2 maja 2021, 16:56:50 - DChmielew
Drużyna Radosława Murawskiego spadła z ligi

Denizlispor, którego zawodnikiem jest Radosław Murawski, przegrał 0-1 (0-0) w meczu 39. kolejki tureckiej Süper Lig z Çaykur Rizespor i na trzy mecze przed końcem sezonu stracił szansę na utrzymanie w lidze. 27-latek nie znalazł się w kadrze na mecz z powodu kary za czerwoną kartkę.

2 maja 2021, 15:00 - Denizli (Denizli Atatürk Stadyumu)
Denizlispor Kulübü 0-1 Çaykur Rizespor Kulübü
Braian Samudio 72

żółte kartki: Fabiano, Marvin Bakalorz - Fernando Andrade, Dario Melnjak.

sędziował: Hüseyin Göçek (Stambuł).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości pełne spotkanie rozegrał Emir Dilaver (w przeszłości Lech Poznań), a Konrad Michalak wszedł na boisko w przerwie, zastępując Fernando Andrade, i zaliczył asystę przy bramce dla swojego zespołu.

Denizlispor ma na koncie 28 punktów i zajmuje ostatnie, 21. miejsce w tabeli ligowej. Do miejsca dającego utrzymanie drużyna Polaka traci dziesięć punktów.

Daro - 2 maja 2021, 18:05:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry piłkarz, ale idzie do Wielkiego Klubu w którym zarządzają, grają i trenują amatorzy.

cool - 2 maja 2021, 18:09:09 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego wraca?.Przecierz on tam był najlepszym piłkarzem!

@daro - 2 maja 2021, 19:49:02 - *.nat.dynamic.telkab.pl
amica Wielki Klubik ??!!
Zmień dilera chłopcze

Znawca - 2 maja 2021, 20:09:26 - *.76.157.152
Pamietam jak gral w Lechii to w pucharach strzelil bramke z Rapidem Wieden z polowy boiska.

boczek - 3 maja 2021, 11:16:13 - *.centertel.pl