24 kwietnia 2021, 19:55:31 - dagazka
Dwa gole Grzegorza Krychowiaka i jeden Macieja Rybusa

Grzegorz Krychowiak zdobył dwie bramki, a Maciej Rybus jedną, w wygranym przez ich Łokomotiw Moskwa 5-2 (1-1) wyjazdowym meczu 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy przeciwko FK Tambow. Krychowiak strzelił w tym sezonie dziewięć ligowych goli, a Rybus, który zaliczył również asystę przy czwartej bramce dla gości, zanotował dzisiaj pierwsze trafienie w tym sezonie.

24 kwietnia 2021, 18:00 - Sarańsk (Mordowija Ariena)
FK Tambow 2-5 Łokomotiw Moskwa
Azier Alijew 45, Dienis Kajkow 78 - Grzegorz Krychowiak 40, 60, Fiodor Smołow 47, Murilo 74, Maciej Rybus 80

żółte kartki: Jurij Bawin, Artiom Archipow - Stanisław Magkiejew.

sędziował: Pawieł Szadychanow (Moskwa).

W 77. minucie Jurij Bawin (Tambow) nie wykorzystał rzutu karnego (Anton Koczenko obronił).

Krychowiaka w 79. minucie zmienił Anton Miranczuk, a Rybus rozegrał całe spotkanie.

Łokomotiw ma 52 punkty i jest drugi.

abc - 24 kwietnia 2021, 19:58:08 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Rybus i #nikogo ten drugi.

Kaczor - 24 kwietnia 2021, 20:02:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądam codziennie tvp i wydaje mi się ,że rybus i krychowiak nie powinni jechać na euro ze względu że grają w Rosji ,a to jest nasz wróg i mieli 100% wpływ na tragedie smoleńską.

zico - 24 kwietnia 2021, 20:06:39 - *.29.194.35.ipv4.supernova.orange.pl
Ej @Kaczor @Kaczor... żal mi Ciebie.

fansport - 24 kwietnia 2021, 20:07:51 - *.dynamic.chello.pl
krychowiak w formię, a dwa mecze gramy w rosji, dobry znak.

gienadij - 24 kwietnia 2021, 20:37:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kaczor... ty ta tragedia jestes

kibic - 24 kwietnia 2021, 21:18:24 - *.109.33.203
Ta liga musi być mega słaba jak takie drewno strzela 2 bramki.

Matek - 24 kwietnia 2021, 21:19:58 - *.101.142.50
Krychowiak sezon życia, a przynajmniej mocno zbliżony do tego co prezentował w Sevilli. Szkoda, że to tylko liga rosyjska, ale niech walczy. W zasadzie ostatnia szansa, żeby spróbować jeszcze raz w jakimś solidnym klubie z TOP5 lig

Polak - 24 kwietnia 2021, 21:31:01 - *.30.146.10
2 maja będzie mecz w Petersburgu, tak zobaczymy jak się gra tam naszemu Ramosowi xD I to będzie mecz o mistrza lub szansę na bycie mistrzem.

Szymek - 24 kwietnia 2021, 22:24:37 - *.8.70.52.ipv4.supernova.orange.pl