16 maja 2021, 21:42:29 - euzi
Kacper Zych zadebiutował w MFK Karviná

Kacper Zych rozegrał swój pierwszy mecz w barwach pierwszej drużyny MFK Karviná w zremisowanym na wyjeździe 1-1 (0-1) meczu 32. kolejki czeskiej ekstraklasy przeciwko Slavii Praga. 19-letni napastnik wszedł na boisko w 79. minucie za Rajmunda Mikuša.

16 maja 2021, 19:30 - Praga (Sinobo Stadium)
SK Slavia Praga 1-1 MFK Karviná
Tomáš Holeš 40 - Lukáš Čmelík 85

żółte kartki: Taras Kaczaraba, Simon Deli - Vladimír Neuman, Lukáš Bartošák, Vlasiy Sinyavskiy, Eduardo Mendes, Martin Šindelář.

sędziował: Jan Petřík.

W 5. minucie Jan Kuchta (Slavia) nie wykorzystał rzutu karnego (Vladimír Neuman obronił).

W drużynie gości przez cały mecz grał Lukáš Čmelík (w przeszłości Piast Gliwice), a Ołeh Horin (wcześniej Jagiellonia Białystok), Róbert Mazáň (dawniej Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Michal Papadopulos (Zagłębie Lubin, Piast Gliwice i Korona Kielce) pozostali poza kadrą.

Karviná jest na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów.

Ciekawy - 16 maja 2021, 22:18:01 - *.root.com.pl
Liga lepsza niz nasza ekstraklasa - był na jakichś konsultacjach kadr U20? U21?

Hhh - 17 maja 2021, 9:17:04 - *.centertel.pl
Wie ktoś coś więcej o chłopaku? Czy jeździł już na jakieś konsultacje i dlaczego szkoli się u pepików?