24 kwietnia 2021, 17:23:53 - gabrielba
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla FC Bayern München w przegranym 1-2 (0-2) meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FSV Mainz 05. Kapitan reprezentacji Polski ma już na koncie 36 ligowych goli strzelonych w tym sezonie.

24 kwietnia 2021, 15:30 - Moguncja (Opel Arena)
1.FSV Mainz 05 2-1 FC Bayern München
Jonathan Burkardt 3, Robin Quaison 37 - Robert Lewandowski 90

żółte kartki: Phillipp Mwene, Jerry St. Juste, Danny da Costa - Jérôme Boateng, Leon Goretzka, David Alaba, Robert Lewandowski.

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Mądry - 24 kwietnia 2021, 17:27:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Walił łokciami po twarzy,próbował wymusić karne a czerwonej nie dostał ?????

Luki - 24 kwietnia 2021, 17:28:05 - *.dynamic.chello.pl
Beda grac tylko na niego bez problemu zrobi to a potem Gikiewicz pusci mu ze 2 jeszcze i luz

Rafał - 24 kwietnia 2021, 17:29:14 - *.147.9.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przez kontuzję nie pobije rekordu, 5 bramek w brakuje a zostały tylko 3 mecze.

Kibic - 24 kwietnia 2021, 17:29:18 - *.as13285.net
Na początku zmarnował setke.

hehe - 24 kwietnia 2021, 17:33:57 - *.centertel.pl
Gdzie fansport ekspert ?

kks - 24 kwietnia 2021, 17:34:00 - *.133.206.183
Lewy dostal 4 zolta tzn ze pauzuje po 4 zoltej ?Jakie sa przepisy w bundeslidze ?

lgksz - 24 kwietnia 2021, 17:34:19 - *.9-1.cable.virginm.net
Mainz jak świry Ojrzyńskiego w Koronie duracell w D...e i jazda Lewy miał jeszcze jedną okazję ale i tak bardzo dobrze jeszcze bez rytmu meczowego .

max29 - 24 kwietnia 2021, 17:35:46 - *.150.135.8
@kks W Bundeslidze pauzują po 5/10/15 kartkach.

Wolny - 24 kwietnia 2021, 17:39:07 - *.pool85-51-21.dynamic.orange.es
Bardzo slaby mecz Lewandowskiego powinien dostac dwie zolte kartki i wyleciec z boiska. W kazdym razie ma juz cztery zolte kartki kolejna zlapie w nastepnym meczu i juz wjecej nie zagra w tym sezonie . Dlatego przestancie pisac o jakims rekordzie Mullera bo takowego nie bedzie , jego rekord nie jest zagrozony i nie zostanie ani wyrownany ani pobity nigdzie . A Lewandowski niech sobie szuka jakiegos innego klubu . Gdyby gral dla przykladu w Hiszpani lub w Angli to znalazl by miejsce w zespolach z dolnych miejsc . Bundeliga ma poziom podobny do ligi rumunskiej czy wegierskiej

... - 24 kwietnia 2021, 17:44:39 - *.146.97.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
By go nie skopały te zajadłe pastuchy z Andory, to już by rekord miał...

Jakostakos - 24 kwietnia 2021, 17:44:47 - *.centertel.pl
I dupaaa dupaa 6 tys do wyjecia i kupon poszedl sie je... tfuuu zrubcie ta superlige

... - 24 kwietnia 2021, 17:46:26 - *.146.97.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I jak było do przewidzenia - ani jeden z tych burków co tu ujadały, że kontuzja jest udawana i RL zagra już z lipskiem nie miał cojones żeby to odszczekać.

Zibi 33 - 24 kwietnia 2021, 17:59:01 - *.dynamic.chello.pl
Lech miał pyknąć Mainz,a tu Mainz potknął Bayern.

fansport - 24 kwietnia 2021, 18:09:25 - *.dynamic.chello.pl
gratulacje, to jeszcze 3 mecze, czyli dwa po 2 gole i jeden 1 gol, całkiem realne, tylko trzeba trafiać bez pudła.

Egzpert - 24 kwietnia 2021, 18:26:00 - *.finemedia.pl
O proszę, sukces Polaka. Drużyna Burkhardta pokonuje wielki Bayern. :D

kibic - 24 kwietnia 2021, 18:32:18 - *.icpnet.pl
Jak tak czytam te wszystkie zawistne komentarze to ręce opadają. Sami fachowcy, trenerzy, sędziowie......... Ludzie ogarnijcie się proszę z tymi anty komentarzami. Gość jest dobry i tyle w temacie.

F - 24 kwietnia 2021, 19:08:25 - *.play-internet.pl
Wolny xd Niemcy wciągają Hiszpanów lewą dziurką od ucha.

PM - 24 kwietnia 2021, 19:38:22 - *.dynamic.chello.pl
Trzy mecze pięć goli. Z jednej strony, wydaje się niemożliwe, z drugiej, Robert nie takie rzeczy robił.
Powodzenia!

sfswfsf - 24 kwietnia 2021, 20:51:59 - *.dynamic.chello.pl
F ale mnie rozbawiłeś

tak o - 24 kwietnia 2021, 21:31:41 - *.centertel.pl
Wolny, weź ty się zastosuj do rady udzielonej kiedyś Stanowskiemu przez Najmana. Tylko proszę, biegnij najszybciej jak potrafisz. Przyłóż się do tego

Qlty - 25 kwietnia 2021, 0:12:12 - *.eurotel.cz