Gennaro - 2 maja 2021, 14:33:15 - *.net.brewet.pl

Adiii - 2 maja 2021, 14:34:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xyz - 2 maja 2021, 14:36:37 - *.play-internet.pl

Xyz - 2 maja 2021, 14:37:05 - *.play-internet.pl

Xyz - 2 maja 2021, 14:37:24 - *.play-internet.pl

Max - 2 maja 2021, 14:37:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odra Sprzedawczyki 😊

Zolty72 - 2 maja 2021, 14:38:52 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Odra pewniak dla Jastrzębia jeśli chodzi o punkty ( może dlatego jedni wierzyli a drudzy nie ). Grzechem byłoby krytykować GKS za dzisiejszy mecz a więc specjalne podziękowania dla Kuli i Witkowskiego ( jedyni pewniacy w 11 od dłuższego czasu ). Fajne popołudnie.

lustro - 2 maja 2021, 14:41:30 - *.147.51.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
obserwator@ już znowu najlepszy??? dopiero pod tymi przegranymi meczami pisaliście o grajkach kopaczach pseudo trenerze i działaczach których trzeba rozgonić - żenujące.

Giekaes - 2 maja 2021, 14:41:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS Jastrzębie 💪🇯🇲 Wracamy na właściwe tory .
GKS Jastrzębie - prawdopodobnie najlepszy klub na świecie 💚🖤💛

kibic - 2 maja 2021, 14:44:52 - *.8.135.59.ipv4.supernova.orange.pl
Dzisiaj brzmi jak żart podany wczoraj na stronie news 'Odra w przypadku awansu do PKO Ekstraklasy będzie grać w Lubinie'.

rycho - 2 maja 2021, 14:47:41 - *.nycmny.fios.verizon.net
Bardzo ladny wynik.

Varadi - 2 maja 2021, 14:47:52 - *.play-internet.pl
Oderka tak jak lubinki pod koniec sezonu handelek a nawini kibole jeszcze im wierzą

rycho - 2 maja 2021, 14:51:48 - *.nycmny.fios.verizon.net
@Varadi - a Jastrzebie skad niby mialoby wziac kase na handelek? Cos ci sie miesza. Jastrzebie w ostatnich meczach rundy jesiennej tez nabilo troche punktow.

Cypisolo - 2 maja 2021, 15:01:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
czemu Drazik nie gra? Bo qutwa słaby.... xD

AveEkstrak - 2 maja 2021, 15:09:14 - *.play-internet.pl
To nie musi być handel a zwyczajnie sąsiedzka pomoc. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

miedziak - 2 maja 2021, 15:12:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale najważniejsze że Odra w razie Awansu do EX zagra w Lubinie bu ha ha😄😄😄 śmiechu warte!..

Ja - 2 maja 2021, 15:12:37 - *.183.29.194.multiplay.pl
Tylko dlaczego Odrą wiecznie musi pomagać Jastrzębiu. Jak oni wiecznie dziaduja

WRC - 2 maja 2021, 15:12:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bor - 2 maja 2021, 15:12:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Varadi to pajac z legnicy i wieczny kompleksiarz na punkcie Zagłębia Lubin. Nie odpowiadajcie mu.

rycho - 2 maja 2021, 15:14:25 - *.nycmny.fios.verizon.net
@AveEkstrak - a moze Opole lezy Jastrzebiu? W ostatnich 3 latach w I lidze Jastrzebie wygralo wszystkie 6 meczow. Jastrzebiu zas cholernie Puszcza nie lezy.

Tomi - 2 maja 2021, 15:20:28 - *.204.50.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co ta Odra odstawia ???

rycho - 2 maja 2021, 15:42:56 - *.nycmny.fios.verizon.net
Dopiero teraz zauwazylem ze sedzia Daniel Kruczyński sedziowal oba pojedynki Odry i Jastrzebia w tym sezonie. Wczesniej taka sytuacja byla z tym samym sedzia meczow Arki i Jastrzebia.

... - 2 maja 2021, 16:28:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To na którym stadionie Odra ma grać w ekstraklasie?...

stary - 2 maja 2021, 17:33:38 - *.dynamic.chello.pl
O jakim podkładaniu mowa .. ? Jastrzebię ostatnie 4 mecze zagrało wysoko i to przynosi efekty moze jeszcze trzeba pewne rzeczy dopracowac .. ale remis z Bruk bet remis z Łęczną i to Łeczna wyrównała 2 połowa z Tychami to duży fart Tych ze nie było remisu a nawet zwyciestwa gdyby Mrozowi to wszedło i Ali gdyby wykorzystał 2 sytuacje... Odra pewnie ma taki okres że ani nie spadnie ani nie awansuje i piłkarze Odry dostali takiego piłkarskiego marazmu coś ala ŁKS ..To tak samo jakby Resovia podłożyłą sie Bełchatowowi .. a teraz ma tylko punkt przewgagi i do konca sezonu wcale nie jest powiedziane ze nie bedzie tez zamieszane w gre o spadek

wroclawski - 2 maja 2021, 17:36:12 - *.34.106.176.ip4.krucznet.com.pl
ha ha stadion na extraklasę wynajęli

gts - 2 maja 2021, 18:15:06 - *.centertel.pl
polonia bytom w razie awansu do ex zagra w chorzowie

Realia - 2 maja 2021, 18:45:01 - *.dab.02.net (*.65.12.142)
Dużo meczy krótka przerwa. Będą ciekawe wyniki. O handlu nie ma mowy . Mam nadzieję, że utrzymamy się kosztem Bełchatowa albo Sosnowca czego wszystkim starym kibicom życzę. Marzenie: spadek Sosnowca a Katowice nie wejdą🤣

Dylans - 2 maja 2021, 18:46:20 - *.play-internet.pl
Gdzie ta odra ma grać w ekstraklasie jak moje dzieci będą miały dzieci ? Hahaaha

RM - 2 maja 2021, 19:36:55 - *.204.23.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Realia, co z Ciebie za kibic? Wolisz mecze z Chojniczanka i Skrą? Ja pier*olę. Brak słów.

hanegen - 2 maja 2021, 21:30:06 - *.111.247.69
Nareszcie Jastrzębie gra tak jak bym chciał. Brawo! Taki wynik cieszy i jakoś dzisiaj nie widać antyjastrzębskich hejterów.

@rm - 2 maja 2021, 21:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szczerze to wole Sosnowiczan od farmazoniarzy megalomanów i piewców epoki minionej z Katowic , ani z tym pogadać ani to zjeść - wieczne bajeczki o meczach sprzed 30-40 lat ... wole nawet Bruk Bet - oni nie brzęczą ze im się należy i ekstraklapa albo smierć - tylko walczą - na sodówke nie ma miejsca , a Katosy to 99% woda sodowa i 1% farmazony , nie dziwie się , że Niebiescy ich piorą aż wióry lecą

62 - 2 maja 2021, 23:33:26 - *.play-internet.pl
Zawsze Górnicza Klub Sportowy Jastrzębie

Becik - 3 maja 2021, 10:29:01 - *.29.63.38
A teraz podsumowując do niektórych madrusiow powyżej.Rezerwowy stadion dla Odry tak czy owak potrzebny że względu na brak podgrzewania i potencjalnych złych warunków pogodowych.A teraz wrocławski i reszta oszołomów lecimy głośno: "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię..."

Oi! - 3 maja 2021, 13:08:40 - *.205.197.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jedynie gdzie leży Jastrzębie Odrze to w lesie

Sew - 3 maja 2021, 21:05:31 - *.centertel.pl
Odra nie potrafi kompletnie grać z Jastrzębie. Kompletnie. Co mecz to przegrana.