15 maja 2021, 17:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Stomil Olsztyn
Daniel Rumin 51, Mateusz Bondarenko 72

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 3. Mateusz Słodowy, 2. Mateusz Bondarenko, 14. Kryspin Szcześniak, 17. Dawid Witkowski - 16. Dominik Kulawiak, 6. Lukáš Bielák, 30. Łukasz Zejdler (82, 20. Daniel Feruga), 21. Marek Mróz, 8. Kamil Jadach (66, 10. Farid Ali) - 99. Daniel Rumin (76, 15. Daniel Szczepan).

Stomil: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 27. Damian Byrtek, 3. Rafał Remisz, 23. Jurich Carolina (76, 4. Jakub Mosakowski) - 30. Damian Sierant (88, 21. Mateusz Jońca), 51. Krystian Ogrodowski (65, 20. Mateusz Skrzypczak), 8. Maciej Spychała (65, 7. Adrian Szczutowski), 12. Wojciech Łuczak (76, 37. Hubert Szramka), 16. Kōki Hinokio - 97. Jakub Mysiorski.

żółte kartki: Zejdler, Rumin - Byrtek, Carolina, Remisz.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 949.

pacia_mama - 15 maja 2021, 18:52:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bravo GKS Jastrzębie 💪

Roki - 15 maja 2021, 18:53:25 - *.play-internet.pl
Taaaaaak ! Brawo Panowie !!! AVE GKS !!!!

jb - 15 maja 2021, 19:09:31 - *.petrus.com.pl
Długo trwało, zanim trener doszedł do wniosku, że warto odsunąć od składu Komora. W końcu to zrobił, i proszę - nie stracili gola.

jb - 15 maja 2021, 19:10:59 - *.219.237.22

Łolympia - 15 maja 2021, 19:11:00 - *.dynamic.mm.pl
Stomil słabiaki! Wielka Łooolympia nie przegrała w ten weekend a wy tak!

klepczarek - 15 maja 2021, 19:14:41 - *.dynamic-2-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Ze mną i moimi grajkami wstyd przegrać

Do jb - 15 maja 2021, 19:32:30 - *.76.52.240.ipv4.supernova.orange.pl
Jak Komor strzelił bramkę to było Ok? Następny mądry znawca A o trenera jak widać się nie martw widać ze wie co robi brawo GKS !!!

rycho - 15 maja 2021, 19:37:48 - *.111.247.91
jb to jakis cienki prowoko nadajacy gdzies z Pomorza. Nawet nie wie ze Komor pauzowal za 4 zolte kartki. Pozdrowienia dla kolo - jak to bedzie z tym minieciem sie Katowic i Jastrzebia?

Wahar - 15 maja 2021, 19:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aro gdzie jesteś? .Wyjdz z tej dziury!!!

Wahar - 15 maja 2021, 19:47:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zes - 15 maja 2021, 19:49:37 - *.hsd1.il.comcast.net
Boze , moj kochany Stomilku ! Co sie dzieje? II liga w przyszlym sezonie?

kris - 15 maja 2021, 20:07:08 - *.179.202.220.static.3s.pl
Szczerze ? pierwsza połowa sla stomilu nasi nic praktycznie nie pokazali,druga połowa hmm nareszcie Gieksa kochana pokazała charakter i brawo

bleh - 15 maja 2021, 20:41:02 - *.dynamic-2-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Klepczarek won i zabierz starszyznę!

Real - 15 maja 2021, 20:43:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie odwalcie się od Komora ! GKS zagrał skutecznie ale nie bajecznie , Stomil braki w wykończeniu - 3 pkt intyle .

GKS - 15 maja 2021, 23:11:22 - *.179.254.55
Ludzie Komor pauzował za kartki, Super zawodnik. Trener ma teraz dylemat ale to dobrze

stary - 16 maja 2021, 0:31:12 - *.dynamic.chello.pl
1 połowa do zapomnienia.. i nie dlatego ze GKS grał zle Stomil od wypowiedzi prezesa o Odnowie klubu wywalenia wszystkich i budowania klubu na wychowankach ..to sie tak teraz fajnie nazywa restrukturyzacji ,,, oba kluby grały coś co sie mówi .. a nie mówiłem ze nie umie kopnąć piłki.. !!! Na szczescie w tym biedniejszym klubie .. chyba zobaczyli ze tam stoi poraz pierwszy 1000 kibiców... i chyba lepiej tego nie spier.. gdyby Stomil grał u siebie mogł by byc wynik taki sam ale dla gospodarzy Ok wygrali ale nie moge nie wypomnieć.. 4 w kontrataku w jednej lini pole karne 1 obronca stomilu .. i bramkarz... oytac sie w który róg chcesz .. a oni tiki take robią masakra.. Ale nie bede narzekał .. krok w kierunku utrzymania zrobiony

toom - 16 maja 2021, 0:41:58 - *.range31-49.btcentralplus.com
Brawa dla J-bia. Jesteście moim drugim z ulubionych klubów po Widzewie tym bardziej że moja zona mieszkała niemal pod stadionem

RM - 16 maja 2021, 0:49:04 - *.204.17.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Utrzymamy się ale tylko dzięki temu, że Bełchatów jest w czarnej dupie organizacyjnie, finansowo i siłą rzeczy również sportowo. Nawet jak wygrają bezpośredni mecz to nie wierzę, że zrobią 8 pkt w 4 kolejkach, a my jeszcze 1-2 pkt powinniśmy dołożyć. Szkoda, że tak długo dawano szansę Ścieburze, z którym pewnie byłaby walka do ostatniej kolejki o 1 ligowy byt. Mam nadzieję na spokojne utrzymanie w przyszłym sezonie.

Realia - 16 maja 2021, 0:50:57 - *.dab.02.net (*.70.73.48)
Jadach ładnie przy pierwszej bramce. Robił dziś różnice. Dzìękujemy za 3 pkt😊 Ogólnie jednak mecz słaby miejscami taki Japonia:Polska na MŚ🤣🤣🤣 byłem widziałem drugi raz zostanę w domu w taki deszcz🤣

StaraLegia - 16 maja 2021, 8:25:29 - *.146.228.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil pod koniec ligi stał się dostarczycielem punktów dla drużyn ratujących się przed spadkiem. Jakby liga trwała jeszcze z dwa miesiące to sam by spadł.

widz - 16 maja 2021, 8:49:02 - *.alarmadi.pl
W 1 połowie Jastrzębie bardzo słabo ,Stomil słabo , w 2połowie Stomil bardzo słabo , Jastrzębie poprawnie.

Gdzie jest - 16 maja 2021, 8:52:29 - *.204.19.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze jedno zwycięstwo i pewne utrzymanie.
Kamil!!!
Co?
Brawo ty świetny mecz.
Ali podbutka jeszcze ty i w następnym roku pierwsza szóstka!!!👽🌚⚡

Zolty72 - 16 maja 2021, 9:24:22 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Kamil faktycznie podanie jak Pan Profesor, chodź bałem się że po strzale Rumina piłka się nie dokula ( jak by bym większy deszcz mogło być różnie ). Ogólnie na duży plus Rumin ( tyrał od 16 do 16 ), Kulawik ( charakter starego GKS-u ), Kamil ( za przebłyski tego co potrafi ) i w mojej ocenie bezdyskusyjnie najlepszego na boisku Witkowskiego ( ma chłop papiery na ligę wyżej i boję się że Go stracimy ). Ogólnie trudno się nie zgodzić że różnice zrobili kibice.Tylko GieKaeS.

Zolty72 - 16 maja 2021, 9:27:31 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Przepraszam za błędy
jak by był*
oczywiście Kulawiak* ( przepraszam Dominik )

Białoniebi - 16 maja 2021, 9:27:37 - *.dynamic.mm.pl
To co się dzieje w Stomilu na koniec sezonu to masakra. Rozumiem że ogrywamy młodzież ale bez przesady trzeba mieć szacunek do kibiców bo też oczekujemy wygranych meczów których i tak jest barzo mało. Jeszcze nikt nie powiedział że utrzymanie jest pewne