22 maja 2021, 15:23:09 - dagazka
Drużyna Marcusa Piosska spadła z ligi

SV Meppen 1912, którego piłkarzem jest Marcus Piossek spadł z niemieckiej 3. Ligi. Po wygranej drużyny Polaka 2-1 (1-0) z MSV 02 Duisburg i remisie KFC Uerdingen 05 1-1 (0-0) z SV Waldhof Mannheim w meczach ostatniej, 38. kolejki drużyna Polaka zajęła 17. miejsce w tabeli i w przyszłym sezonie zagra w Regionallidze. Piossek wszedł na boisko w 64. minucie, gdy zmienił Nicolasa Andermatta.

22 maja 2021, 13:30 - Meppen (Hänsch-Arena)
SV Meppen 1912 2-1 MSV 02 Duisburg
Luka Tankulić 35, 52 - Federico Palacios 74

żółte kartki: Nicolas Andermatt - Wilson Kamavuaka, Darius Ghindovean, Maximilian Sauer, Dominik Schmidt.

sędziował: Robert Kampka (Wirtembergia).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole Duisburga do 78. minuty grał były zawodnik GKS-u Tychy Wilson Kamavuaka, którego zmienił Marlon Frey.

31-letni Piossek zagrał w tym sezonie w 26 meczach ligowych, w których zdobył dwie bramki. Jego zespół zakończył rozgrywki z dorobkiem 41 punktów i stratą 12 bramek do 16. Uerdingen.

Trooper - 22 maja 2021, 16:09:44 - *.dynamic.chello.pl
Uerdingen, Mannheim stare drużyny Bundesligi z lat 80-tych
piękne czasy - pamiętasz Rudy

AmandhaFox - 22 maja 2021, 16:28:28 - *.dsl.in-addr.zen.co.uk
Piosskiem po oczach!
Sypnal chlopokowi los Piosskiem w twarz!

Waldhoffer - 22 maja 2021, 16:55:36 - *.dynamic.chello.pl
To jakiś czarny sezon dla polskich piłkarzy za granicą Spadek drużyn: Mateusza Kani, Kamila Glika, Dominika Furmana, Daniela Łukasika i Michała Pazdana, Jakuba Szumskiego, Kamila Grosickiego, Bartosza Pikula i Nataniela Wybrańca, Davida Kopacza, Szymona Matysiaka, Radosława Murawskiego, Arkadiusza Recy, Konrada Zaradnego, Kacpra Miałkowskiego i Marcusa Piosska

... - 22 maja 2021, 17:06:00 - *.30.20.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podobno wszystko przez to, że Marcus w tym sezonie grał piossek.

PinkneLata - 22 maja 2021, 20:34:05 - *.static.korbank.pl
Tak lata 80 piękne czasy, kiełbasa na kartki ocet w lodówce.

Czornysezo - 22 maja 2021, 20:42:52 - *.static.korbank.pl
Tak to czarny sezon, 42 goli lewego i mistrzostwo, puchar Niemiec Piszczka, puchar Rosji Krychowiaka i rybusa, puchar Ukrainy kędziory, gra modera i Klicha w najlepszej lidze świata, glikiewicza w trójce najlepszych bramkarzy bundesligi, kolejny świetny sezon skorupskiego i dragowskiego we Włoszech awans trzech Polaków do serie a odbudowa Milika, majecki w finale pucharu, sukbramki Przybylki, buksy, najlepszy sezon w życiu Zielińskiego, odrodzenie gumnego i kownackiego, Pam Pam Pam