16 maja 2021, 14:26:11 - euzi
Gol Piotra Zielińskiego i czerwona kartka Bartłomieja Drągowskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym na wyjeździe 2-0 (0-0) meczu 37. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Fiorentinie. Dla reprezentanta Polski to dziewiąte trafienie w lidze w sezonie. W 56. minucie będący na ławce rezerwowych gospodarzy Bartłomiej Drągowski został ukarany czerwoną kartką.

16 maja 2021, 12:30 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 0-2 SSC Napoli
Lorenzo Insigne 56, Piotr Zieliński 67

żółte kartki: Nikola Milenković, Franck Ribéry, Martín Cáceres, Gaetano Castrovilli, Germán Pezzella - Amir Rrahmani.

sędziował: Rosario Abisso (Sycylia).

Mecz bez udziału publiczności.

W 56. minucie Lorenzo Insigne (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Pietro Terracciano obronił).

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Nikita Kontini-Baranowśkyj.
W 56. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Bartłomiej Drągowski.

W Napoli Zielińskiego w 77. minucie zmienił Dries Mertens, a Hubert Idasiak pozostał poza kadrą. Drągowski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Napoli jest na trzecim miejscu z dorobkiem 76 punktów. Fiorentina zajmuje 13. lokatę i ma 39 punktów.

fansport - 16 maja 2021, 14:35:18 - *.dynamic.chello.pl
przede wszystkim zielu potrafi strzelić gola z akcji ładnego, a nie tylko z karnego, chociaż ładnie wykonany był karny lewego.

Lukop - 16 maja 2021, 14:43:23 - *.centertel.pl
Oficjalnie na stronie Serie A gol samobójczy.

Lukop - 16 maja 2021, 14:45:54 - *.centertel.pl
Według oficjalnej strony Serie A to był gol samobójczy.

the_expert - 16 maja 2021, 14:48:13 - *.181.100.190
Przez czerwoną kartkę Drągowskiego padła bramka. Niepotrzebnie faulował zawodnika przy linii, a potem jego zdenerwowanie udzieliło się wszystkim piłkarzom Fiorentiny.

... - 16 maja 2021, 14:55:00 - *.204.0.76.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Fajnie, szkoda tylko, że przyjedzie na reprę - i znów nie będzie nawet próbował tego gola strzelić.
I szlag trafia od patrzenia na to, że w Napoli pakuje piękne bramy, a w kadrze w podobnych sytuacjach tylko kręci się w kółko wokół własnej osi i zagubionym wzrokiem szuka, gdzie jest Lewy.

glock24 - 16 maja 2021, 15:07:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dragowski wzial sobie wolne.

kakak - 16 maja 2021, 15:22:00 - *.aronet.pl
czyzby znowu komus palucha zapodał? arboledastyle?

Młody - 16 maja 2021, 16:55:59 - *.internetia.net.pl
Drągowski jest dziwnym człowiekiem. Szkoda bo talentu mu nie brak ale z taką mentalnością wszystko zaprzepaści. Mistrz przypału. W Polsce potrafił paść rażony na murawę bo kilka metrów od niego kibic rzucił zapalniczkę. Do tego legendarne wkładanie przeciwnikowi palca do tyłka (dosłownie!). Na koniec - zapuścił brodę godną ruskiego bojara i uważa się za ikonę mody. Oby nie skończył jak Pan Piłkarz Pawłowski...

patro - 16 maja 2021, 17:25:16 - *.212.135.13
Dragowski rozpoaczal na lawce, a gdzie go skonczyl? tez na lawce?

bibu - 17 maja 2021, 0:42:09 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Młody, gdybyś nie był mlody, to byś wiedział ze palce w dupie to klasyk prowokacja. Smolarek jak w zęby za to Arboledzie przydzwonił. tylko od ciebie zależy czy oglądasz takie sporty hehe.