17 maja 2021, 2:07:02 - maciejko
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w wygranym 1-0 (0-0) meczu amerykańskiej MLS z Columbus Crew. Dla Polaka, który wszedł na boisko w 83. minucie w miejsce Arnóra Ingviego Traustasona, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

17 maja 2021, 0:00 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 1-0 Columbus Crew
Adam Buksa 86

żółte kartki: Wilfrid Kaptoum, Jon Bell - Waylon Francis.

sędziował: Robert Sibiga.

New England zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 11 punktów w sześciu meczach.

Smuda - 17 maja 2021, 2:26:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Końcu !!!

polaczen - 17 maja 2021, 6:30:28 - *.centertel.pl
Kownacki się z tego śmieje.

A - 17 maja 2021, 7:40:42 - *.216.29.138
To byl piekny mecz Buksa gral jak z nut jak wirtuoz skrzypek przycinajacy piekna solowa melodie.Buksa przekiwal 2 amerykanskich drewniakow mijal ich jak tyczki od pomidorow pozniej zalozyl jednemu siatke miedzy nogi polozyl bramkarza na plastikowa trawe i szczelil z wuleja az siatka zatrzaszczala.To bylo piekne.

ZIENIU - 17 maja 2021, 11:24:15 - *.10.208.103