22 maja 2021, 22:02:29 - gabrielba
Drużyna Karola Świderskiego zdobyła Puchar Grecji

PAOK, którego zawodnikiem jest Karol Świderski, zdobył Puchar Grecji, wygrywając w finale z Olympiakós SFP 2-1 (1-0). 24-letni napastnik grał do 81. minuty, gdy zmienił go Michael Krmenčík.

22 maja 2021, 20:00 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-2 PAOK
Yann M'Vila 50 - Vieirinha 36 (k), Michael Krmenčík 90

żółte kartki: Douglas Augusto, Stefan Schwab (PAOK).

sędziował: Danny Makkelie (Holandia).

Pab(L)o - 22 maja 2021, 22:48:42 - *.play-internet.pl
Gratulacje! Szkoda, że nie zdobył bramki, tylko jego zmiennik, ale i tak bywa... Oby się sprawdził na Euro.

Ogarnięty - 23 maja 2021, 7:04:43 - *.play-internet.pl
Gratki Świder Białystok pamięta!!!

Polak - 23 maja 2021, 12:01:43 - *.30.146.10
Zamienił go i po 10 min gol... Czech bohaterem Greków. Czech bohaterem legii. itd itd Czech to Czech. Dobrze, że lewy miał na przeciw innego Polaka bo by rekordu nie pobił xD

Grinder - 23 maja 2021, 13:48:28 - *.dynamic.chello.pl