25 kwietnia 2021, 12:40 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Stomil Olsztyn
Mateusz Żebrowski 29, Maciej Rosołek 90

Arka: 22. Daniel Kajzer - 26. Adam Danch, 29. Michał Marcjanik, 3. Haris Memić (55, 4. Jan Hošek) - 9. Artur Siemaszko (62, 23. Rafał Wolsztyński), 16. Adam Deja, 35. Mikołaj Łabojko (46, 8. Marcus Vinícius), 10. Juliusz Letniowski (72, 25. Łukasz Wolsztyński), 17. Fabian Hiszpański - 39. Maciej Rosołek, 77. Mateusz Żebrowski.

Stomil: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 23. Jurich Carolina, 6. Jonatan Straus - 30. Damian Sierant (70, 7. Adrian Szczutowski), 24. Sam van Huffel, 20. Mateusz Skrzypczak (59, 9. Grzegorz Kuświk), 16. Kōki Hinokio - 12. Wojciech Łuczak, 97. Jakub Mysiorski (90, 15. Jakub Tecław).

żółte kartki: Memić, Danch, Hiszpański, Kajzer - Łuczak, Kuświk, Straus.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

Mecz bez udziału publiczności.

W 51. minucie Wojciech Łuczak (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Kibic - 25 kwietnia 2021, 14:37:21 - *.as13285.net
4 punkty do 2 miejsca. I kupa meczy do końca. Nie jest zle. Teraz 4 dni odnowy i odpoczynku i na Finał wszyscy gotowi do wyprucia flaków!! Nie ma innej opcji.I w drodze po Puchar Polski!!!

RKS 74 - 25 kwietnia 2021, 14:37:42 - *.dynamic.chello.pl
przegrać wygrany mecz 2:0 to chyba Stomil tak potrafi

under46 - 25 kwietnia 2021, 14:38:06 - *.radom.vectranet.pl
Mecz z sytuacji, na remis. Stomil słabiutkie wykończenie akcji pod bramką Kajzera. Plus wielbłąd obrońcy Stomilu w doliczonym czasie gry.

ktos - 25 kwietnia 2021, 14:39:03 - *.static.ip.netia.com.pl
Arka szczęcie miała,że wygrała. Stomil niestety z taka skutecznościa to do piachu. sprawiedliwszym wynikiem byłby tu remis 2:2

waldi - 25 kwietnia 2021, 14:44:07 - *.net-el.pl
Ciekawe gdzie jest Aro!!!???😂

Kilof - 25 kwietnia 2021, 14:47:14 - *.146.232.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piękna sprawa,plan wykonany i 3 pkt na koncie.Teraz walka o drugie miejsce i będzie super.cieszy skuteczność Rosolka.Teraz panowie 2 maja Lublin finał PP.

Kibic - 25 kwietnia 2021, 14:54:10 - *.as13285.net
Cholera,jeszcze Sosnowiec jest 28.04... potrzebne to jak drzwi do lasu. Rakow też gra więc bedzie po rowno. Myśle ze wszystkie Łabojki,Siemaszki,Mazki i Wolsztyńscy do pierwszego składu na ten mecz a kluczowi zawodnicy odpoczynek i regeneracja.Po Puchar Areczko!!!

Setnik - 25 kwietnia 2021, 14:54:15 - *.dynamic.mm.pl
Bardzo źle to wygląda w defensywie mając na uwadze finał PP. Z przodu może coś trafimy ale z taką obroną Raków może nas rozjechać. Uważam jednak że ten mecz będzie do wygrania przy nawyższej mobilizacji wszystkich zawodników, bramkarzu który będzie miał dzień konia, no i trochę szczęścia też się przyda. Dzisiaj Stomil był słabszy ale miał szansę nawet na wygraną, fortuna była przy Arce

noway - 25 kwietnia 2021, 14:57:25 - *.instances.scw.cloud
​Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka okręg rzeszowski g.15:45 na kanale Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

Pirat - 25 kwietnia 2021, 15:06:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tą grą to Arka wygra puchar ale w kometkę

Arczi78 - 25 kwietnia 2021, 15:07:48 - *.centertel.pl
Wystawcie rezerwy na Sosnowiec. Pierwszy skład niech zbiera siły na finał PP😁

Ewa - 25 kwietnia 2021, 15:19:49 - *.147.97.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zwycięstwo i 3 punkty dla Arki najważniejsze.
Teraz dalszy ciąg maratonu, w środę liga, w niedzielę finał Pucharu Polski.

pasiasty 1 - 25 kwietnia 2021, 15:22:09 - *.fiberway.pl
gratulacje życzę zdobycia PP pogonić medalików

Wahar - 25 kwietnia 2021, 15:38:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aro miała być ekstraklasa i puchary.Coś mi się wydaję że bedzie gumofilc podarty stary .Nie się śmiej się z czyjegoś klubu.Bo z twojego wirtualna odejdzie i bedzie 4 liga niedlugo.

zordi - 25 kwietnia 2021, 16:00:14 - *.204.22.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
haha tutaj naprawdę jest ciśnięcie po pucharze..
fantaści.. spójrzcie na kursy u buków jakie macie szanse (no chyba że buki prezenty wyjątkowo na pomorzu rozdają)
Raków co najmniej 2 bramkami.
Byłoby dużo więcej ale czwa gra co 3 dni o wielu meczy i odpuści aby oszczędzić zawodników.

Piwko - 25 kwietnia 2021, 16:17:24 - *.204.38.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil to najsłabsza drużyna tej ligi i tyle w temacie.

Kibic - 25 kwietnia 2021, 16:33:34 - *.as13285.net
Raków wygra finał nawet grajac rezerwami lekko 5:0. To tylko formalnośc,już mogą odbierać zamowione koszulki okolicznosciowe zdobycia PP. Szampany sie chłodzą. Tak mają mieć w głowach leszcze. Lech w 2017 tez tak myślał,he he. Już moze Rakow przeciwnika w pucharach dobierać

zes - 25 kwietnia 2021, 16:34:38 - *.hsd1.il.comcast.net
Glowa do gory kochany Stomilku. W tym sezonie raczej nie spadniemy ale w nastepnym, naszym celem bedzie spadek do II ligi....

Borsuk - 25 kwietnia 2021, 16:44:10 - *.146.230.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Setnik,ok dzisiaj fortuna była przy Arce,a ostatni mecz z Termalica?ostatnia sekunda meczu i dwa punkty poszły w pi....u.O baraże jestem spokojny,jest realna szansa na awans z drugiego miejsca.dobra skuteczność Rosolka,ciekawy chłopak,ktory ma nosa do bramek.Czekamy na finał PP,myśle,ze weekend majowy będzie bardzo szczęśliwy.

Tylko ŁKS - 25 kwietnia 2021, 17:56:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borsuk awans Termalica Radomiak Łęczna i ŁKS, a w finale to łomot zbierzecie.

www - 25 kwietnia 2021, 18:13:04 - *.5.204.22.ipv4.supernova.orange.pl
Cały Olsztyn za Rakowem

lol - 25 kwietnia 2021, 18:16:38 - *.dynamic.chello.pl
Co się dzieje z P. Sasinem , podpisał ładny kontrakt i teraz grzeje ławę?

SopotAG - 25 kwietnia 2021, 18:46:11 - *.dynamic.mm.pl
Ojrzyński do Arki. I to jak najszybciej. Wolsztyńscy, Siemaszko do widzenia razem z Marcem

Zeus - 25 kwietnia 2021, 19:46:42 - *.24.62.15.ipv4.supernova.orange.pl
Stomil spadek pewne info

Kibic - 25 kwietnia 2021, 19:58:46 - *.centertel.pl
Bardzo szczęśliwe zwycięstwo Arki. Szkoda mi Stomilu bo w drugiej połowie zasłużyli na minimum 1 pkt, tworząc mnóstwo sytuacji pod bramką Gdynian.

Borsuk - 25 kwietnia 2021, 20:06:43 - *.146.232.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Tylko ŁKS chłopie do ligi awansują dwie drużyny,a Ty wymieniłeś 4.co do łomotu w finale to będziesz,masz już łomot z trenerami Stawowy,Mamrot-„zamirnil stryjek siekierkę na kijek”

MZKS - 25 kwietnia 2021, 22:00:01 - *.dynamic.chello.pl
To był dziwny mecz i mógł się różnie zakończyć.
Stomil miał sporo sytuacji na gola ale my też,
Arko, nie możesz tak grać jak dziś w 2 połowie !

1234aro - 26 kwietnia 2021, 6:27:22 - *.29.88.62.ipv4.supernova.orange.pl
Tego karnego to nie mogła strzelać Karolina? Może lepiej dziewczyna by strzeliła

Piotr - 26 kwietnia 2021, 12:16:26 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Wygrywa ten kto strzeli więcej goli.Niobliczalna ta nasza Pierwsza Liga.Aby awansować niekedy trzeba mieć trochę sportowego szczęścia,Tym razem było przy Arce.