19 maja 2021, 20:43:36 - bartekwr9
Gol Jakuba Kiwiora. Drużyna Kiwiora i Dawida Kurminowskiego przegrała w finale Pucharu Słowacji

Jakub Kiwior strzelił gola dla MŠK Žilina w przegranym po dogrywce 1-2 (1-0, 1-1, 1-2) finale Pucharu Słowacji z ŠK Slovan Bratysława. Była to jego pierwsza bramka w obecnej edycji rozgrywek.

19 maja 2021, 18:00 - Bratysława (Národný futbalový štadión)
MŠK Žilina 1-2 pd. ŠK Slovan Bratysława
Jakub Kiwior 30 - Ezekiel Henty 61, Vladimír Weiss 105 (k)

żółte kartki: Dávid Ďuriš, Matúš Rusnák, Enis Fazlagić, Dominik Javorček, Dawid Kurminowski, Ján Bernát - Vernon De Marco, Vladimír Weiss, Michal Šulla, Myenty Abena, Kenan Bajrić.
czerwone kartki: Ján Minárik (26. minuta, Žilina, za faul taktyczny) - Vladimír Weiss (111. minuta, Slovan, za drugą żółtą).

sędziował: Peter Kráľovič (Trnava).

Mecz bez udziału publiczności.

Kiwior zagrał cały mecz, a Dawid Kurminowski zmienił w 65. minucie Jakuba Paura. Trenerem Žiliny jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo.

W Slovanie wystąpili byli zawodnicy Lecha Poznań. W 78. minucie za Vernona De Marco na boisko wszedł Lukáš Pauschek, a Dávida Holmana w przerwie zmienił David Strelec.

fansport - 20 maja 2021, 9:41:11 - *.dynamic.chello.pl