Odra: 90. Błażej Sapielak - 80. Kacper Tabiś, 3. Mateusz Wypych, 15. Konrad Kostrzycki, 21. Konrad Matuszewski - 9. Tomáš Mikinič (77, 18. Łukasz Winiarczyk), 66. Miłosz Trojak, 25. Szymon Drewniak, 11. Dawid Czapliński (68, 28. Arkadiusz Piech), 94. Konrad Nowak (68, 17. Michał Surzyn) - 20. Adam Żak (72, 5. Rafał Niziołek).

Miedź: 1. Paweł Lenarcik - 23. Paweł Zieliński (82, 22. Joan Román), 5. Marcin Biernat, 25. Nemanja Mijušković, 3. Wiktor Pleśnierowicz (68, 33. Piotr Azikiewicz) - 7. Marcin Garuch, 20. Damian Tront, 6. Szymon Matuszek (68, 59. Mehdi Lehaire), 11. Krzysztof Drzazga (72, 71. Patryk Makuch), 19. Paweł Tupaj (46, 70. Maciej Śliwa) - 44. Michał Bednarski.

żółte kartki: Nowak, Czapliński, Drewniak, Niziołek - Pleśnierowicz, Matuszek, Azikiewicz.

KORSARZ - 22 maja 2021, 21:39:47 - *.master.pl

kibic Górn - 22 maja 2021, 21:39:57 - *.icpnet.pl
Odra zasługuje na awans bardziej niż patałachy z Łęcznej

aaa - 22 maja 2021, 21:43:45 - *.master.pl
No to chyba będzie zmiana trenera w Miedzi.

grzechuleg - 22 maja 2021, 21:43:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Gratuluję trenerowi Miedzi taktyki Szczególnie pierwsza połowa i gra w chodzonego bez pressingu Tak gra zespół aspirujący do baraży ? Znowu Tront gra i jest totalne dno Jakim trzeba być ślepcem żeby go dalej wystawiać ? Treningi strzeleckie też już dawno chyba nie były przeprowadzane Zasłużone zwycięstwo Odry Co mieli to strzelili i dziękuję Brak słów

grzechuleg - 22 maja 2021, 21:47:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Skoro w Miedzi najlepszy jest Garuch czterdziestoletni to daje do myślenia Niech już zwolnią tego pseudotrenera bo naprawdę szkoda nerwów

Pepe - 22 maja 2021, 21:47:40 - *.30.19.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skrobacz zabieraj tych swoich grajków co to ich sprowadziłeś,jako wzmocnienie i wracaj gdzie Cię nogi poniosą.Mecz o awans a tu znowu Biernat Trond no i Matuszek jako playmeker od siedmiu boleści w podstawowym składzie no i stoper na lewej obronie. Człowieku czy Ty Masz troszkę rozeznania o grze w piłkę nożną.Czy Jesteś przysłowiowym,,koniem trojańskim.

KKK - 22 maja 2021, 21:52:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niestety Miedź do ex nie ma co się pchać bo nie ma kim ani czym. Liderem drużyny jest de facto ściągnięty z rezerw Garuch. Nie ma ma Pinillosa, Odra zostawiła dwóch zawodników z przodu i już wyprowadzanie piłki leży. Nie wiem co aż do 70 minuty na boisku robił Drzazga, 80% jego kontaktów z piłką to były straty albo podania w kosmos, tragedia. Powinien wylecieć po połówce najpóźniej. Zaliczył bodajże jedno dobre dośrodkowanie i jeden strzał w bramkarza. Generalnie - jeżeli ma się piłkarzy którzy nie są w stanie choćby trafić w takie coś duże białe prostokątne z 20 metrów, to się nie ma prawa wygrać meczu. Była szansa na dojście Łęcznej ale nie było ani chęci, ani umiejętności.

Olo - 22 maja 2021, 21:52:58 - *.138.199.52
Zieliński znowu nie trafia na 1:0. Potem powinniśmy wyrównać, nie wiem, który tam nie trafił, szkoda, bo można było ten mecz wygrać, nawet przy 0:2. Jedna zmiana nietrafiona, ale już nie będę się pastwił. Walczymy do końca. Hej Miedź!

Berg - 22 maja 2021, 21:57:15 - *.master.pl
Gramy dalej i do końca. Jak nie ten sezon to następny. Budujemy drużynę.

wiarus - 22 maja 2021, 22:11:43 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
TO po co ściągali lewego obrońcę z Polkowic, Aziukiewicza, skoro na lewej obronie wystawia stopera. Bednarski dzisiaj niczym się wyróżnił.

PM - 22 maja 2021, 22:16:28 - *.play-internet.pl
Odra i tak się wystawi. Jak Górnik się nie utrzyma w szóstce, to tylko z Miedzią, ale po ostatnich wynikach (poza wyjazdem z Niecieczy) to bida z nędzą.

war - 22 maja 2021, 22:27:53 - *.icpnet.pl
Brawo Odra

KORSARZ - 22 maja 2021, 22:42:07 - *.master.pl
Formalnie nic się nie stało sama Miedź nie koniecznie mogła wyprzedzić Łęczna przy takim samym bilansie czyli Miedź musiała przegrać tak by mieć lepszy bilans meczy z Odry i ma teraz pytanie czy Łęczna zgubi punkty bo ma łatwy terminarz. Patrząc po wynikach Miedzi z Arką to potrzebny awans Arki bezpośredni.

Metin - 22 maja 2021, 22:46:11 - *.centertel.pl
Brawo Odra!!!

- 22 maja 2021, 22:51:36 - *.legnica.vectranet.pl
Pleśnierowicz zawalił dwie bramki. Widocznie Azikiewicz bez formy, że Skrobacz taką decyzję podjął... albo już nie ogarnia. Za rok dalsze budowanie pewnie już z nowym trenerem. Jak Łęczna wykłada się z baraży to niech tam Chrobry się pobawi.

Velvet - 22 maja 2021, 23:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra baraże?! Bawimy się zwyczajnie i nie puchniemy!
Tylko Odra!!!

Olo - 22 maja 2021, 23:56:41 - *.138.199.52
Pleśnierowicz po kontuzji, widać jeszcze nie doszedł do siebie. Zagrał bo Pinillos z Rubenem mieli urazy.
Chyba błąd trenera z Pleśnierowiczem.

Goll - 23 maja 2021, 0:53:38 - *.play-internet.pl
Dziś Odra zdecydowanie lepsza sumując 90 min. Sędzia gaf nie popełnił, Łączna out z szóstki w jej miejsce albo Odra albo Miedź.

lis - 23 maja 2021, 4:45:16 - *.227.191.75
Odra to taki zespół max na 1 lige i nic więcej tak jak i Miedż.Termalice możecie jedynie piłki podawać pod względem finansowym i boiskowym.

Rafał - 23 maja 2021, 5:52:37 - *.81.139.164
Cieszę się, że rozpaczliwą walkę o utrzymanie Odra ma za sobą, i w tym sezonie wygląda to dużo lepiej ale porównywanie się z Miedzią to gratuluję dobrego poczucia humoru. Zróbcie sondę w szatni, kto chciałby do Miedzi z waszych piłkarzy, łącznie z waszym sztabem trenerskim i sondę w szatni Miedzi, kto chciałby do Odry. Suma odpowiedzi byłyby takie - jak różnica między oboma klubami. A tych co uważają, że wygrana Odry zasłużona proponuję obejrzeć jeszcze raz ostanie 20 minut dla ochłodzenia emocji i podziękowaniu opatrzności za czuwanie w tych minutach nad Odrą. Gratuluję wygranej jak każdej ambitnej drużynie, ale kubełek zimnej wody na rozgrzane główki by się przydał. Dzisiaj trener Skrobacz nie pomógł swoimi decyzjami drużynie, szkoda, bo Odra była do ogrania dzisiaj i to nawet z naszymi kontuzjami w obronie.

Władca rom - 23 maja 2021, 6:47:44 - *.centertel.pl
Świetnie, ze Odra pokazała cyankom miejsce w szeregu. Śniadzi w 1 połowie grali jak w c klasie. Żenada jakaś

roso - 23 maja 2021, 8:10:34 - *.222.225-253.eturbo.pl
pepe masz racje matuszek to pozorant tront nic druzynie nie daje biernat zachowuje sie tak jak by zszedl z karuzeli jak mozna stopera ustawic na lewej obronie p skrobacz przejrzyj czlowieku na oczy nie wszyscy chca umierac za moj ukochany klub pozdrawiam

roso - 23 maja 2021, 8:13:04 - *.222.225-253.eturbo.pl

PolskiM - 23 maja 2021, 9:12:46 - *.play-internet.pl
Odra to niemiecki klub mniejszości niemieckiej.

Oleski - 23 maja 2021, 9:58:32 - *.play-internet.pl
W końcu Czaplinson. Zacznij więcej strzelać na bramkę bo Ty jesteś napastnik.Walcz żeby zostać bo słuchy chodzą że możesz zostać wypożyczony do III ligi do Zdzieszkowic A kontrakt po połowie Odrą 50% Ruch 50%.

Gizmo - 23 maja 2021, 10:26:35 - *.play-internet.pl
Drzazga, Azikiewicz, Matuszek, Garuch, Biernat, Zapolnik to trochę za mało aby grać o awans. Z pełnym szacunkiem do wymienionych graczy ale oni prochu już nie wymyślą. Trzeba gruntownych zmian i niestety raczej potrzebny nowy generał na lawce choć nic nie mam przeciwko Skrobaczowi ale w takim razie jest mys sprowadzenia nowych graczy.

Halo - 23 maja 2021, 13:14:20 - *.138.192.36
Skończcie Panowie, kibice Miedzi to obrażanie piłkarzy. Nikt się nie nadaje do walki o ekstraklasę a jakby niejeden odszedł, to się w kolejnym klubie okaże, że się nadaje. Jak potem taki piłkarz naobrażany przez kibiców ma wyjść na mecz i dawać z siebie wszystko? A w sobotę kolejny mecz.

Ziom - 23 maja 2021, 14:31:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl