25 maja 2021, 20:48:20 - dagazka
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MŠK Žilina w wygranym 4-2 (3-0) meczu półfinałowym baraży słowackiej ekstraklasy o prawo gry w eliminacjach Ligi Konferencji Europy przeciwko ŠKF Sereď. Było to 20. trafienie 22-letniego napastnika w sezonie.

25 maja 2021, 19:00 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina 4-2 ŠKF Sereď
Dawid Kurminowski 9, Matúš Rusnák 32, Ján Bernát 38, Tibor Slebodnik 87 - Denis Bušnja 61, Roko Jureškin 83

żółte kartki: Tilen Mlakar, Stanislav Danko (Sereď).

sędziował: Michal Smolák.
widzów: 144.

W Žilinie Kurminowski oraz Jakub Kiwior rozegrali cały mecz. Trenerem gospodarzy jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo. W drużynie gości z kolei do 61. minuty grał Miloš Lačný (w przeszłości Śląsk Wrocław), którego zmienił Stanislav Danko.

Finał baraży odbędzie się 28 maja, a Žilina, która zagra u siebie, zmierzy się z FC ViOn Zlaté Moravce.

mati - 25 maja 2021, 20:52:18 - *.static.chello.pl
20 goli świetny wynik i król strzelców , może jak zgłosi się po niego jakiś klub z Włoch czy z Francji i tam się przebije to za sezon lub dwa zobaczymy go nawet w pierwszej reprze

Daniel87 - 25 maja 2021, 21:07:19 - *.centertel.pl
Dawać ich do Wisły mam na myśli trenera i Polaków

fansport - 25 maja 2021, 21:15:42 - *.dynamic.chello.pl
baraże o puchary dobra rzecz, gdyby u nas były baraże, to zespoły z miejsc 4-7 by zagrał, w półfinałach zagrałyby śląsk z lechią i warta z piastem, a potem byłby finał i może by zagrała warta w pucharach.

Polak - 25 maja 2021, 21:58:11 - *.30.146.10
Baraż o konfę fest... 32 meczy nie starczyło im. słowacka i polska liga mogą sobie przybijać piątki w poziomie. chciałbym slovan-legia w pucharkach.

Shrek - 26 maja 2021, 8:29:34 - *.centertel.pl
Chłopoku wracaj do Warty.

rysio 102 - 26 maja 2021, 9:39:27 - *.174.55.162
Trenerze Brzęczek - ktoś puka do kadry ! Halo !

Rudy103 - 26 maja 2021, 11:11:12 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry wynik, tak trzymać. Piątek w takiej Zilinie też strzeliłby maks 5 bramek.

G - 26 maja 2021, 13:07:16 - *.icpnet.pl