11 kwietnia 2021, 17:59:01 - euzi
Dwa gole i niewykorzystany rzut karny Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwa gole dla København w wygranym 3-1 (1-0) wyjazdowym meczu 24. kolejki duńskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z Brøndby. 33-letni napastnik ma na swoim koncie osiem ligowych goli w tym sezonie. W doliczonym czasie gry Polak nie wykorzystał rzutu karnego, który dobił Mohamed Daramy.

11 kwietnia 2021, 16:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 1-3 FC København
Mikael Uhre 69 - Kamil Wilczek 37, 90, Mohamed Daramy 90

żółte kartki: Morten Frendrup, Sigurd Rosted (Brøndby).

sędziował: Michael Tykgaard (Holstebro).

Mecz bez udziału publiczności.

W 90. minucie Kamil Wilczek (København) nie wykorzystał rzutu karnego (Marvin Schwäbe obronił).

Wilczek rozegrał całe spotkanie.

FC København zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

dsds - 11 kwietnia 2021, 18:00:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Taki mecz powinien byc w polskiej telewizji.

jaro - 11 kwietnia 2021, 18:03:54 - *.range81-147.btcentralplus.com
Co tam się działo w tej 90. minucie? Dwa gole i karny...

irtysz_21 - 11 kwietnia 2021, 18:06:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda, bo no jakby hattrick strzelił byłemu zespołowi gdzie go nienawidza, to by dopiero było

Frankfurt - 11 kwietnia 2021, 18:25:51 - *.95.115.pool.telefonica.de
Karnego nie strzelił ale dobił, czyli 2 bramki normalnie

Dylans - 11 kwietnia 2021, 18:44:47 - *.163.246.94.ip4.artcom.pl
On nie strzelil ale nie on dobil , on strzelil 1 , drugiej nie wykorzystal akrnego i dobil kto inny a 3 bramke strzelil w 97min

@Frankfurt - 11 kwietnia 2021, 18:44:54 - *.253.31.46
Karnego dobił Daramy. To była bodaj 91 minuta a Wilczek druga strzelił w 96 minucie.

Laguna - 11 kwietnia 2021, 18:45:47 - *.uni.lodz.pl
On juz na jesieni im sttzelil tylko wtedy to brondby wygralo w 90 minucie. Z wilczka sie robi casus hamalainena , gra średni sezon a ukłuł 3 razy klub w ktorym go znienawidzili

momo - 11 kwietnia 2021, 19:31:50 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Ci z Brøndby go ukatrupią na ulicy.

Marks - 11 kwietnia 2021, 21:42:18 - *.238.50.151
@Laguna jeszcze ukłuł Piasta Gliwice w eliminacjach do Ligi Europy 😅

Damins - 12 kwietnia 2021, 5:46:41 - *.gdynia.vectranet.pl
Dlaczego 90minut przy golach nie pisze 90+ ileś tam? Piszą że w doliczonym czasie gry ktoś tam dobił karnego,ale jednocześnie piszą że gol był w 90tej minucie...

Jan dban - 12 kwietnia 2021, 6:36:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Damnis Przestań płakać.

ja - 12 kwietnia 2021, 9:03:41 - *.wroclaw.vectranet.pl
@ Jan dban
Ale akurat to nie takie płakanie dziecka. Wolałbym przeczytać taką informację, dzięki której mam obraz sytuacji i nie muszę zaglądać do komentarzy, by się dowiedzieć, jaki był przebieg tej końcówki (do komentarzy sięgałbym, gdybym ich był ciekaw, akurat przy tym meczu nie byłem, ale ciekawe informacje musiałem z nich wyławiać wskutek niedoróbki dziennikarskiej).
Ta sprawa informacji o golach z dogrywki - to chyba jedna z tych trudności intelektualnych, których nie potrafią przeskoczyć kibice piłkarscy. To tak, jak ci, co nawet powtarzając stary slogan, że pod koniec sezonu albo między sąsiadami w tabeli "punkty liczą się podwójnie", ale nie są w stanie zrozumieć, że w takim razie w drugiej fazie rozgrywek liczymy je faktycznie podwójnie. Inna sytuacja - zawsze "samobój" jest uwłaczający dla zawodnika, ale namiętnie przypisuje się go bramkarzom, gdy piłka za nim odbije się od poprzeczki i zupełnie bez jego możliwości nawet jej zobaczenia, automatycznie odbije mu się od pleców i wpadnie do bramki. W tym wypadku - jeżeli już nawet nie pisać dokładnie w której minucie doliczonej, to chociaż te z czasu doliczonego pisać z plusem. Jakkolwiek naprawdę nie rozumiem, czemu jeżeli jest dogrywka, to potrafią napisać - nie tylko w tym serwisie - gdy jakiś gol padnie w 93. minucie, natomiast, gdy w doliczonym czasie, liczyć już nie umieją? to naprawdę chyba za trudna zagwozdka dla niektórych...

Lędzic - 12 kwietnia 2021, 21:01:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze pięć goli i Wilczek wejdzie do TOP10 najlepszych strzelców w 30-letniej historii duńskiej Superligi.

lozor - 12 kwietnia 2021, 23:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
macie minuty podane u gory!! nie widzicie to kupcie sobie panowie okulary!! jest jasno podane ze zdobyla druzyna dwa gole w 90 minucie wiec co w tym trudnego?? jakby strzelila w 100 minucie to byscie mieli napisane ze w setnej!! pozdrawiam normalnych