25 kwietnia 2021, 17:47:36 - Pawel97
Drużyna Tomasza Kędziory mistrzem Ukrainy

Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie wygrało u siebie 5-0 (2-0) w meczu 23. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Inhułciem Petrowe i na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewniło sobie mistrzostwo Ukrainy. Klub Polaka ma trzynaście punktów przewagi nad drugim Szachtarem Donieck.

25 kwietnia 2021, 16:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 5-0 Inhułeć Petrowe
Illa Zabarnyj 4, Artem Biesiedin 14, Wiktor Cyhankow 48, 70, Denys Popow 82

żółte kartki: Wołodymyr Krynśkyj, Ołeh Syniohub, Mladen Bartulović (Inhułeć).

sędziował: Mykoła Bałakin (Kijów).

Mecz bez udziału publiczności.

Kędziora został zmieniony w przerwie przez Ołeksandra Karawajewa, a poza kadrą z powodu kontuzji znalazł się Wołodymyr Kostewycz (kiedyś Lech Poznań). W zespole gości cały mecz rozegrał Mladen Bartulović (kiedyś Miedź Legnica).

26-letni polski obrońca w trwającym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach ligowych i strzelił jednego gola. Dynamo ma 58 punktów.

Filby - 25 kwietnia 2021, 18:37:59 - *.dynamic.chello.pl