23 maja 2021, 4:00:51 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola w wygranym przez jego New England Revolution 3-1 (2-1) meczu amerykańskiej MLS z New York Red Bulls. Polak, który wszedł na boisko w 61. minucie za Arnóra Ingviego Traustasona, ma na koncie trzy ligowe bramki.

23 maja 2021, 2:00 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 3-1 New York Red Bulls
Gustavo Bou 36, Tajon Buchanan 45, Adam Buksa 82 - Andrés Reyes 7

żółte kartki: Andrés Reyes (NYRB).
czerwona kartka: Andrés Reyes (38. minuta, NYRB, za drugą żółtą).

sędziował: Jair Marrufo.

W zespole gości od początku drugiej połowy grał Patryk Klimala, który zastąpił Fábio.

New England zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 14 punktów w siedmiu meczach, a NYRB są w tej samej konferencji na 10. miejscu z sześcioma punktami w sześciu spotkaniach.

Lee - 23 maja 2021, 4:05:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i brawo, całą noc czekałem na tę wiadomość.

Kickero - 23 maja 2021, 6:29:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cienias z przebłyskami. Ot cały on.

Paura85 - 23 maja 2021, 8:16:01 - *.interpc.pl
Buksa cienias? Nigdy nie zrozumiem polskiej żółci.Kibicuję Revolution od 7 lat i cieszę się że gra tam Polak. Pewnie , że MLS nie jest ligą angielską niemniej jeśli chodzi o kwestie finansowe to jest to dobre miejsce dla dobrych piłkarzy.

Swingerka - 23 maja 2021, 8:19:25 - *.play-internet.pl
I gościa Sousa nie powołał a Kubusia z Gliwic tak choć wiadomo że Świerczek na wyższym poziomie się nigdy nie przebił nawet u Bulgara

luk - 23 maja 2021, 8:38:27 - *.centertel.pl
Ta MLS to poziom polskiej Ekstraklasy.

amaral - 23 maja 2021, 10:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj nie. MLS nie nie jest poziom ekstraklasy. Tu nawet nie trzeba sie spierac - wystarczy wlaczyc jakikolwiek mecz obu lig i poobserwowac chocby 5 minut. Dla mnie zawsze to byla egzotyka, a ostatnio polubilem ogladanie MLS. Poziom wysoki, ciekawi pilkarze. Nie kopia sie po nosach jak u nas.

Michał - 23 maja 2021, 10:42:37 - *.146.35.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Buksa po za golem nic specjalnego nie pokazał Klimala to juuż wogole nie widoczny na boisku. Gdyby Reyes nie dostał czerwonej kartki Red Bull by miał duże szanse na wygraną ponieważ do czerwieni to oni kontrolowali grę.

@luk - 23 maja 2021, 12:11:34 - *.dynamic.mm.pl
A wyobrażasz sobie chłoptasiu żeby zawodnik pokroju Beckhama czy Ibry zbłaźnili się w naszej ogórkowej extraklapie?

hehe - 23 maja 2021, 12:26:16 - *.toya.net.pl
w MLS gra obecnie 27 drużyn, to już nie ten poziom z przed kilku lat gdy grał Beckham i Ibrahimović. Mecze zespołów z dołu tabeli przypominają poziomem I ligę polską. Obrońcy wychodzą wysoko i faulują napastników przy pierwszym kontakcie z piłką bo nie potrafią kryć strefowo i ustawiać się odpowiednio.

Zniesmaczo - 23 maja 2021, 13:05:56 - *.78.79.109
Najbardziej irytuje mnie w amerykanskim futbolu ze oni biegaja z pilka w rekach i nosza kaski. To niehigieniczne.

Mx - 23 maja 2021, 16:04:53 - *.85-237-178.tkchopin.pl
U nas na pomorzu, Buksy znaczą spodnie. No ale Buksa to chyba tylko jedna nogawka ;);).

Gryfita - 23 maja 2021, 21:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby go Pogoń nie sprzedała, to dziś byłaby wyżej niż na trzecim miejscu, a Buksa być może jechałby na Euro. Ale i dla klubu i dla piłkarza ważniejsza była kasa.

JACOB - 26 maja 2021, 21:51:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl