - 3 kwietnia 2021, 19:58:28 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
No to miszcza już znamy, obstawiam, że 2 miejsce w lidze zajmie Piast ... niestety

hehe - 3 kwietnia 2021, 20:03:46 - *.centertel.pl
Fansport i przez 10 lat wpierdziel od Azerów czy giblartarczykow?

Legia Swin - 3 kwietnia 2021, 20:04:08 - *.master.pl
Stafan, niedawno 2016 rok LEGIA- Sporting 1:0 w, LM przypominam

fansport - 3 kwietnia 2021, 20:09:03 - *.dynamic.chello.pl
legia gra jak barcelona legii nikt już nie pokona legia gra jak barcelona legii nikt już nie pokona

jerzy777 - 3 kwietnia 2021, 20:10:49 - *.dynamic.chello.pl
Do Czesia Michniewicza:- Czesiu, zacznij jeść, a nie żreć, lub też stosuj dietę " Ż. P " czyli żrej połowę. Czy nie wstydzisz się pokazywać z tak spasioną i obwisłą tłuszczem gębą w środkach masowego przekazu. Weż się za siebie, to wstyd żeby trener najlepszej obecnie drużyny, był spaślakiem.

AJS - 3 kwietnia 2021, 20:12:06 - *.cpe.net.fido.ca
w drugiej połowie
nieco jałowiej

Hamak - 3 kwietnia 2021, 20:14:15 - *.75.109.81
Debilku jeszcze całkiem niedawno Legia ograła Sporting Lizbona i zremisowała z Realem Madryt. Grając w LE ogrywała takie marki jak Celtic, Spratak, Rapid, Metalist, Mytijland, Lokeren. Jak już hejtujesz to może poznaj wroga żebyś się nie kompromitował.

hehe - 3 kwietnia 2021, 20:17:25 - *.centertel.pl
Napiszcie z kim przegrywala Europa, Bach Bach haha😃

Hamak - 3 kwietnia 2021, 20:26:26 - *.75.109.81
Strach pomyśleć co by było gdyby Mioduski zatrudnił trenera zamiast tych wszystkich parodystow 4 lata temu. Szykuje się deklasacja całej ligi w tym sezonie. Wzmocnić obronę i w tym roku powinno się udać awansować.

Xen - 3 kwietnia 2021, 20:29:58 - *.centertel.pl
Zimny paprykarz na niemiecką myśl szkoleniową...napompowany balonik pękł tak samo.jak I medaliki już zrozumiały że nie dla psa kiełbasa.

oxford - 3 kwietnia 2021, 21:10:42 - *.master.pl
Portowiec, wyluzuj. Zapewne onanizowałeś się jak prze ten czas są na 2 miejscu. Porażka z Legią wliczona, teraz trzeba walczyć o podium aby puchary zrobić. Krok po kroku.

R - 3 kwietnia 2021, 21:20:06 - *.dynamic.mm.pl
Legia strzeliła gola w każdym z 29 ostatnich spotkań ligowych rozegranych w Warszawie. Ostatni mecz bez gola miał miejsce 4.08.2019r. w meczu ze Śląskiem Wrocław.
Ostatni raz tak szybko strzelone 3 gole w naszej lidze to 27 listopada 2016r. i prowadzenie Legii we Wrocławiu 3:0 po 7 minutach. Poprzedni raz to 20 września 2015r. i 3:0 dla Legii w Chorzowie po 12 minutach.
Ostatni raz tak szybko 4 gole strzeliła w naszej lidze również Legia, 26 marca 2004r. przeciw Polonii Warszawa. 11' Saganowski 15' Włodarczyk 20' Saganowski 22' Surma

@@@ - 3 kwietnia 2021, 21:33:09 - *.as13285.net
Byle do pucharów, wtedy Trans będzie w Legii xD (O ile Estończycy akurat trafią na Legię w losowaniu :O)

Joker - 3 kwietnia 2021, 22:07:48 - *.204.53.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bedzie Bach Bach Karabach

rvb - 3 kwietnia 2021, 23:07:06 - *.play-internet.pl
ZS&L 😀&😀

Bambusek - 3 kwietnia 2021, 23:15:08 - *.226.183.185.JaworNet.com
@Stefan
Jako kibic Legii doskonale pamietam, co Tobie podobni wypisywali po remisie z Realem w LM (a koniec końców ten punkt miał znaczenie): Że fart, że Real grał na 5%, że taktyka eksperymentalna, że to, tamto, sramto.
@pablowola spaliła to Tobie stara kolację.

Lelinho - 3 kwietnia 2021, 23:55:14 - *.213.188.239.bcube.co.uk
Olaboga! Pierwszy mecz w historii gdy zakompleksieni nie płaczą, że sędzia pomagał. Tylko, ból doopy o porażki w eliminacjach do europejskich pucharów, na które ich drużyny są za słabe.

Lelinho - 3 kwietnia 2021, 23:59:49 - *.213.188.239.bcube.co.uk
@hehe
Ja dzięki Legii byłem w Madrycie na meczu Ligi Mistrzów z udziałem polskiej drużyny. Dla Ciebie szczyt to wyjazd do Warszawy na Legię. 😁

Leo - 4 kwietnia 2021, 0:06:25 - *.play-internet.pl
Michniewicz widać ze jest z kapustą,ciekawe co czuje Jędzrzejczyk?!Szkoda ale taka nasza polska liga!My patrzymy na polska lige, bleee!

plaski71 - 4 kwietnia 2021, 2:22:41 - *.9-3.cable.virginm.net
Faka maka, co to za pandemia co Legii nie Pogoni! PS Pukać w puste jajo,albo z jajem!

Rudy103 - 4 kwietnia 2021, 3:01:28 - *.play-internet.pl
W Quarabag Agdam już mają się bać czy teraz?

hehe - 4 kwietnia 2021, 6:18:09 - *.centertel.pl
Okej fajnie remis z realem ale porazka 5-1 ? Czy porazki 8-4 czy 6-0 ? Juz państwo zapomnieli?

hehe - 4 kwietnia 2021, 6:19:54 - *.centertel.pl
No zrobili legii Bach Bach ? 3-0 i wyjaśnili legie

hehe - 4 kwietnia 2021, 6:37:00 - *.centertel.pl
Nie wiecie czy ten wielki piłkarz co podbil Anglie Kapustka wrocil juz z imprezy czy jeszcze nie?

Do hehe - 4 kwietnia 2021, 7:31:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale pamiętamy wszystko....napisz teraz z kim Legia grała w grupie i ile punktów zrobiłaby Twoja drużyna będąc w naszej sytuacji....do Legii łatwo jest się przyczepić (bo za puchary z ostatnich 5 lat jest za co)....ale to Legia, sama Legia wcześniej ten ranking krajowy zrobiła....ps.co Cię chlopku obchodzi co robi nasz piłkarz, nie masz swojej drużyny, że interesujesz się Legią...ukryty kibic Legii czy czysty hejter?

Piotr - 4 kwietnia 2021, 8:43:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
16 tytuł w drodze!!!

obserwator - 4 kwietnia 2021, 9:32:48 - *.92.249.2
eee kolejne mistrzostwo mają. Szkoda bo myślałem że ich Lech wreszcie pogoni.

Red - 4 kwietnia 2021, 9:45:46 - *.play-internet.pl
Bach Bach Qarabach i wszystko jasne!

14! - 4 kwietnia 2021, 11:21:43 - *.play-internet.pl
Sheriff i panowie z Luksemburga już czekają 😆😆😆

medalik - 4 kwietnia 2021, 12:03:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia trochę przereklamowana, a Pogoń zbyt wcześnie się wystraszyła... Ale ja nie o tym; szkoda mi Kapustki, szkoda, ale nie tak bardzo. To nie jest typ formatu Lewandowskiego, który ma głowę na karku. Kapustka tak nie ma - to typ lekkomyślny, to pusta głowa imprezowicza, a szkoda, bo talent to on ma!

hehe - 4 kwietnia 2021, 12:17:16 - *.centertel.pl
Ja kibicuje drużynie z A klasy 😉 interesuje mnie to bo jak by ktoś z innej drużyny to zrobil to w tych czasach dostal by kare i kwarantannę no ale nie legia. Moze teraz w LM do trzeciej rundy dojdziecie, jedyna szansa to wolny los

Ugorek - 4 kwietnia 2021, 12:30:27 - *.204.52.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie ale ta nasza liga zwana Eklasa jest naprawde rozpaczliwa wice lider tabeli w ciagu 14 minut gladko traci trzy bramki to swiadczy o naszym poziomie ligi potem w pucharach wszystko wychodzi

Anty - 4 kwietnia 2021, 12:37:05 - *.centertel.pl
Legia z takim budżetem to powinna juz mieć mistrza i co roku grac w pucharach przynajmniej w fazie grupowej a oni co ? Cieszą sie jak dzieci ze w takiej slabej lidze wygrywają. A tak sie zapytam kiedy gra legia w pucharze Polski? Bo nie moge znalesc daty i godziny

dino (L) - 4 kwietnia 2021, 14:33:42 - *.vtelecom.pl
@Anty
Dziękujemy za zainteresowanie wynikami najlepszej drużyny w Polsce i lidera tabeli wszecczasow polecam ZNALEŹĆ najpierw słownik ortograficzny

Anty - 4 kwietnia 2021, 15:03:46 - *.centertel.pl
Ok znajde slownik 😉 Bach Bach

Junior - 4 kwietnia 2021, 15:31:43 - *.dynamic.chello.pl
Ale gdy przyjdą kwalifikacje LM to problem będzie z drużyną Luksemburga (amatorzy) i obciach gotowy.

MM. - 4 kwietnia 2021, 19:14:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Legii spiewaja tak mistrza juz mamy na wp...... w LM czekamy!!!!!!!!

bestOfRest - 4 kwietnia 2021, 20:50:30 - *.centertel.pl
Troche zal , ze kadra gorzej sie miewa .
Nie , ze caly zespol reprezentacji , ale formacja ..
Okazuje sie, ze teza , ze indywidualnie zawodnik mistrza kraju , na fali wznoszącej to moze byc w lepszej forme niz jakis rezerwowy Barcelony poza top'em tabeli . Moze jakis naukowiec sie nie zgadzac byle na boisku nie bylo inaczej . Legionisci maja przynajmniej wiecej Polakow w sztabie.
Jakby jeszcze tylko Legia w pucharach wystawiala wiecej Polaków - przy wyniku krytycznym

Tychy - 4 kwietnia 2021, 22:13:39 - *.syrion.pl
jaka liga taki mistrz , wstyd na całą kulę ziemską !
te warszawskie paralityki powinni pić źródlankę prosto z Czajki , może by pomogło ...

Legiunia - 5 kwietnia 2021, 17:38:24 - *.play-internet.pl
Smiesza mnie ludzie którzy pisza, że teraz szybki oklep w eliminacjach i wstyd na cała Polske, a co wasze nedzne klubiki moga pokazac lepszego w pucharach? czego nie wygraja ligi i nie wystartuja w eliminacjach? nikt nie broni wygrywania meczy w Ekstraklasie, poziom jest jaki jest ale ta wieczna nagonka na Legie jest przykra

Edgar - 7 kwietnia 2021, 8:07:07 - *.dynamic-1-kat-k-5-2-0.vectranet.pl
Bach bach bach i Czesław 911 z Ligii mistrzów odpadnie z karabach.

trrg - 7 kwietnia 2021, 13:12:18 - *.146.232.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl