4 maja 2021, 19:58:59 - dkelman
Zespół Kacpra Chorążki mistrzem Cypru

AS Omónia Lefkossías, którego zawodnikiem jest Kacper Chorążka, wygrał 1-0 (0-0) z AEK-iem w meczu 35. kolejki grupy mistrzowskiej cypryjskiej ekstraklasy i dzięki remisowi Apóllon FC 2-2 z AE Olympiakós Lefkossías na kolejkę przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo kraju.

4 maja 2021, 18:00 - Larnaka (AEK Aréna - Geórgios Karapatákis)
AEK (Larnaka) 0-1 AS Omónia Lefkossías
Fótis Papoulís 49

żółte kartki: Mários Antoniádis, José Naranjo, Thomás Ioánnou - Shehu Abdullahi.

sędziował: Ovidiu Alin Hațegan (Rumunia).

Chorążka znalazł się poza kadrą na to spotkanie. W zespole gospodarzy natomiast Nando García (niegdyś Arka Gdynia) grał do 70. minuty, kiedy wszedł za niego Matija Špoljarić, Tom Hateley (w przeszłości Śląsk Wrocław i Piast Gliwice) i Ivan Tričkovski (kiedyś Legia Warszawa) rozegrali całe spotkanie, a Kevin Lafrance (niegdyś Widzew Łódź, Miedź Legnica oraz Chrobry Głogów) znalazł się poza kadrą. Trenerem gości jest z kolei były szkoleniowiec Legii Warszawa Henning Berg. Na sędziego VAR w tym spotkaniu wyznaczony był natomiast Paweł Gil.

22-letni bramkarz w lutym został piłkarzem cypryjskiego klubu, ale nie rozegrał w jego barwach żadnego spotkania.

Omónia jest liderem z 78 punktami i ma pięć oczek przewagi nad Apóllonem.

Kol - 4 maja 2021, 20:34:41 - *.dynamic.chello.pl
Siedzenie na ławie a w tym przypadku nawet siedzenie na sofie w domu w takim wieku dla bramkarza chyba nie jest za dobre?

BI - 4 maja 2021, 20:39:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl