2 maja 2021, 13:51:39 - Pietaszek
Mateusz Kania obronił rzut karny

Mateusz Kania z CD Lealtad de Villaviciosa obronił rzut karny w zremisowanym 0-0 meczu 23. kolejki trzeciej ligi hiszpańskiej w ramach grupy spadkowej 1 z Salamanca CF UDS. 21-letni bramkarz zagrał całe spotkanie.

2 maja 2021, 12:00 - Villaviciosa (Campo Municipal Les Caleyes)
CD Lealtad de Villaviciosa 0-0 Salamanca CF UDS

żółte kartki: Unai Hernández, Cheikh Mboup Saha - Sergio Ayala, Diego Chávez, Sergio Molina, Javi Navas, Álex Camacho, Nacho López.
czerwona kartka: Maissa Fall (74. minuta, CD Lealtad, za brutalny faul).

sędziował: Daniel Palencia Caballero (Baskonia).

W 71. minucie Sergio Molina (Salamanca) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Kania obronił).

CD Lealtad zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Znawca - 2 maja 2021, 20:15:08 - *.76.157.152
Pilka szla w gorne lewe okienko. Wyjal strzal lewa pieta. Brawo.

Aro - 2 maja 2021, 22:40:58 - *.toya.net.pl
Kto to jest ten Kania piszą o nim jakby był niewiem jakim piłkarzem....a usłyszałem o nim dopiero przed chwilą

Seba - 2 maja 2021, 23:22:54 - *.master.pl
Bez jaj.No niedługo 90 minut będzie informowało o jakimś kolesiu z hiszpańskiej czy portugalskiej ligi okręgowej tylko dlatego,że gra właśnie w Hiszpanii czy Portugalii.

Simsu - 4 maja 2021, 12:10:56 - *.icpnet.pl
Jutro na kanale YT Podkarpackiego Związeku Piłki Nożnej finał Pucharu Polski podokręgu Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg.