1905 - 23 maja 2021, 21:02:11 - *.wist.com.pl
Resovia przy odrobinie szczęścia mogła wygrać.

1905 - 23 maja 2021, 21:04:20 - *.wist.com.pl
Resovia zmarnowała dużo sytuacji, powinna wygrać.

Roger - 23 maja 2021, 21:17:27 - *.dynamic-2-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Ten remis zapewnił już pozostanie w I lidze

mosiek - 23 maja 2021, 21:22:07 - *.71.212.51
brawo za 2 czesc sezonu dla Resovii...ogarneli sie

Rr - 23 maja 2021, 21:25:22 - *.wist.com.pl
Zapytowski kawał bramkarza. Gdyby nie on Resovia spokojnie 3 punkty.

do kia - 23 maja 2021, 21:51:16 - *.191.88.148.ipv4.supernova.orange.pl
Zgadza się... Pewnie dalej leją piłkarzy po wygranym meczu w II lidze i nie mają czasu na spamowanie tutaj, pod informacjami o Dumie Rzeszowa -
Resovii.

Girgis - 23 maja 2021, 21:52:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia brawo za walkę.... do przerwy powinno być 3-0.... no cóż.... super doping

Huter - 23 maja 2021, 22:07:39 - *.play-internet.pl
Szkoda, że nie 5-0 do przerwy..szczęście, że remis bo bramkarz wybił przed siebie.

GipsuKudzi - 23 maja 2021, 22:10:45 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Zapytowski dobry bramkarz po sezonie transfer do Huesca (espana)

Robi - 23 maja 2021, 22:10:56 - *.150.165.146.skyware.pl
Szacun dla kibiców obu stron że się nie wyzywali. Można się szanować ? Można !!!!

spoko - 23 maja 2021, 22:12:26 - *.play-internet.pl
fajny mecz najważniejsze że z kibicami , spoko doping , szkoda zmarnowanych sytuacji .

Romario - 24 maja 2021, 5:35:18 - *.146.162.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Resovia na nowy sezon koniecznie potrzebuje naprawde dobrego, skutecznego napastnika. Poza tym az prosi sie kogos do pomocy kto rozegra pilke albo ja uspokoi i poda jak nalezy. Potrzeba tez kogos do obrony i pewnie tez bramkarza.

PM - 24 maja 2021, 5:51:09 - *.dynamic.chello.pl
Ja nie rozumiem. Przecież w dwumeczu z GKS Bełchatów Resovia dostała w czerep.
Bełchatów 3-0 Resovia
Resovia 1-3 Bełchatów
9 pkt, 3 mecze. O jakim utrzymaniu piszecie? Do utrzymania potrzebujecie jeszcze jednego punktu!
Odniosę się też do Jastrzębia i Zagłębia: Zagłębie też ma ujemny bilans z Bełchatowem (1-1 dom i 0-1 wyjazd), a więc potrzebuje CZTERECH punktów. Jeśli chodzi o Jastrzębie, pierwszy mecz u siebie wygrali 3-2. Drugi jeszcze się nie odbył. Tutaj jest naprawdę spory orzech. Matematycznie dwa punkty, czyli jedna wygrana niezależnie, ewentualnie dwa remisy, albo maksymalnie 7 punktów na 9 GKS-u.

abraxas - 24 maja 2021, 8:08:34 - *.38.225.138
Bełchatów i tak nie dostanie licencji na żadną ligę , przecież to bankrut.

hh6I - 24 maja 2021, 11:24:01 - *.25.114.129
Brawo Duma Rzeszowa!!! Cały Rzeszów jest dumny z niemal 100% utrzymania się na zapleczu ekstraklasy!! Reszta (przyjezdni i obcokrajowcy) pewnie wyje AUUUUUU pod ścianą płaczu, ale co nas obcokrajowcy obchodzą...

Mastah - 24 maja 2021, 21:37:52 - *.sub-174-206-226.myvzw.com
Szkoda że Sovia nie wygrała; mieliby już 100% utrzymanie a tak to tylko 99%. Marcel był jak kocur, prawie wszystko wyciagał.