20 maja 2021, 20:31:25 - dkelman
Zespół Marcina Listkowskiego i Mariusza Stępińskiego odpadł z baraży o Serie A

US Lecce, którego piłkarzami są Marcin Listkowski i Mariusz Stępiński, zremisował 1-1 (0-1) z Venezia FC w rewanżowym meczu drugiej rundy baraży o awans do włoskiej Serie A i odpadł z dalszych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu zespół Polaków przegrał 0-1.

20 maja 2021, 18:30 - Lecce (Stadio Via del Mare)
US Lecce 1-1 Venezia FC
Stefano Pettinari 65 - Mattia Aramu 45 (k)

żółte kartki: Morten Hjulmand, Fabio Lucioni, Panagiótis Tachtsídis - Pasquale Mazzocchi, Niki Mäenpää, Pietro Ceccaroni, Youssef Maleh.
czerwona kartka: Pablo Rodríguez (po meczu, Lecce, za obrazę sędziego).

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).

W 81. minucie Marco Mancosu (Lecce) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Sebastiano Esposito.

Listkowski i Stępiński spędzili mecz na ławce rezerwowych. 23-letni pomocnik wystąpił w tym sezonie w 16 ligowych spotkaniach, a 26-letni napastnik zagrał w 31 meczach i zdobył dziewięć bramek.

Finałowy dwumecz baraży odbędzie się 23 i 27 maja. Venezia w finale spotka się ze zwycięzcą pary AS Cittadella 1973 - AC Monza. W pierwszym spotkaniu Cittadella wygrała 3-0.

Serenissim - 20 maja 2021, 20:33:18 - *.215.2.8
Venezia! Marsz do Serie A. Teraz albo nigdy, Serenissima!!!

? - 20 maja 2021, 20:45:40 - *.146.37.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl