4 kwietnia 2021, 17:48:25 - euzi
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MŠK Žilina w zremisowanym u siebie 3-3 (3-3) meczu 25. kolejki grupy mistrzowskiej słowackiej ekstraklasy przeciwko FC DAC 1904 Dunajská Streda. To jedenaste trafienie 22-letniego napastnika w sezonie.

4 kwietnia 2021, 16:00 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina 3-3 FC DAC 1904 Dunajská Streda
Dávid Ďuriš 30, 41, Dawid Kurminowski 36 (k) - Eric Ramírez 22, 45, Andrija Balić 33

żółte kartki: Sebastián Nebyla, Eric Ramírez, Jannik Müller (DAC 1904).

sędziował: Michal Smolák.

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Jakub Kiwior rozegrał całe spotkanie, a Kurminowskiego w 82. minucie zmienił Taofiq Jibril. Trenerem Žiliny jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo.

Žilina jest na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 42 punktów.

prismo - 4 kwietnia 2021, 17:50:52 - *.mtm-info.pl
Ten Kurminowski powinien wrócić do Lecha Skorży.
Andrija Balić z kolei powinien zasilić Legię Michniewitza.

Broda - 4 kwietnia 2021, 17:57:55 - *.ap-media.pl
Zilina nie ogłosiła przypadkiem w tamtym roku bankructwa ?

Gienek - 4 kwietnia 2021, 18:34:18 - *.sanok.biz
Kurminowski do kadry, strzela regularnie w lidze mocniejszej od naszej para-ligi

Tur Turek - 4 kwietnia 2021, 18:59:49 - *.ip.prioritytelecom.net
Szału nie robi ale myślę, że do Lecha w miejsce drewien bardzo dobry wybór ;)

Adi - 4 kwietnia 2021, 21:07:54 - *.play-internet.pl
Skończy jako rezerwowy Podbeskidziu.

Krecik - 5 kwietnia 2021, 9:53:56 - *.dip0.t-ipconnect.de
Lany poniedzialek dzisiaj!prosze trzymac dystans i maseczka obowiazkowo!

@Gienek - 5 kwietnia 2021, 18:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat liga słowacka jest słabsza od naszej więc nie gadaj głupot i spójrz w ranking.

Antoni_med - 5 kwietnia 2021, 18:23:31 - *.37.86.117
Zilina zbankrutowala rok temu. Te mecze sa grane na komputerze wiec wyniki oficjalnie sie nie licza.

malymaja - 8 kwietnia 2021, 15:35:11 - *.play-internet.pl