PKO Ekstraklasa: Zagłębie L. 2-1 Podbeskidzie

11 kwietnia 2021, 15:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 26. Kacper Chodyna, 74. Kamil Kruk, 55. Damian Oko, 3. Saša Balić - 17. Patryk Szysz, 14. Jakub Żubrowski, 8. Łukasz Poręba (64, 16. Adam Ratajczyk), 18. Filip Starzyński, 95. Dejan Dražić (87, 4. Jewgienij Baszkirow) - 13. Karol Podliński (77, 11. Samuel Mráz).

Podbeskidzie: 40. Michal Peškovič - 24. David Niepsuj (84, 8. Karol Danielak), 2. Filip Modelski, 26. Rafał Janicki, 20. Dmytro Baszłaj, 11. Łukasz Sierpina - 23. Jakub Hora, 19. Michał Rzuchowski, 10. Desley Ubbink (59, 37. Marco Túlio) - 9. Kamil Biliński (71, 14. Peter Wilson), 50. Maksymilian Sitek (71, 53. Bartłomiej Kręcichwost).

żółte kartki: Żubrowski, Kruk, Balić, Oko.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Mecz bez udziału publiczności.

haha - 11 kwietnia 2021, 16:51:54 - *.dynamic.mm.pl
beznadziejne Zagłebie pyka najsłabszy zespoł ligi.dobry wynik dla Cracovi

Mulele - 11 kwietnia 2021, 16:51:58 - *.147.37.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to ma być ten Marco tulio? Po jego wejściu Podbeskidzie grało w 10 truchta traci piłki. Albo podwójna zmiana napastników kiedy wygrywa się 1-0 czysty debilizm a hora i rzuchowski ledwo biegają i zostają na boisku

Boa - 11 kwietnia 2021, 16:52:21 - *.centertel.pl
Ale ten Wilson to jest kasztan matko kochana.

r420 - 11 kwietnia 2021, 16:52:32 - *.dynamic.mm.pl
Zagłębie to jedna z najgorszych drużyn ekstraklasy. Krety won do okręgówki. Tam jest wasze miejsce.

Varadi - 11 kwietnia 2021, 16:53:07 - *.play-internet.pl
Milionerzy z lubina legnickiego ledwo wymęczyli wygraną z biednym słabym Podbeskidziem. Dość futrowania przez KGHM tej patologii

Były kibic - 11 kwietnia 2021, 16:53:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kruk poziom A klasy obrona beznadziejna kiedy zmiany w klubie ( prezes, trener )

taran - 11 kwietnia 2021, 16:55:22 - *.22.94.15.ipv4.supernova.orange.pl
co za debilizm żeby bronić się 75 min.Kasperczyk czy ty myślisz?

Jaro - 11 kwietnia 2021, 16:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tulio tylko spacerował po boisku brawo trenerze

ZeteL - 11 kwietnia 2021, 16:56:29 - *.9.136.79
Ufff , kamień z serca, ale dalej szału nie ma. Tyle dobrego, że chcieli i walczyli do końca. W Podbeskidziu Biliński robi różnicę .

FKS - 11 kwietnia 2021, 16:57:17 - *.136.247.1
Dobry wynik dla Stali...a nawet bardzo dobry

Bolo - 11 kwietnia 2021, 16:57:50 - *.204.1.196.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Jakby w drugiej połowie wprowadzili jedenastu 80 latków to na jedno by wyszło.To co TSP robi w drugich połowach to jest gorzej niż straszne.

Tuomas - 11 kwietnia 2021, 16:58:31 - *.elisa-laajakaista.fi
Minimalizm nie popłaca... Zasłużona wygrana Zagłębia, choć było blisko. Bardzo słaby mecz Rzuchowskiego, niezliczona ilość strat. Hora też słabiej; na plus Kapitan, Pesković, Biliński i Kręcichwost. No cóż, będzie walka do ostatnich minut sezonu.

gog - 11 kwietnia 2021, 17:01:16 - *.dynamic.mm.pl
kiedy KGHM przestanie sponsorowac ten twor z Lubina?lepiej kase dac na cos pozytecznego,tyle milionow wkładają a ten twor co roku sie meczy na dnie tabeli

TSP Pszczy - 11 kwietnia 2021, 17:03:45 - *.147.36.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gramy jak za Brede do pierwszej strzelonej bramki i obrona. Taktyka lipa.
Tulio rezerwy obie stracone bramki na jego konto.

arni73 - 11 kwietnia 2021, 17:03:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@gpg- W odpowiedzi. ..Kiedy ten twór zmiękczy twój ot...wór.

oko - 11 kwietnia 2021, 17:07:43 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
czy to Podbeskidzie spadnie to chyba jeszcze nie jest takie pewne, bo goście szarpią i potrafią krwi napsuć.

ZeteL - 11 kwietnia 2021, 17:09:06 - *.9.136.79
@gog - firma , której zarząd sąsiaduje przez ulicę ze stadionem Zagłębia ZAWSZE !!! będzie sponsorować ZL a Tobie żółć będzie się ulewać nosem . Im wcześniej to zrozumiesz i się z tym pogodzisz tym lepiej dla Twojego zdrowia psychicznego.

Zajmon Leg - 11 kwietnia 2021, 17:13:32 - *.147.38.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bez Crnomarkovicia i Simica i jakos lepiej obrona Zagłębia grała.

Góral - 11 kwietnia 2021, 17:14:12 - *.centertel.pl
Niestety, dużo winy trenera w tym wyniku. Każdy widział, co się działo w drugiej połowie. Potrzebny był impuls, zryw, kontra. Tymczasem trener zdejmuje Sitka - jedynego, który cokolwiek próbował w tej ofensywie zrobić. Nie rozumiem takich decyzji tym bardziej, że drugi młodzieżowiec był zupełnie niewidoczny, czyli w zasadzie nie można mówić o zmianie, tylko o zejściu jednego zawodnika i grze w 10.

kupa - 11 kwietnia 2021, 17:20:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walka o spadek trwa w najlepsze.

stary kibi - 11 kwietnia 2021, 17:22:55 - *.atlanticmetro.net
Blisko coraz bliżej 1 ligi. Już na ten twór bielski bez kibiców nie idzie patrzeć.

PePe - 11 kwietnia 2021, 17:25:50 - *.adsl.inetia.pl
Druga połowa w wykonaniu Podbeskidzia to był piłkarski sabotaż.. No nie dało się tego oglądać. Zmienników do gry brak.

kupa - 11 kwietnia 2021, 17:27:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znafca - 11 kwietnia 2021, 17:28:12 - *.wdm.pl
Podbeskidzie dno. Najgorsza drużyna. Pewny spadek.

kupa - 11 kwietnia 2021, 17:29:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie techniczno-organizacyjne: Kto jest wyżej w tabeli przy równej liczbie punktów, Mielec czy Podbeskidzie? Zakładając lepszy bilans bramkowy Mielca.

scorpio - 11 kwietnia 2021, 17:30:05 - *.dynamic.chello.pl
Tragedia w dwóch aktach. Zawodnicza bo Rzuchowski nie zostaje szybko zdjęty z boiska, trenerska bo murowanie przez 75 minut. W sumie obaj solidnie zapracowali na porażkę, Tulio te dwie akcje elegancko wykończył.

Darek - 11 kwietnia 2021, 17:38:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kupa - Podbeskidzie, decyduje bilans bezpośrednich spotkań.

ZeteL - 11 kwietnia 2021, 17:42:27 - *.9.136.79
Jedna rzecz. Druga połowa, strzał Zagłębia, piłkarz Podbeskidzia blokuje piłkę w polu karnym, wszyscy zawodnicy Zagłębia reklamują zagranie ręką a tu ... nic. Nie mówię już o VAR ale nawet zwykłej powtórki nie było.

Mick - 11 kwietnia 2021, 18:06:22 - *.dynamic.mm.pl
Trener Kasperczyk wystawił chyba najsilniejszy skład ale późniejsze zmiany to jest porażka. Tulio i Wilson to jakiś straszny kawał- to jak kilka lat temu trener wystawiał do gry non stop Sikorę a on się zgubił na boisku. Tych 2 grajków nie powinno w ogóle w klubie być. Panie Trenerze-mocne okulary. O grajkach TSP- CIENIASY!!!

Tsp4ever - 11 kwietnia 2021, 18:08:40 - *.play-internet.pl
Niestety jezeli spadniemy to wlasnie przez taki mecz a nie bęcki z jesieni. Zmiany dramatyczne ale przynajmniej pokazaly mi ostatecznie obraz kilku pilkarzy.
Tulio - moze krawaty wiaze ale w futsalu bo technika jest ale sily podania nie ma i zachowuje sie jak na boisku futsalowym - do rekordu bylby dobry bo tam podanie minimum 5 metrow
Wilson - brak jakiejkolwiek techniki i pomyslowosci, kazdy strzal na sile. Takie biegnij prosto i strzelaj, az ciezko pisac ale teskni sie za Tomczykiem od ktorego przynajmniej pilka sie przypadkiem odbijala w dobrym kierunku
Krecichwost - poki co niewiadoma ale tu wina trenera, druzynie nie idzie albo nie chce isc i daje debiutanta a tu doswiadczenie bylo potrzebne. Wazne nie wina chlopaka tylko duzy blad trenera
Wina porazki - calkowite odpuszczenie ofensywy po bramce i zle zmiany.

Witkowski - 11 kwietnia 2021, 18:24:07 - *.dynamic.chello.pl
@kupa
W ostatniej trójce układ wyników meczów bezpośrednich (tzw. małych tabelek) jest taki:

cyk - 11 kwietnia 2021, 18:31:25 - *.dynamic.mm.pl
z taka gra gorali to Mielec pewnie wygra z Zaglebiem i maja jeszcze zalegly mecz czarno to widze,Cracovi nie licze do spadku.zadecyduje mecz z Wisla Płock czy PBB poleci

Darek - 11 kwietnia 2021, 18:34:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie nie punktowało i nie będzie punktować na wyjeździe, kluczem do utrzymania będą mecze w Bielsku-Białej gdzie wiosną jest wręcz bardzo dobrze 11/15 pkt bilans 3-2-0 i jeśli nadal będą tak regularnie punktować u siebie to powinno być dobrze nawet przy wyjazdowym zerze do końca sezonu.

zdzich659 - 11 kwietnia 2021, 18:43:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Były Kibic , najlepiej dalej zostan byłym kibicem

Witkowski - 11 kwietnia 2021, 18:49:57 - *.dynamic.chello.pl
@ZeteL
To było chyba jakieś pół metra przed polem karnym, choć dziwne, że nie było gwizdka. Pewnie VAR to sprawdzał i dał znać, że było poza polem karnym. Nasłuchu z VAR-u przecież nie mamy.

ZeteL - 11 kwietnia 2021, 18:57:54 - *.9.136.79
@Witkowski - dzięki za wyjaśnienie. Ale zgodzisz się ze mną, że zwykła powtórka TV rozwiałaby wątpliwości.

mielcok - 11 kwietnia 2021, 19:25:49 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Dzięki Zagłębie. Obie bramki strzelili po rzutach rożnych, więc Stal musi ostro trenować w tym tygodniu obronę w takich sytuacjach.

Witkowski - 11 kwietnia 2021, 19:36:37 - *.dynamic.chello.pl
@ZeteL
Prawda, też się dziwiłem, że tego nie pokazali. Nie kojarzę już, czy coś poważniejszego się później działo, że realizatorzy nie wrócili do tej sytuacji, czy po prostu zapomnieli.

ja - 11 kwietnia 2021, 19:43:47 - *.play-internet.pl
Lubin to jakieś jedno,wielkie nieporozumienie. Klub z takim budżetem,stabilizacją powinien Legii po piętach deptać i co roku grać w europejskich pucharach. No ale kto ma tym zarządzać ? Chyba nie prezes z łapanki uważany nie wiadomo dlaczego za fachowca. Dyletant z wielką pensją,taka jest prawda ! Czy komuś w KGHM pasuje taki układ? Bardzo dziwne

luzak - 11 kwietnia 2021, 20:21:35 - *.adsl.inetia.pl
Kasperczyk to jest tragedia pogubiła się chłopina ale jeszcze większą tragedią tego klubu jest watażka prezes klubu Kłys,który jest sterowany z urzędu miasta ktróym to wszystko wisi

Rks - 11 kwietnia 2021, 21:20:54 - *.dynamic.chello.pl
Idzie idzie Podbeskidzie!!!!

zsz - 11 kwietnia 2021, 22:11:01 - *.122.232.2
Takie drużyny jak Stal, Podbeskidzie czy Warta nie nadają się do Ekstraklasy. I nie ma tu żadnego znaczenia trochę wyższa na dziś pozycja Warty w tabeli bo jest to wynikiem głównie przypadku i odrobiny szczęścia. Wszystkie te drużyny są reaktywne, nie są w stanie kreować gry, cały czas czekają tylko na błędy przeciwnika i liczą na stałe fragmenty gry. Zapewne spadnie jedna z tych drużyn a pozostałe 2 mogą tylko oczekiwać, że w następnym sezonie z I Ligi wejdą jeszcze słabsze zespoły niż one same.

Kibic - 11 kwietnia 2021, 22:34:28 - *.static.ip.netia.com.pl
Jestem kibicem Podbeskidzia i z całą świadomością życzę temu klubowi aby spadł mam już dość tego wstydu!!!!

Kibic82 - 11 kwietnia 2021, 22:44:53 - *.centertel.pl
zsz, widziałeś jak Stal gniotla Lechię?? 30 strzałów, a Ty będziesz to swoje mądrości o kreowaniu i błędów przeciwnika wypisywal, cała liga jest słaba

modRy - 11 kwietnia 2021, 23:32:34 - *.play-internet.pl
bRawo Zagłębie ...tRzymam kciuki..

Tomektsp - 12 kwietnia 2021, 8:45:17 - *.237.91-rev.victor.pl
@zsz To nadchodzi zła wiadomość dla Ciebie.Do bram Ekstraklasy dobijają się wcale nie dużo lepsze piłkarsko drużyny niż cała trójka beniaminków.A może nawet gorsze niż Podbedkidzie.

Tomektsp - 12 kwietnia 2021, 8:55:03 - *.237.91-rev.victor.pl
Moim zdaniem debiut Kręcichwosta poprawnych nie jakiś tragiczny momentami piłkarze gospodarzy mieli z Nim problemy. Nawet wypracował chyba jedną akcje która mogła by zakończyć się golem ale chyba Wilson zepsuł to.

Gizmo - 12 kwietnia 2021, 9:06:47 - *.play-internet.pl
Bielsko to idealna wizytówka 1ligi razem z Arka i Miedzią Legnica. Ikony zaplecza ekstraklasy.

paradoX - 12 kwietnia 2021, 9:54:02 - *.static.ip.netia.com.pl
Podbeskidzie za-MOCNE na I ligę i za-SŁABE na Exklasę

Mick - 12 kwietnia 2021, 11:03:14 - *.dynamic.mm.pl
Panie Trenerze Kasperczyk- Tulio i Wilson powinni być w wyjściowym składzie i nikt by sie nie łudził że mecz z Zagłębiem można chociaż zremisować. Jesli ma Pan parę krawatów to niech ten Tulio Panu je powiąże i niech sobie pogra w 2 druzynie- pochodzi trochę po boisku. Pan Wilson ma bardzo ładne bielutkie zęby- które pokazuje jak przebiegnie 20 metrów- to na pewno jego zaleta. Jesli Pan będzie wystawiał takich grajków to jest Pan bez pojęcia !!!. Niech Pan wytłumaczy jak Pan da radę grajkom o co chodzi gdy przeciwnik ma stały fragment gry- na przykład rzut rożny.Ten mecz wczorajszy był do wygrania przez Bielsko.

sfinks2 - 12 kwietnia 2021, 20:30:53 - *.static.ip.netia.com.pl
Jako kibic ZL chciałem pogratulować Podbeskidziu dobrego meczu i uważam,że z taką grą z całą pewnością nie spadniecie i będę za Was trzymał kciuki.Ogólnie brawa dla Zagłębia za charakter-to już 4 mecz w tym sezonie gdzie odwracamy losy meczu i wygrywamy w końcówce(Lech,Wisła K, Śląsk,Podbeskidzie).Pozatym aż 9 polaków w podstawie z czego 5 wychowanków i kolejni młodzi polacy -Szysz,Podliński,Ratajczyk i w kolejce Bartolewski i Łakomy.I z całą pewnością jest to najmłodsza jedenastka w całej ekstraklasie,a za tydzień jak za Balicia zagra Bartolewski to już w ogóle kosmos.