11 maja 2021, 22:36:52 - dagazka
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 5-1 (2-1) meczu 36. kolejki włoskiej Serie A z Udinese. Dla Polaka była to ósma ligowa bramka w tym sezonie. 26-latek zaliczył także asystę przy drugim golu dla swojego zespołu.

11 maja 2021, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 5-1 Udinese Calcio
Piotr Zieliński 28, Fabián Ruiz 31, Hirving Lozano 56, Giovanni Di Lorenzo 66, Lorenzo Insigne 90 - Stefano Okaka 41

żółta kartka: Kevin Bonifazi (Udinese).

sędziował: Gianpaolo Calvarese (Teramo).

Mecz bez udziału publiczności.

Zielińskiego w 76. minucie zmienił Elif Elmas, a poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Hubert Idasiak.

Napoli ma 73 punkty i jest drugie.

paprykarz - 11 maja 2021, 22:50:14 - *.in-addr.broadbandscope.com
Piotrus juz czas na potezny LIVERPOOL! Klopp Cie obserwuje od paru dobrych lat. To ten sezon i czas na przenosiny.

Sławek - 11 maja 2021, 22:51:50 - *.beskidmedia.pl
Powtarza się. Ostatnio też była bramka i asysta w pierwszych minutach meczu. Brawo Piotr Zieliński!!!

Znawca - 11 maja 2021, 22:55:18 - *.78.246.69
Piekny wolej glowa z rzutu sedziowskiego.

gmoch - 11 maja 2021, 22:57:34 - *.adsl.inetia.pl
A w kadrze statysta...

Janusz - 12 maja 2021, 0:31:04 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.5.50.226)
do gmoch po pierwsze to Gmoch! po drugie Zielu sam meczów nie będzie wygrywał, ale na Boga gdzież mu tam do statysty, chyba za dużo browarów podczas relacji obalasz ;-) Zobaczycie co będzie jak go Sousa odpowiednio ustawi !;-)

ueo - 12 maja 2021, 1:11:53 - *.ptr.magnet.ie
ldpowiednio ustwi to ten portugal swoje finanse

Leo B - 12 maja 2021, 1:17:01 - *.30.51.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sousa taki mądry bo zagraniczny. Nawet jak popełnia błędy typu wybranie Szczęsnego na jedynkę to zawsze go "eksperci" a za nimi kibice - wybronią.

Krzychu - 12 maja 2021, 4:04:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby tylko jakoś udało się tę formę Zielińskiego wykorzystać i przełożyć ją na grę w Reprezentacji podczas EURO.

Lolo - 12 maja 2021, 6:43:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matko i córko, to wierzycie, że coś ugrają na EURO...?

lolo - 12 maja 2021, 9:03:07 - *.rev.kpsi.pl
Strzela przy wysokich wynikach, gdy w meczu nie ma presji, a jak wynik na styku , strach i pełne portki i dupa z gry , taki jest grajek. Pzdr.

kzet69 - 12 maja 2021, 9:06:26 - *.gallus.pl
@lolo: Przecież strzelił bramkę na 1:0 i asystował przy golu na 2:0 , trollu

fansport - 12 maja 2021, 10:52:46 - *.dynamic.chello.pl
brawo zielu, strzeliłeś w serie a więcej goli od lewego, który tam nie strzelił gola ani jednego.

Marko - 12 maja 2021, 12:23:03 - *.136.137.247
Strzelił na 1:0 i asysta przy bramce na 2:0, rzeczywiście strzelił przy wysokim wyniku.

... - 12 maja 2021, 14:00:33 - *.146.6.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic nowego. W Napoli strzela - w reprezentacji nawet nie próbuje.

... - 12 maja 2021, 14:02:47 - *.146.6.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Leo B - jacy eksperci bronią Sousy? Większość polskiego piekiełka albo krytykuje, albo "dyplomatycznie" jest i za i przeciw.

ESA - 12 maja 2021, 17:30:51 - *.centertel.pl
PZ20 - oby nowy zawodnik swiatowego formatu na euro . Chociaz wole takiego co pewnie nic w klubie, a w reprezentacji Polski wiecej niz rezerwowy. Teraz najlepiej kogos na mistrzostwa w bramce, bo jak rozstrzelaja sie wszyscy w kosmos , to do bronienia coraz mniej.