11 kwietnia 2021, 18:08:12 - euzi
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAOK-u w zremisowanym na wyjeździe 1-1 (0-0) meczu 29. kolejki grupy mistrzowskiej greckiej ekstraklasy z Astérasem. Reprezentant Polski ma już na koncie 11 ligowych trafień w tym sezonie.

11 kwietnia 2021, 16:15 - Tripolis (Gípedo Theódoros Kolokotrónis)
AGS Astéras Trípolis 1-1 PAOK
Juan Munafo 65 - Karol Świderski 56

żółte kartki: Giánnis Kótsiras, Juan Munafo - Andrija Živković, Douglas Augusto, José Ángel Crespo, Amr Warda.

sędziował: Dimítrios Karantónis.

Mecz bez udziału publiczności.

W PAOK-u Świderski rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy z kolei Dani Suárez (wcześniej Górnik Zabrze) grał przez cały mecz, a Borja Fernández (w przeszłości Miedź Legnica) pozostał poza kadrą.

PAOK jest na trzecim miejscu w tabeli i ma 51 punktów.

Corsar - 11 kwietnia 2021, 18:38:03 - *.146.98.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Świderski od kilku lat pracuje na regularne powołania do kadry. Moim zdaniem, od dwóch lat zasługuje na miano 4go napastnika. A w chwili obecnej jest dla mnie nr. 2. Jak słabym jest selekcjonerem Sousa, niech przemówi fakt, w którym wychodzi na Andorę z Lewandowskim na szpicy, zamiast go oszczędzać na Anglię a od pierwszej minuty wypuścić właśnie Świderskiego. Strzelić, by strzelił, a na Wembley byśmy grali najsilniejszym składem. A Brzęczol nie lepszy, bo ograniczał się do trzech atakujących, albo brał jakiegoś Wilczka, czy Niezgodę. Jak Świder nie pojedzie na Euro i nie będzie grać obok Lewego, to odpuśćmy sobie resztę sezonu.

krencik - 11 kwietnia 2021, 19:18:14 - *.play-internet.pl
Bardzo fajnie pracuje na transfer do mocniejszego klubu

Gks - 11 kwietnia 2021, 20:52:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Corsar - na ta chwile to on powienien buc 2him napastnikiem . Milik i piątek to 2 liga....

ron - 11 kwietnia 2021, 21:52:43 - *.dynamic.chello.pl
@Corsar, sorry, ale Świderskiego niestety zweryfikował mecz z Anglią. Fakt, Milik przeszedł koło meczu z Andorą, ale na tle Anglików wyglądał jak piłkarz, a Świderski jak junior (pełen zapału do gry, ale odstający o kilka poziomów). Przede wszystkim kompletnie widać było nieprzyzwyczajony do takiego tempa gry, a tego się niestety w pół roku nie zrobi. Musiałby zamienić PAOK na jakąś porządną ligę i jeszcze regularnie grać. Ma chłopak potencjał i trzymam za niego kciuki ale do Piątka czy Milika mu niestety poziomem wciąż daleko.

Spityhniev - 12 kwietnia 2021, 5:56:37 - *.centertel.pl
Tak, tak, porównajcie sobie gości, którzy regularnie grają we Włoszech, Niemczech czy Francji do Świderskiego z marnej greckiej ligi. Ma to sens

@Spityhnie - 12 kwietnia 2021, 11:26:42 - *.play-internet.pl
kogo masz na myśli z tym regularnym graniem? chyba nie Milika

Getin - 12 kwietnia 2021, 14:27:51 - *.147.43.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Klasę to pokazał Szczęsny dwie szmaty z Węgrami i jedna z Anglią.

Irtysz_21 - 12 kwietnia 2021, 17:19:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zamiast stawiać na młodych zdolnych greków to ściągają szrot z polski

edcf - 12 kwietnia 2021, 17:46:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ron "Świderskiego niestety zweryfikował mecz z Anglią. " - a co Ty uważasz że Karol miał zbawić Polskę na Wembley??? W drugim meczu w kadrze ??? Miej w tym proporcje. Przy żenującym poziomie w I połowie, zagrał w niej poprawnie, robił pressing, nie był gorszy od Piątka.