24 kwietnia 2021, 12:40 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 73. Marcel Zapytowski - 25. Grzegorz Szymusik (55, 10. Jacek Kiełb), 77. Rafał Kobryń, 96. Przemysław Szarek, 29. Dawid Lisowski - 6. Jacek Podgórski, 95. Mario Zebić, 55. Marcel Gąsior, 22. Marko Pervan (66, 20. Marcin Szpakowski), 7. Jakub Łukowski - 11. Émile Thiakane (74, 19. Paweł Łysiak).

ŁKS: 1. Arkadiusz Malarz - 11. Tomasz Nawotka, 4. Carlos Moros Gracia, 5. Maciej Dąbrowski, 88. Adam Marciniak - 20. Pirulo (82, 3. Adrian Klimczak), 24. Jakub Tosik (46, 29. Maksymilian Rozwandowicz), 7. Mikkel Rygaard, 19. Michał Trąbka (46, 10. Antonio Domínguez), 37. Piotr Janczukowicz (55, 17. Piotr Gryszkiewicz) - 21. Ricardinho (73, 22. Łukasz Sekulski).

żółte kartki: Gąsior, Lisowski, Szarek, Zebić - Pirulo, Tosik, Trąbka, Dąbrowski.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

Mecz bez udziału publiczności.

Rafał - 24 kwietnia 2021, 14:34:57 - *.147.9.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabiutki mecz. Żadna drużyna nie ma składu na awans. Dwa średniaki drugoligowe takie są fakty.

Hut - 24 kwietnia 2021, 14:35:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS powinien to przegrać pierwsza połowa dominacja Korony w drugiej polecieli ..... Korona może zacząć budować zespół na kolejny sezon w 1 lidze ...

Kris1910 - 24 kwietnia 2021, 14:35:59 - *.play-internet.pl
No i jak Arek malarz .... prosimy o opinię Fc łask......

Tomek - 24 kwietnia 2021, 14:37:12 - *.147.9.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Malarz na emeryturę. Słaby poziom meczu. Mamrot daremny trener. Nie róbcie awansu na siłę bo nie ma z kim i z czym grać w ekstraklasie, będzie kolejny spadek i rozpad drużyny. ŁKS nie jest gotowy na awans.

fice - 24 kwietnia 2021, 14:39:39 - *.play-internet.pl
stronniczy czosnek lapinski i jego lala z pejsatu marzyli o wygranej beznadziejnej koronki

ŁKsPiastow - 24 kwietnia 2021, 14:41:30 - *.play-internet.pl
Nie wiem czy się cieszyć z tej wygranej czy nie pierwsza połowa dramat w drugiej trochę szczęścia i farta gra dalej nie wygląda dobrze. Tylko Łódzki klub sportowy

ŁKS FcŁask - 24 kwietnia 2021, 14:41:47 - *.centertel.pl
Piękne zwycięstwo! Autostrada do Extraklasy jest nasza!

Ruda1908 - 24 kwietnia 2021, 14:42:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Boju ŁKS marsz marsz marsz do boju marsz zwycięstwo czeka nas do boju ŁKS!

Timy - 24 kwietnia 2021, 14:42:59 - *.toya.net.pl
Wygrana na duzym farcie nadal pozostaje wygrana. Tosik, Janczukowicz, Trabka do rezerw.

... - 24 kwietnia 2021, 14:45:46 - *.2.178.212
Ależ słaba ta KORONA nawet u siebie nie potrafią wygrać - obecnie jedna ze słabszych drużyn w 1 lidze

Korona - 24 kwietnia 2021, 14:45:50 - *.play-internet.pl
Trenerowi Kuzerze świetnie szło, 10 pkt, bez straty bramki w 4 meczach. Dlaczego nie dali mu szans prowadzić zespołu dalej??

GórnikKoni - 24 kwietnia 2021, 14:46:55 - *.icpnet.pl
Zmieńcie tego pseudo wuefistę bo na grę ŁKS nie da się patrzeć. Powodzenia w drodze po awans!

obserwator - 24 kwietnia 2021, 14:49:52 - *.zbau.f3netze.de
Klon meczu derbowego, tzn dopóki przeciwnik ma siły, to bezproblemowo gwałci ŁKS. Widzew i Korona forsowały tempo w pierwszej połowie, gwałciły, a w drugiej jechały już na oparach, dlatego z upływem czasu ŁKS zaczął dochodzić do głosu. GKS Tychy dysponował dużo lepszą kondycją, więc mimo forsowania tempa gwałcił ŁKS przez pełne 90 minut.

maks - 24 kwietnia 2021, 14:52:22 - *.42.13.108.alfanet24.pl
lepsze 3 punkty niż 0 prawda zadufane scyzoryki

ii - 24 kwietnia 2021, 14:55:10 - *.dynamic.chello.pl
Jedni i drudzy za słabi na awans

ktos - 24 kwietnia 2021, 14:57:20 - *.static.ip.netia.com.pl
oglądałem mecz i obiektywnie mówiąc powinien byc remis. w pierwszej połowie przewaga Korony i powinni strzelić chociaż jedna bramkę. W drugiej lepszy ŁKS strzelił dwie więc powinno być 2:2. No nic wygrali zawodnicy ŁKS. Ale z taka grą to nie wróżę bezpośredniego awansu- ale na baraże sie załapią a Korona ... utrzyma sie w lidze i tyle

thewho - 24 kwietnia 2021, 14:57:37 - *.146.97.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ty obserwator czegoś ci chyba w życiu brakuje dziewczyne se znajdz.

Trt - 24 kwietnia 2021, 14:59:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Właściwie żadna z drużyn która jest w pierwszej 6 nie ma szans na podjęcie walki w extraklapie bez gruntownych zmian.

Końskie - 24 kwietnia 2021, 15:02:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pamiętajcie jedno że kibice Korony nigdy ale prze nigdy z czosnkami z widzewa w żadną sitwę nie wchodzili i wchodzić nie będą. A z ŁKS to raczej jest neutralne podejście, sam osobiście lubię ŁKS i nigdy nie było żadnych animozji na linii Korona-ŁKS. A kto awansuje to się zobaczy, może ŁKS się załapie na bezpośredni awans,a Koronka no cóż ten sezon już jest stracony.

Kibic - 24 kwietnia 2021, 15:11:21 - *.dynamic.mm.pl
@Końskie a kto się tutaj pytał o relacje między kibicami z Kielc i Łodzi ??? Nie musisz się tłumaczyć....

Jędrzejów - 24 kwietnia 2021, 15:15:36 - *.dynamic.chello.pl
Golański już powinien szukać napastnika.

ii - 24 kwietnia 2021, 15:22:21 - *.dynamic.chello.pl
W Koronie nie ma kto strzelić.

Pendent - 24 kwietnia 2021, 15:30:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Malarz niezły występ. Korona bardzo nie skuteczna. Ciężko kogoś wyróznić w tym meczu(Nawotka?). Wygrał zespół mądrzejszy, choć z tym poziomem i trenerem uważam, że ekstaklasa , to ponury żart!

lgksz - 24 kwietnia 2021, 16:02:10 - *.9-1.cable.virginm.net
Widzew gratuluje ŁkS-owi .

gosc - 24 kwietnia 2021, 16:09:19 - *.dynamic.mm.pl
musi wrócic Kuzera

Lelo - 24 kwietnia 2021, 16:23:07 - *.218.70.241
Z takimi wynikami ŁKS może cudem załapie się na baraże, ale z taką grą nic w nich nie ugra.

Widzew10 - 24 kwietnia 2021, 16:25:42 - *.toya.net.pl
LKS wygral juz euforia z kim tak slaba Korona hahahahahaha? baraze juz blisko

Olek - 24 kwietnia 2021, 16:49:01 - *.146.231.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry debiut nowego dyrektora sportowego Pawła Golanskiego,chłopie wracaj do INN tam lepiej działałeś,Zagłębie Sosnowiec pamięta.Dobrze zew tym sezonie spada jedna druzyna bo z tym nowym dyrektorem marnie to widze.

... - 24 kwietnia 2021, 16:51:40 - *.146.97.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spotkanie dwóch słabeuszy, z których jeden tylko dzięki dziwnej eksplozji formy na starcie znalazł się w pierwszej szóstce.

Garet - 24 kwietnia 2021, 16:59:16 - *.dynamic.chello.pl
Mecz na przyzwoitym poziomie na pewno o klasę lepszy niż Widzewa z Łęczną. Korona mogła się podobać w 1 połowie ale zachowanie jej zawodników pod bramką ŁKS to mizeria delikatnie mówiąc. Przegrali mecz do wygrania w ciągu 5 minut początku 2 połowy.

Filip - 24 kwietnia 2021, 18:07:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Duma Łodzi zwycięska, walczymy do końca by wrócić na należne nam miejsce!

Filip - 24 kwietnia 2021, 18:16:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wq - 24 kwietnia 2021, 18:17:04 - *.dynamic.chello.pl
Kozioł w 18nastce korona smary smary smary smary buchaaaaaa

abc - 24 kwietnia 2021, 18:29:25 - *.7.106.67 (unknown)
W pierwszej połowie ŁKS nic nie grał. Beznadzieja. W drugiej dużo lepiej, ale wciąż średnio. Widać brak pewności siebie. Arek Malarz rehabilitacja - dobry mecz. Generalnie drużyna za Stawowego grała lepiej. Sędziowanie do niczego.

TSK 1973 - 24 kwietnia 2021, 19:52:00 - *.adsl.inetia.pl
No cóż, nie zawsze lepszy zespół wygrywa, widać już "ręke" nowego trenera. Grać tak jak w pierwszej połowie i jesteśmy w barażach. W Świętokrzyskim tylko Korona.

Chudy - 24 kwietnia 2021, 20:37:35 - *.146.67.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zwycięzców się nie sądzi, ale nadal błędy i tylko 30min dobrej gry wystarczyło na Koronę. Malarz dzisiaj w końcu dobry mecz bez błędów, ale jakółka wiosny nie czyni. Druga sparwa niech zajmie się grą, a nie oceną kibiców bo mieliście masę wsparcia od kibiców patrz ekstraklasa i koniec rundy jesiennej więc przestań sapać zacznij grać. Mamrot brawo za reakcję.
Jest szansa na powrót do dobrej gry.

Mati - 24 kwietnia 2021, 21:22:58 - *.59.25.171.pinczow.bajtnetbusko.pl
I kto mi to racjonalnie wytłumaczy? Z Kamilem kuzera na ławce ssało a z nowym trenerem już nie? A Ci sami zawodnicy... Bez napinki. Pinczowski kibic

leon - 24 kwietnia 2021, 21:49:24 - *.231.49.68.koba.pl
I co zmiana w dyrekcji nic nie dała? Napisałem niedawno:
leon - 24 kwietnia 2021, 13:53:03 - *.231.55.101.koba.pl
Jeśli będzie uczciwie za 2 lata 3 liga. Jeśli będzie jak było zawsze to samo, ale EXtraklsa za $.
Widać Korona gra uczciwie!

roy 58 - 24 kwietnia 2021, 23:49:46 - *.toya.net.pl
Panie Mamrot,Pana chyba odwróciło.Ci ludzie mieli zmazać plamę po Arce.Wygrany mecz i co mam powiedzieć.Pierwsza połowa-cały Mamrot.Druga walka.Poszukajmy kogoś na 6 może na 7.Dajmy grać Miki na 10.Zwycięstwo słabe

Judasz - 25 kwietnia 2021, 0:35:47 - *.dynamic.chello.pl
Korona chyli ku spadkowi w przyszłym sezonie. Trener, co nie odezwie, że szrot. Dyrektor z kopaczami po znajomości. Przuzanie kontraktow zawodników podlegających pod Golańskiego przed podpisaniem umowy przez Golańskiego, żeby ręce miecz czysta. Fatalnie to wyglagla. Nie wróży nic dobrego.

Pendent - 25 kwietnia 2021, 0:37:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak się zastanawiam... Kim jest Widzew10?
Dzieciak(wiele na to wskazuje), raczej nigdy meczu piłki nożnej nie oglądał. Ani konstruktywny, ani rzeczowy. Zwykły blagier. Czy widzieliście jakieś jego wypociny po meczu Widzewa?