21 kwietnia 2021, 16:51:30 - DChmielew
Drużyna Tomasza Kędziory w finale Pucharu Ukrainy

Zespół Dynama Kijów, w barwach którego występuje Tomasz Kędziora, wygrał 3-0 (1-0) w meczu 1/2 finału Pucharu Ukrainy z drugoligowym Ahrobiznesem Wołoczyska i awansował do finału tych rozgrywek. 26-letni obrońca znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

21 kwietnia 2021, 15:00 - Tarnopol (Ternopilśkyj miśkyj stadion imeni Romana Szuchewycza)
Ahrobiznes Wołoczyska 0-3 Dynamo Kijów
Bohdan Ledniew 45, Artem Biesiedin 67, Witalij Bujalśkyj 81

żółte kartki: Witalij Hrusza, Ihor Bojczuk - Denys Popow, Ołeksandr Syrota.

sędziował: Maksym Kozyriaćkyj (Zaporoże).

W drużynie Ahrobiznesu do 82. minuty grał Artem Dudik (w przeszłości Sandecja Nowy Sącz), gdy zmienił go Jewhen Nemtinow.

Finał pucharu zostanie rozegrany 13 maja w Tarnopolu, a rywalem drużyny Polaka będzie zwycięzca meczu pomiędzy FK Ołeksandrija a Zorią Ługańsk.

Bolo - 21 kwietnia 2021, 16:54:13 - *.play-internet.pl