23 kwietnia 2021, 22:24:30 - euzi
Gol Roberta Gumnego

Robert Gumny strzelił gola dla FC Augsburg w przegranym u siebie 2-3 (0-3) meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FC Köln. Dla 22-letniego obrońcy było to pierwsze trafienie w barwach klubu.

23 kwietnia 2021, 20:30 - Augsburg (WWK Arena)
FC Augsburg 2-3 1.FC Köln
Robert Gumny 54, Ruben Vargas 62 - Ondrej Duda 8, 33, Florian Kainz 23

żółte kartki: Robert Gumny, Carlos Gruezo - Marius Wolf, Elvis Rexhbeçaj, Ondrej Duda.

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Rafał Gikiewicz grał przez cały mecz, a Gumny wszedł na boisko w 42. minucie za Raphaela Frambergera. Całe spotkanie w barwach Köln rozegrał były pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda.

Augsburg jest na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

SS - 23 kwietnia 2021, 22:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to mowie ja Jacek Gumny

Ojciec - 23 kwietnia 2021, 22:34:34 - *.dynamic.chello.pl
Gol kurna Roberta Gumnego.

Kozioł - 23 kwietnia 2021, 22:44:33 - *.nc.de
Bardzo dobry występ Gumnego. Zdecydowanie ożywił grę Augsburga w ofensywie. Tylko niepotrzebnie machał łapami w twarze przeciwników.

Qarabag - 23 kwietnia 2021, 23:05:05 - *.centertel.pl
A to niespodzianka 😆

ojciec Rob - 23 kwietnia 2021, 23:05:21 - *.29.132.164.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo synek, a Pan Panie Janex idźże

Guru - 23 kwietnia 2021, 23:45:14 - *.play-internet.pl
Może z niego będzie piłkarz na miarę reprezentacji Pana Zołzy..

... - 23 kwietnia 2021, 23:45:52 - *.184.240.100.ipv4.supernova.orange.pl
Bramka Dudy na 0:1 - coś pięknego.

falasport - 24 kwietnia 2021, 8:38:31 - *.adsl.inetia.pl
Gumny za lewego do kadry!

Majk - 24 kwietnia 2021, 9:40:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gumny po wejściu na boisko jeden z najlepszych w Augsburgu. Był bardzo bliski strzelenia jeszcze dwóch goli.

Przemo1908 - 24 kwietnia 2021, 12:26:21 - *.toya.net.pl
Oglądałem i muszę powiedzieć że Gumny w końcu zagrał na miarę swoich możliwości. Brawo

ryba - 24 kwietnia 2021, 14:37:53 - *.adsl.inetia.pl
Właśnie w Kickerze piszą że Gumnym już interesuja się kluby przyszłej Superligi

Eror - 24 kwietnia 2021, 15:17:39 - *.tvk.torun.pl
Super mecz Gumnego...Herrlich powinien zacząć z Robertem w składzie, to by nie przegrali w tak idiotyczny sposób..0:3 przegrywać z drużyną do połowy, która prawie wszystkie wyjazdowe mecze w torbę dostala...Wstyd.W drugiej połowie zabrakło szczęścia do odrobienia strat.

TR - 24 kwietnia 2021, 16:30:20 - *.adsl.inetia.pl
Nie oszukujmy sie Robert jest w tej chwili najlepszym piłkarzem tego klubiku nie ma na co czekać tylko w okienku transferowym uciekać do klubu z czołówki Bundesligi !

Seba - 25 kwietnia 2021, 7:46:58 - *.master.pl
Dziwnie się aż czyta te zwykłe FC Augsburg i 1FC Koeln. Zamiast Fußball-Club Augsburg 1907 e.V. i 1. Fußball-Club Köln 01/07 e.V. Ktoś w redakcji chyba przyspał