8 maja 2021, 16:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)

Sandecja: 31. Dawid Pietrzkiewicz - 9. Adrian Danek, 5. Dawid Szufryn (86, 23. Jan Kuźma), 90. Tomasz Boczek, 70. Wojciech Hajda - 27. Damian Chmiel (71, 11. Dawid Błanik), 16. Michał Walski, 33. Bartłomiej Kasprzak, 10. Damir Šovšić (51, 30. Wiktor Żołądź), 19. Kamil Ogorzały - 7. Rubio (71, 22. Robert Prochownik).

Korona: 97. Jakub Osobiński - 77. Rafał Kobryń, 95. Mario Zebić, 96. Przemysław Szarek, 29. Dawid Lisowski (87, 22. Marko Pervan) - 6. Jacek Podgórski, 55. Marcel Gąsior, 24. Filipe Oliveira, 20. Marcin Szpakowski (71, 11. Émile Thiakane), 10. Jacek Kiełb - 7. Jakub Łukowski.

żółte kartki: Danek, Walski - Szarek, Filipe Oliveira, Thiakane.
czerwona kartka: Przemysław Szarek (63. minuta, Korona, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

Mecz bez udziału publiczności.

TIGANA - 8 maja 2021, 17:56:21 - *.static.akk.net.pl
Osobiński powiedział, że mamy 4 bramkarzy na tym samym poziomie! Kogo miał na myśli 3 trampkarzy i on. Bo Koziołowi to on dokolan nie dorasta. Bałaganu ciąg dalszy. Korona teraz to dno i nie metr a 2 metry mułu. Pisałem tydzień temu. Wszystkich z 1 drużyny do rezerw. A budować nową kadrę. Po za Łukowskim i Oliweirą reszta to poziom naszego Orlika. Heca heca heca...

Bianconeri - 8 maja 2021, 17:57:52 - *.3-1.cable.virginm.net
Brawo Panowie gonimy baraże

Wakks - 8 maja 2021, 17:58:37 - *.telbeskid.pl
Dudek z Sandecja z jeszcze zrobi baraże. Aleksander zrobił mega zespól. Super

Cd - 8 maja 2021, 18:02:02 - *.opera-mini.net (*.173.65.128)
Szkoda ze sand nie ma stadionu bo krolowa wiosny zasluguje na wlasny dom

Jędrzejów - 8 maja 2021, 18:02:17 - *.dynamic.chello.pl
Nie chcecie grać? Nie chcecie grać? Nie chcecie grać, to sp********!

Deny - 8 maja 2021, 18:03:03 - *.dynamic.chello.pl
Szpakowski i Łukowski ok . Reszta żenada . Osobiński dno...

wiarus - 8 maja 2021, 18:03:04 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Skąd wy macie tego bramkarza ?. Jak bramkarz puszcza taką bramkę na 1--0, to nic dziwnego że nie chce się zawodnikom grać. Szkoda zdrowia, skoro wynik jest przesądzony.

gorla - 8 maja 2021, 18:03:04 - *.147.50.72
Sandecja oficjalnie się utrzymała!
Za rok, jak będzie stadion, to Extraklasa.

toni - 8 maja 2021, 18:05:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dudek jest niemożliwy. To już chyba rekord naszej 1 ligi. 10 meczów z rzędu bez porażki w Zagłębiu Sosnowiec, 8 meczów z rzędu bez porażki w Katowicach, 17 meczów bez porażki w Sandecji. Rekord świata. Czy jest taki drugi trener w Polsce?

toni - 8 maja 2021, 18:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Boniek - 8 maja 2021, 18:11:34 - *.204.19.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co ta Sandecja wyprawia, 17 męczy bez porażki. Wierzyć się nie chce po wcześniejszych 11 meczach z 1pkt. Szacun piłkarze, szacun Dariusz Dudek. Coś niesamowitego!

TIGANA - 8 maja 2021, 18:11:38 - *.static.akk.net.pl
Dudka na trenera reprezentacji, niech ciągnie passę na ME

... - 8 maja 2021, 18:13:53 - *.146.165.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na wiosnę Sandecja to najlepszy I-ligowiec, po wakacajach znów może się wlec w ogonie - taki już polski parafutbol.

jano25 - 8 maja 2021, 18:14:34 - *.dynamic.chello.pl
Mądry trener po przegranej 2 : 6 nie wystawia młodego bramkarza tylko wraca do rutyniarza ( Kozioł) ale dla klubu punkty nie są ważne liczy się parę złotych które wypłaci za młodzieżowców PZPN

Edek - 8 maja 2021, 18:18:08 - *.play-internet.pl
Za rok w Sączu nie będzie ani stadionu ani awansu.

TIGANA - 8 maja 2021, 18:21:02 - *.static.akk.net.pl
O kurcze Jano25 Ty mnie uświadomiłeś. Faktycznie Korona teraz gra o kasę i wystawia 4 młodzieżowców co nie mają pojęcia o grze, byle kasę dostać. Ale Kiełb dalej jest młodzieżowcem, bo z całym szacunkiem do niego to już po 2-3 minutach błądził po boisku jak smród po gaciach.

under46 - 8 maja 2021, 18:26:23 - *.radom.vectranet.pl
Sandecja, niesamowita seria trenera Dudka. Kto tę serie przerwie ? Oto jest pytanie.

Egznn - 8 maja 2021, 18:33:54 - *.play-internet.pl
Ostatni mecz to Górnik Łęczna - Sandecja zapowiada się hicior sezonu jezeli tak to będzie wyglądać.

Rafał - 8 maja 2021, 18:39:32 - *.147.10.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bez przesady, Sandecja ma za dużo straty do baraży.

zico - 8 maja 2021, 18:42:53 - *.29.15.61.ipv4.supernova.orange.pl
No to Gwiazda Szarek zaliczył kolejny świetny mecze przeciwko swojemu byłemu klubowi.

pacia_mama - 8 maja 2021, 18:42:57 - *.customer.o2internet.cz
tylko GKS Jastrzębie 👈

Makaron - 8 maja 2021, 18:46:07 - *.146.230.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pytam się,ile punktów zdobyła Korona za rządów nowego dyrektora sportowego Pawła Golanskiego?gonic jak najszybciej bo będzie za późno.Kończ wasc wstydu oszczędź.

Kix - 8 maja 2021, 19:21:05 - *.dynamic.chello.pl
Dziwię się, że Sandecja aż tak męczyła się z Koroną, w której grają przypadkowi zawodnicy zebrani niczym z osiedlowego podwórka, których połowa siedzi już na walizkach. Znów nie zawiedli tylko ci którzy mają zostać czyli Szpakowski i Łukowski, to po ich pressingu strzelili bramkę. Gdyby Korona miała choć 4 takich zawodników i normalnego bramkarza to Sandecja raczej nie wygrałaby bo też niczego nie pokazała.

Sand75 - 8 maja 2021, 19:29:30 - *.218.117.128
Brawo Sandecja za 17 mecz z rzędu bez porażki! I to kończąc ostatni mecz z piątką juniorów na boisku. A co do bramkarza Korony - czyżby poziom Kozioła, najlepszego bramkarza I ligi 2 sezony temu, spadł tak, że siedzi na ławie, podczas gdy gra gość, który wpuszcza strzał w środek bramki?

KKK - 8 maja 2021, 20:18:46 - *.180.165.10
Łukowski w każdym meczu brameczka, ale na Miedź za słaby.... który to już taki zawodnik? Tymczasem w Miedziance nikt nie potrafi trafić w bramkę zza pola karnego mimo masy szans. Powodzenia Łuki!

Znawca - 8 maja 2021, 21:23:33 - *.79.95.32
Myslicie ze oni tak uczciwie? Milego wieczoru.

Abc - 9 maja 2021, 0:20:14 - *.109.33.71