29 kwietnia 2021, 19:58:00 - dkelman
Drużyna Karola Świderskiego w finale Pucharu Grecji

PAOK, którego zawodnikiem jest Karol Świderski, wygrał 2-1 (0-0) z AEK-iem Damiana Szymańskiego w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Grecji i awansował do finału. W pierwszym meczu PAOK wygrał 1-0.

29 kwietnia 2021, 18:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAOK 2-1 AEK (Ateny)
Michael Krmenčík 84, Andrija Živković 90 - Kóstas Galanópoulos 70

żółte kartki: Sverrir Ingi Ingason, Vieirinha, Michael Krmenčík - Karim Ansarifard, Kóstas Galanópoulos, Strátos Svárnas, Ionuț Nedelcearu.

sędziował: Daniele Doveri (Włochy).

W 61. minucie Vieirinha (PAOK) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

W zespole gospodarzy Świderski grał do 77. minuty, kiedy wszedł za niego Michael Krmenčík. W drużynie gości natomiast Szymański grał do 62. minuty, gdy zmienił go Muamer Tanković, a były piłkarz Górnika Zabrze Stávros Vassilantonópoulos występował do 87. minuty, kiedy na boisku pojawił się Ołeh Danczenko.

Finał odbędzie się 22 maja. Rywalem PAOK-u będzie Olympiakós SFP.

Reeder - 29 kwietnia 2021, 20:05:21 - *.dynamic.chello.pl