18 kwietnia 2021, 15:20:03 - dagazka
Bramka Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 3-0 (1-0) meczu 29. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z VfL Osnabrück. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie. 24-latek zaliczył także asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu.

18 kwietnia 2021, 13:30 - Osnabrück (Bremer Brücke)
VfL Osnabrück 0-3 Fortuna Düsseldorf 1895
Kristoffer Peterson 37, Dawid Kownacki 50 (k), Marcel Sobottka 67

żółte kartki: Maurice Trapp, Ludovit Reis (Osnabrück).

sędziował: Sven Jablonski (Brema).

Mecz bez udziału publiczności.

Kownackiego w 62. minucie zmienił Rouwen Hennings. Cały mecz w barwach Fortuny zagrał Adam Bodzek, a w 72. minucie w miejsce Edgara Priba wszedł Jakub Piotrowski. W drużynie gospodarzy w 67. minucie Davida Blachę zastąpił Sebastian Müller.

Fortuna rozegrała 28 spotkań i zajmuje piąte miejsce w lidze z 46 punktami, a Osnabrück ma 26 punktów i jest 16.

Łubu_Dubu - 18 kwietnia 2021, 15:31:33 - *.centertel.pl
Najdrozszy tansfer w historii klubu z Dusseldorfu. Szału nie ma.

judasz - 18 kwietnia 2021, 15:39:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiadomo polska jakosc. Rozkręci się.

cool - 18 kwietnia 2021, 15:45:23 - *.adsl.inetia.pl
To co Kownaś wyrabia w rundzie wiosennej jest niewiarygodne.Powinien być pewniak na Mistrzostwa Europy

Hxdi - 18 kwietnia 2021, 16:30:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
24 lata juz .. stary sie robi .. a poziom nadal beznadziejny ... odkąd odszedł z lecha to juz tylko w dół::::
((

Pytajnik - 18 kwietnia 2021, 16:38:23 - *.net.internetunion.pl
Poprzedni sezon: 20 meczy, 0 goli. Bramkarz, bo obrońcy zdaje się miewają lepszy od zera dorobek bramkowy w sezonie.

... - 18 kwietnia 2021, 17:21:36 - *.146.225.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do repry powinno się szukać grajków z charakterem, a nie takich jak Kownaś - co to ważnych meczach giną w tłumie, jak dzieci we mgle.

czechu - 18 kwietnia 2021, 17:36:55 - *.icpnet.pl
W wieku 24 lat Grzegorz Lato był już królem strzelców Mistrzostw Świata 1974 !!!

witalis - 18 kwietnia 2021, 18:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl