10 kwietnia 2021, 11:50:56 - dwieladek
Drużyna Rafała Zaborowskiego spadła z ligi

Pandurii Târgu Jiu, w barwach których występuje Rafał Zaborowski, przegrali 2-3 (1-2) w meczu 23. kolejki drugiej ligi rumuńskiej w ramach grupy spadkowej A z CSM Slatina i po wygranej Ripensii Timișoara z ACS Fotbal Comuna Recea 2-1 (1-1) spadli z rozgrywek. 27-letni pomocnik grał do 66. minuty, gdy zmienił go Steven Goma.

10 kwietnia 2021, 10:00 - Târgu Jiu (Stadionul Municipal)
Pandurii Târgu Jiu 2-3 CSM Slatina
Felipe Acosta 7, Gabriel Dodoi 90 - Dorin Toma 18, Cătălin Doman 29 (k), Ianis Stoica 87

żółte kartki: Maurice Sylla, Nicolae Cotolan, Claudiu Moisie, Andrei Pleșa - David Oprescu, Radu Necșulescu.
czerwona kartka: Nicolae Cotolan (37. minuta, Pandurii, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Robert Avram (Piteszti).

Z każdej z dwóch grup spadkowych spadają dwie ostatnie drużyny, a zespoły z piątych miejsc zagrają w barażach o utrzymanie. Pandurii Târgu Jiu na pięć kolejek przed końcem sezonu zajmują ostatnie, siódme miejsce w swojej grupie spadkowej z dorobkiem 13 punktów. Drużyna Polaka, która ma do rozegrania cztery mecze do końca sezonu, traci do miejsca barażowego 13 punktów.

pacia_mama - 10 kwietnia 2021, 12:00:43 - *.dynamic.kabel-deutschland.de