1 maja 2021, 15:55:52 - dagazka
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla Frosinone Calcio w wygranym 3-1 (1-1) meczu 35. kolejki włoskiej Serie B (drugi poziom rozgrywkowy) z AC Pisa 1909. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie.

1 maja 2021, 14:00 - Frosinone (Stadio Benito Stirpe)
Frosinone Calcio 3-1 AC Pisa 1909
Piotr Parzyszek 22, Marco Capuano 76, Raffaele Maiello 90 (k) - Michele Marconi 24

żółte kartki: Salvatore D'Elia, Raffaele Maiello, Przemysław Szymiński - Simone Benedetti, Giuseppe Mastinu, Samuele Birindelli.

sędziował: Francesco Meraviglia (Pistoia).

Mecz bez udziału publiczności.

Parzyszka w 89. minucie zmienił Pietro Iemmello, a Przemysław Szymiński rozegrał całe spotkanie w barwach Frosinone.

Frosinone zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów.

Boleklolek - 1 maja 2021, 16:02:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo ziomek z Torunia

zsz - 1 maja 2021, 16:45:17 - *.122.232.75
Nieładnie się zachował najeżdżając na Fornalika ale we Włoszech w Serie B został szybko zweryfikowany gdzie głównie siedzi na ławce rezerwowych.

M - 1 maja 2021, 16:46:06 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
Czy Elana dalej trzyma zgodę z Zawiszą?

Lolo - 1 maja 2021, 16:58:44 - *.30.21.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze nie nauczył się biegać po włosku wystarczająco dobrze ale cieszy jego niesamowity rozwój w tej lidze

Boleklolek - 1 maja 2021, 17:25:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nigdy nie ma zgody z Zawisza

Abc - 1 maja 2021, 19:38:19 - *.know.cable.virginm.net
Pan Piłkarz wyszedł w pierwszym składzie?
5 goli w drużynie broniącej się przed spadkiem. Życzę Panu Piotrowi spadku, pieniądze z kontraktu nadal będą, a penwie serie C i metody treningowe nadal według niego będą lepsze niż u Pana Waldemara. Tak czy siak, dla Piasta lepszy Świerczok. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki nożnej

Cichy - 3 maja 2021, 19:43:20 - *.30.21.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No ten to robi teraz karierę w tych Włoszech nikt w Gliwicach za nim nie tęskni a Waldek to pewnie ma z niego dobra Bekę