29 maja 2021, 23:02:15 - dkelman
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola w wygranym przez jego New England Revolution 1-0 (0-0) meczu amerykańskiej MLS z FC Cincinnati. To czwarta ligowa bramka Polaka w tym sezonie.

29 maja 2021, 21:00 - Cincinnati (TQL Stadium)
FC Cincinnati 0-1 New England Revolution
Adam Buksa 70

żółte kartki: Caleb Stanko, Yūya Kubo - Tajon Buchanan, Henry Kessler.

sędziował: David Gantar.
widzów: 11 000.

Buksa rozegrał całe spotkanie, a w zespole gospodarzy Przemysław Tytoń spędził mecz na ławce rezerwowych.

New England zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 17 punktów w ośmiu meczach, a Cincinnati jest na ostatnim, 14. miejscu tej samej konferencji z dorobkiem czterech punktów w sześciu spotkaniach.

ck - 29 maja 2021, 23:06:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adam Buksa!

borr' - 29 maja 2021, 23:08:56 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
lepsze to niz jakies ME

kris - 29 maja 2021, 23:55:40 - *.dynamic.chello.pl
Poważne ligi nie grają w czasie finały Ligi Mistrzów - tylko takie hobby futbol jak MLS.

RUCH - 30 maja 2021, 0:33:16 - *.dynamic.chello.pl
INO Ruch !

Rampampam - 30 maja 2021, 10:35:20 - *.147.5.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ruch Radzionków chyba

Epikur - 30 maja 2021, 12:00:30 - *.147.185.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skład na mecz że Słowacją. Szczęsny(Juventus)-Bereszyński(Sampdoria),Glik(Ben
evento),Bednarek(Southampton), Kędziora(Dynamo Kijów) - Jóźwiak(Derby), Krychowiak(Lokomotiw), Klich(Leeds), Zieliński (Napoli), Rybus(Lokomotiw) - Lewandowski(Bayern).

Epikur - 30 maja 2021, 12:06:32 - *.147.185.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ich zabraknie:
Drągowski (Fiorentina) - Reca(Crotone), Walukiewicz(Calgiari), Jędrzejczyk(Legią),? - Szymański(Dynamo Moskwa), Góralski(), Bielik(Derby),Grosicki(West Bromwich) ,Buksa (New England), Piątek (Hertha).

Robi - 30 maja 2021, 16:04:25 - *.centertel.pl
Jak dla Mnie Buksie nalezy sie miejsce w reprezentacji obok Lewego. Buksa lepszy jest od Milika .

arti66bvb - 30 maja 2021, 21:36:11 - *.238.227.243