17 kwietnia 2021, 15:00 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 1-0 Stomil Olsztyn
Bartosz Jaroch 85

Resovia: 1. Karol Dybowski - 25. Bartosz Jaroch, 31. Nemanja Marković, 5. Dawid Kubowicz, 24. Kamil Słaby - 4. Rafał Mikulec (70, 98. Kamil Antonik), 16. Josip Šoljić, 6. Bartłomiej Wasiluk (70, 10. Maksymilian Hebel), 17. Radosław Adamski (58, 56. Cezary Demianiuk) - 9. Karol Twardowski (58, 22. Bartłomiej Kiełbasa), 12. Jakub Wróbel (83, 59. Przemysław Zdybowicz).

Stomil: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 27. Damian Byrtek, 3. Rafał Remisz, 23. Jurich Carolina - 30. Damian Sierant, 24. Sam van Huffel, 20. Mateusz Skrzypczak (80, 15. Jakub Tecław), 12. Wojciech Łuczak, 37. Hubert Szramka (46, 7. Adrian Szczutowski) - 97. Jakub Mysiorski (69, 9. Grzegorz Kuświk).

żółte kartki: Jaroch - Van Huffel, Byrtek.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).

Mecz bez udziału publiczności.

1905 - 17 kwietnia 2021, 16:52:39 - *.wist.com.pl
Brawo Resovia! Marsz w górę tabeli!

morda - 17 kwietnia 2021, 16:54:33 - *.242.181.57
Sandecja a teraz Resovia, brawo Rzeszow...

Stary - 17 kwietnia 2021, 16:57:43 - *.dynamic.mm.pl
Powoli utrzymanie się Resovii w lidze, staje się realne! Dużo biegania, gry górą, bo murawa po ostatnich opadach nie sprzyjała. Zresztą, Resovia nigdy dołem nie grała
Ze Stomilem była zgoda, pamiętam mecz na który kilka osób z Olsztyna przyjechało, wywiesili flagę na wale a później już razem siedzieli na trybunie.
Stomil walczył, poprzeczka, kilka strzałów, a Resovia 1 stały fragment gry i gol.

Len - 17 kwietnia 2021, 17:00:10 - *.dynamic.mm.pl
Stary
Ty chyba inny mecz oglądałeś popatrz w statystyki kto kogo miażdżył.

Buncol - 17 kwietnia 2021, 17:00:53 - *.play-internet.pl
Wynik cieszy, gra nie. Boisko i korekta ustawienia sprawiły że ciężko się oglądało. Może będzie lepiej następnym razem.

kibic - 17 kwietnia 2021, 17:01:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co ty piszesz,z jaką grą oglądałeś kopanina. Najsłsbszy niestety sedzia powinny być conajmniej ze 3 karne, Bramka przypadek tu nie ma mowy o jakiejś grze Resovi

DOStary - - 17 kwietnia 2021, 17:02:59 - *.wist.com.pl
Właśnie było odwrotnie. Resovia walczyła , stwarzała sytuacje a Stomil miał tylko jedną dobrą sytuację z rzutu wolnego.

L.Arconada - 17 kwietnia 2021, 17:03:55 - *.38.225.142
Stomil walczył, grał odważnie i ofensywnie, ale Resovia dzisiaj to już całkiem inna drużyna niż jesienią. Kolejne w pełni zasłużone zwycięstwo.

Pseudonim - 17 kwietnia 2021, 17:05:45 - *.jaroslaw.zicom.pl
Fajny mecz. Trochę grę zepsuło boisko z uwagi na piątkowy całodzienny deszcz, ale i sytuacji obie ekipy miały trochę i aż dziw bierze, że się skończyło na 1:0.
Do przerwy wyrównany mecz, bez wskazań na którykolwiek zespół, natomiast po przerwie z biegiem czasu Resovia przejmowała inicjatywę, co nie znaczy, że Olsztynianie nie mieli swoich szans.

kibic - 17 kwietnia 2021, 17:07:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak walczyła Resovia ,przynajmniej na 2 czerwone kartki

Neutralny - 17 kwietnia 2021, 17:11:42 - *.dynamic.mm.pl
Do kibic,fantazja od urodzenia ?

Buncol - 17 kwietnia 2021, 17:14:04 - *.play-internet.pl
do kibic: Stomil w stylu hiszpańskich gwiazd. Bardziej konkretne faule Stomilu...

kibic - 17 kwietnia 2021, 17:16:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ogladalismy chyba inny mecz

Romario - 17 kwietnia 2021, 17:16:50 - *.146.232.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczywiscie ciesza punkty Resovii jako ze sa jej bardzo potrzebne. Trzeba w kazdym meczu starac sie o jakies punkty poniewaz beda miec jeszcze chociazby ciezkie mecze: Arka, Radomiak, Sandecja (wyjazdy), Widzew, Zaglebie, oba GKS-y w Rzeszowie. Ale jedziemy dalej- po swoje- nie patrzac na innych.

o tak - 17 kwietnia 2021, 18:27:43 - *.play-internet.pl
Brawo , kolejna wygrana i jakże cenne 3 pkt. Kto nas skreślał po I rundzie był w wielkim błędzie . W górę serca Resivia wygra mecz .

mk - 17 kwietnia 2021, 18:35:20 - *.dynamic.chello.pl
do: kibic
Jeśli bramka z rzutu wolnego to dla ciebie był przypadek, to tak oglądaliśmy inny mecz.

pl - 17 kwietnia 2021, 18:36:16 - *.tel.tkb.net.pl
Witam, dlaczego nie gra Kuczałek, prosze o info. Pozdrawiam Resovie

zamiana - 17 kwietnia 2021, 19:11:19 - *.play-internet.pl
Kuczałek stracił plac , teraz gra Šoljić . Pozdrawiam

do pl - Kuczalek udzielil wywiadu Resovia TV i jest zmeczony. A tak na powaznie pewnie ma jakas kontuzje albo jest ktos lepszy w tym momencie. A moze nie zawsze pasuje do skladu w danym meczu.
Swoja droga szkoda bo to bardzo fajny z zawodnik. Mysle ze wkrotce zagra. To moze byc tajna bron na jakis mecz. A Podhorin nie zagral ze wzgledu na kontuzje.

Stan - 17 kwietnia 2021, 19:45:48 - *.150.165.171.skyware.pl
Bartek Jaroch najlepsza podkarpacka marka w obronie i ataku.

mundi - 17 kwietnia 2021, 21:04:56 - *.240.139.5
to jest naprawdę milutka wiadomośc Resovia jest na dobrej drodze do utrzymania

StaraLegia - 17 kwietnia 2021, 23:21:33 - *.30.16.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil cały czas stara się wzmocnić na duchu drużyny walczące o utrzymanie.

erwin - 17 kwietnia 2021, 23:32:52 - *.246.73.158.skyware.pl
znowu zwycięstwo Resovio znowu zwycięstwo ! wiecie, że pierwszy raz w tym sezonie możemy tak śpiewać i to jest piękne ! mimo kartofliska made by stolica innowacji;-) tak trzymać Sovia Go !

Jessika - 18 kwietnia 2021, 0:45:07 - *.hsd1.il.comcast.net
Moj Brajanek oglondal ten mecz byl zdegustowany zahowaniem sendziow. Ten mecz powinien wygrac muj ukohany klub ze Olsztyna

hu890 - 18 kwietnia 2021, 9:45:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
duma miszcz nad miszcze musicie awansowac przecie nam obiecaliscie ze idzie nowe

Oko - 18 kwietnia 2021, 10:08:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może ktos napisac z Resovi co sie dzieje z Kuczałkiem?

Z wawy - 18 kwietnia 2021, 10:23:39 - *.dynamic.chello.pl
Pozdro z Warszawy dla CWKS Resovia. Dobry twardy mecz. Utrzymanie pewne, ukladac sklad na kolejny sezon w I lidze. Duzo mlodych grajkow, rozwojowy sklad.

dq - 18 kwietnia 2021, 11:35:52 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
do Stary,byłem wtedy na tym meczu,siedzieliśmy na środku jednej z trybun...pozdro z Olsztyna

Hetman - 18 kwietnia 2021, 14:11:02 - *.sta.tvknaszapraca.pl