7 maja 2021, 15:56:39 - bartekwr9
Dwa gole Mariusza Stępińskiego. Lecce w barażach o awans do Serie A

Mariusz Stępiński strzelił dwie bramki dla US Lecce w zremisowanym 2-2 (2-2) meczu 37. kolejki włoskiej Serie B z Reggina 1914. 25-letni napastnik strzelił w tym sezonie ligowym dziewięć goli. Po tym meczu, a także wygranej 2-0 (1-0) US Salernitana 1919 z Empoli FC Lecce na kolejkę przed końcem sezonu straciło szansę na awans bezpośredni do Serie A i wystąpi w barażach o awans do wyższej ligi.

7 maja 2021, 14:00 - Lecce (Stadio Via del Mare)
US Lecce 2-2 Reggina 1914
Mariusz Stępiński 14, 16 - Simone Edera 7, Adriano Montalto 27

żółte kartki: Marco Crimi, Giuseppe Loiacono, Dimítris Stavrópoulos (Reggina).

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

Mecz bez udziału publiczności.

Stępińskiego w 70. minucie zmienił Pablo Rodríguez. Na ławce gospodarzy pozostał Marcin Listkowski. Na ławce Regginy cały mecz spędził Thiago Cionek, a poza kadrą meczową był Mario Šitum (kiedyś Lech Poznań).

Lecce ma na koncie 62 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej ze stratą czterech punktów do miejsca dającego bezpośredni awans do Serie A.

W trzyrundowych barażach o miejsce w Serie A zagra sześć drużyn z miejsc 3-8. I runda baraży, do której przystąpią zespoły z miejsc 5-8, odbędzie się 13 maja (jeden mecz). II runda, od której zmagania rozpocznie Lecce, zostanie rozegrana 17 i 20 maja (dwumecz), natomiast finałowy dwumecz odbędzie się 23 i 27 maja.

Jansen - 7 maja 2021, 16:10:54 - *.25.193.78.ipv4.supernova.orange.pl
Wyhamował z rozwojem Mateusz,chociaż przypomniał o sobie tymi golami,może też powinien pomyśleć nad zmianą klubu,bo w Lecce nie zawsze gra od początku..

Juras74 - 7 maja 2021, 16:16:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
Mateusz hehhehehhhehehehheh

Smuda - 7 maja 2021, 16:23:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cionek na ławke to Stępiński szaleje.

Szekla - 7 maja 2021, 16:35:14 - *.146.65.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stępiński i tak strzelił wiecej bramek niż ubr krol strzelców extraklasa Gytjakier i mniej niż Jagiello .

Bolo - 7 maja 2021, 17:21:06 - *.koba.pl
On jeszcze bedzie gwiazdą kadry zobaczycie

abedipele - 7 maja 2021, 17:27:54 - *.dynamic.chello.pl
To bardzo bramkostrzelny napastnik. Zawsze zapewnia te 2-3 bramki na sezon.

Jeanpapin - 7 maja 2021, 17:55:03 - *.play-internet.pl
abdipele przynajmniej robi to regularnie.

andRzej - 7 maja 2021, 18:16:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bRawo Stempel!!!

Znawca - 7 maja 2021, 21:39:50 - *.79.95.32
Pamietam jak jako 14 latek gral w Ekstraklasie w barwach ŁKS. Dobrze sie zapowiadal i niepotrzebnie wyjechal do Leicester.

Nn - 8 maja 2021, 12:51:03 - *.centertel.pl
Mariusz jest bardzo regularnym napastnikiem. Regularnie zapewnia swoim drużynom 5-7 bramek w sezonie.