10 kwietnia 2021, 22:55:02 - DChmielew
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Olympique de Marseille w zremisowanym 3-3 (2-1) wyjazdowym spotkaniu 32. kolejki francuskiej Ligue 1 z Montpellier-Hérault SC. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie. Polski napastnik grał do 89. minuty, gdy zmienił go Darío Benedetto.

10 kwietnia 2021, 21:00 - Montpellier (Stade de la Mosson)
Montpellier-Hérault SC 3-3 Olympique de Marseille
Andy Delort 1, Gaëtan Laborde 47, 90 - Arkadiusz Milik 43, Pape Guèye 45, Lucas Perrin 71

żółte kartki: Florent Mollet, Jordan Ferri - Florian Thauvin, Álvaro González.
czerwona kartka: Duje Ćaleta-Car (62. minuta, Marseille, za brutalny faul).

sędziował: Jérôme Brisard (Kraj Loary).

Mecz bez udziału publiczności.

Olympique po 32 spotkaniach zajmuje szóste miejsce w lidze z 49 punktami.

nms - 10 kwietnia 2021, 22:57:53 - *.static.ip.netia.com.pl
Piękna brameczka po ładnej akcji. I w ogóle co za mecz!

rozbawiony - 10 kwietnia 2021, 22:58:38 - *.centertel.pl
Grał Ziober?

Kotmasza18 - 10 kwietnia 2021, 23:04:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sory że tak mówię ale do cenie go jak jeszcze takie bramki będzie w reprezentacji Polski strzelał.A bramka strzelona dzisiaj i wogole akcja którą rozklepał z kolegami z zespołu przedniej urody.

grata - 10 kwietnia 2021, 23:33:22 - *.play-internet.pl
Dziwie sie Polakom tzw. ,,fachowcom,, ze go skreslaja, ku czemu? cierpliwosci Polacy, troche dystansu ,swobody!Odpali, kwestia czasu!Super Mili

... - 10 kwietnia 2021, 23:49:41 - *.30.26.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fajnie, tylko co nam po tym - skoro w reprezentacji nie może wcelować w bramkę, nawet gdyby była wielkości hangaru.

sosnowiec - 10 kwietnia 2021, 23:51:07 - *.centertel.pl
musi grac, dla jego głupich usmieszków po spapranych setkach ogladam mecze kadry, z andora juz była namiastka, w sumie nie ma sie co dziwic, synek z hanysowa cieszy sie jak niemcy wygrywaja a nie Polska

Ujaty - 11 kwietnia 2021, 0:22:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwie sie ludziom, ktorzy sie dziwia tym, ktorzy sie dziwia, ze ktos sie dziwi, ze Milik jest slaby

hehe - 11 kwietnia 2021, 6:46:36 - *.centertel.pl
Brzęczek dawaj go do kadry !

hehe - 11 kwietnia 2021, 6:52:10 - *.centertel.pl
Oby juz mu nic do glowy nie strzelili żeby odchodzil do Juventusu czy Atletico bo skoczy jak Piątek

Bjknhkhvch - 11 kwietnia 2021, 6:55:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest dobry klub dla niego ta Marsylia, ale niech próbuje w Juve

Egzpert - 11 kwietnia 2021, 9:21:05 - *.finemedia.pl
Media się czepiły Zielińskiego, a to właśnie Milik ma "syndrom Zielińskiego", że w klubie gra, a w reprezentacji dno. I trwa to już od pierwszego meczu reprezentacji na Euro 2016. Od tego czasu Milik zagrał może z jeden mecz dobry w kadrze Polski...

opol - 11 kwietnia 2021, 9:24:54 - *.dynamic.chello.pl
ten gosc sie przeciez nie nadaje nawet do okregowki :/

Pep - 11 kwietnia 2021, 10:25:58 - *.dynamic-1-kat-k-5-2-0.vectranet.pl
90% komentarzy,to chyba piszą jacyś imbecyle...

Getin - 11 kwietnia 2021, 10:27:49 - *.147.43.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Moim w kadrze jest cieniem samego siebie, a Szczęsny zawalił dwie bramki z Węgrami.

Zupa - 11 kwietnia 2021, 11:50:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęsny jest totalnie bez formy, wygryzł go ostatnio Buffon i wiadomo, że Fabiański prezentuje w tym momencie wyższy poziom. Oby Sousa to zobaczył . A co do Milika to ciężko mu o grę na 9 w kadrze, bo mamy Lewego. I na tym temat się zamyka. Czy jak Oblak walczył z Handanoviciem w bramce Słowenii, to wystawiali dwóch bramkarzy ? No nie

... - 11 kwietnia 2021, 14:09:59 - *.30.51.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Akurat na Euro 2016 Milik grał bardzo dobrze, oczywiście z wyjątkiem skuteczności.
I nie ma znaczenia, czy w reprze jest ustawiany na "9" czy nie - bo sytuacje i tak ma - a paprze.

Abc - 11 kwietnia 2021, 15:53:06 - *.dynamic.mm.pl