11 kwietnia 2021, 17:24:18 - euzi
Czerwona kartka Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański z Dinama Moskwa został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Urałem Jekaterynburg.

11 kwietnia 2021, 15:30 - Moskwa (WTB Ariena)
Dinamo Moskwa 2-2 Urał Jekaterynburg
Iwan Ordeć 47, Arsien Zacharian 71 - Pawieł Pogriebniak 43, 75

żółte kartki: Wiaczesław Grulow, Sebastian Szymański, Arsien Zacharian, Guillermo Varela, Iwan Ordeć, Roman Neustädter - Branko Jovičić, Andriej Jegoryczew, Rafał Augustyniak.
czerwona kartka: Sebastian Szymański (56. minuta, Dinamo, za drugą żółtą).

sędziował: Igor Panin (Dmitrow).

Szymański zaczął mecz w wyjściowym składzie Dinama, a Rafał Augustyniak rozegrał całe spotkanie w barwach gości. Dinamo zajmuje piąte miejsce w tabeli z 43 punktami. Urał jest 12. i ma 30 punktów.

obserwator - 11 kwietnia 2021, 20:17:07 - *.92.249.2
Cieniutki jest. Nawet Węgrzy mu pokazali miejsce w szyku.
klIkam nadzieję,że Sousa wyciągnie odpowiednie wnioski.

Ianek - 12 kwietnia 2021, 10:05:25 - *.centertel.pl
CIENIUTKI to zielinski jest pokazal juz co potrafi w 60 meczach kadry zawalil co sie da szymi da rade

Kibic - 12 kwietnia 2021, 12:53:12 - *.dab.02.net (*.69.211.89)
Ciekawe za co? Pewnie pierwsza za słowo, kurde a druga za padolino od podmuchu biegnącego przeciwnika... on ma tyle przebojowości w grze co pinokio prawdy w wystąpieniach...

superKibic - 13 kwietnia 2021, 9:20:14 - *.dynamic.mm.pl
ten Zieliński to jakaś porażka co to za piłkarz Napoli wystawiło go już na sprzedaż i oddać , nic nie gra oprócz swojej beznadziejnej kopaniny