23 maja 2021, 17:24:33 - euzi
Drużyna Davida Blachy w barażach o utrzymanie w 2. Bundeslidze

VfL Osnabrück z Davidem Blachą w składzie przegrał na wyjeździe 1-2 (1-0) w meczu 34. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z FC Erzgebirge Aue. Dzięki porażce Eintrachtu Braunschweig w meczu z HSV klub Polaka utrzymał 16. miejsce w tabeli, które oznacza grę w barażach o utrzymanie.

23 maja 2021, 15:30 - Aue-Bad Schlema (Erzgebirgsstadion)
FC Erzgebirge Aue 2-1 VfL Osnabrück
Dmitri Nazarov 65, 76 - Sebastian Kerk 25

żółte kartki: Sören Gonther, Ben Zolinski, Noah Baumann (Aue).

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).

Mecz bez udziału publiczności.

Blachę w 78. minucie zmienił Bryan Henning. 30-letni pomocnik zagrał w tym sezonie w 26 ligowych meczach i strzelił jednego gola. W drużynie gospodarzy były pomocnik Korony Kielce Ognjen Gnjatić z powodu kontuzji pozostał poza kadrą.

Klub Polaka zdobył 33 punkty w 34 meczach. W barażach Osnabrück zmierzy się z trzecią drużyną 3. Ligi - FC Ingolstadt 04. Pierwsze spotkanie klub Blachy rozegra 27 maja o godz. 18:15 na wyjeździe, a rewanż 30 maja o godz. 13:30 na własnym boisku.

As - 23 maja 2021, 18:05:05 - *.icpnet.pl