18 kwietnia 2021, 16:55:03 - dagazka
Gol Kamila Glika

Kamil Glik zdobył bramkę dla Benevento w przegranym 3-5 (1-3) meczu 31. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Było to drugie trafienie Polaka w tym sezonie.

18 kwietnia 2021, 15:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 5-3 Benevento Calcio
Fabio Depaoli 10 (s), Ciro Immobile 20, 90, Joaquín Correa 37 (k), Lorenzo Montipò 48 (s) - Marco Sau 45, Nicolas Viola 63 (k), Kamil Glik 85

żółte kartki: Jean-Daniel Akpa Akpro, Marco Parolo - Lorenzo Montipò, Pasquale Schiattarella, Kamil Glik.

sędziował: Davide Ghersini (Genua).

Mecz bez udziału publiczności.

W 55. minucie Ciro Immobile (Lazio) nie wykorzystał rzutu karnego (Lorenzo Montipò obronił).

Glik zagrał cały mecz. Poza kadrą Lazio znalazł się Szymon Czyż.

Benevento zajmuje 16. miejsce w lidze z 30 punktami na koncie, a Lazio z 58 punktami plasuje się na szóstej pozycji.

eltost - 18 kwietnia 2021, 17:10:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl