30 maja 2021, 22:55:11 - dkelman
Zespół Mateusza Bogusza spadł z Segunda División

UD Logroñés, którego zawodnikiem jest Mateusz Bogusz, przegrał 0-1 (0-0) z UD Las Palmas w meczu ostatniej, 42. kolejki hiszpańskiej Segunda División (drugi poziom rozgrywkowy) i spadł z ligi.

30 maja 2021, 21:00 - Logroño (Estadio Las Gaunas)
UD Logroñés 0-1 UD Las Palmas
Aridai Cabrera 74

żółte kartki: Iñaki Sáenz, Lander Olaetxea - Eric Curbelo, Sergi Cardona, Maikel Mesa, Juan Fernández.

sędziował: Dámaso Arcediano Monescillo (Kastylia-La Mancha).

W zespole gospodarzy Mateusz Bogusz grał od 57. minuty, gdy boisko opuścił Dani Pacheco, a były gracz Elany Toruń Jon Errasti spędził mecz na ławce rezerwowych.

19-letni pomocnik rozegrał w tym sezonie 23 spotkania w lidze i zdobył w nich jedną bramkę. Logroñés skończyło sezon na 20. miejscu z 44 punktami.

Ja - 30 maja 2021, 23:02:19 - *.kampinostelco.pl
To ten dla którego Michniewicz wstrzymał wszystkie transfery. I wchodzi z ławki w meczu ostatniej szansy. Przegranym. Liga Mistrzów w kieszeni jak tylko uda się go pizydkac

@ Ja - 31 maja 2021, 0:09:55 - *.dynamic-2-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
niejaki Puchacz potrafił w jednym sezonie spaść zarówno z Ekstraklasy, jak i z 1 ligi...
... a teraz ta gwiazda jedzie na Euro

jerry - 31 maja 2021, 1:50:25 - *.finemedia.pl
On nie wyglada wcale zle [19lat], ale gubi sie czesto, nie wiem tez czy gra na optymalnej pozycji. On chyba powinien na boku obrony grac, niezly z pilka przy nodze, ma ladne wyjscia. Tak czy inaczej jakby zaplacili pieniadze Slisza to raczej sie zwroca, moze zarobia. Bo za Slisza to nawet zwrotu nie bedzie, choc do prasy pewnie walna jakas cene z kosmosu jak z Karbownikiem.

Waldhoffer - 31 maja 2021, 6:56:01 - *.centertel.pl

Metin - 31 maja 2021, 9:06:44 - *.centertel.pl
Tak przereklamowanego gościa dawno u nas nie było, pierw grał w Development League, 2 liga rezerw w Anglii, nie powąchał praktycznie placu w Leeds, u nas szum w mediach, jakby to był jakiś król środka pola (jak masz znanego managera to trzeba nakręcać ten medialny cyrk), Czesiu się nad nim rozpływał, po czym przychodzi bolesna weryfikacja, bo nie ma miejsca dla niego i trzeba szukać klubu, poszedł do Logrones, gdzie ma 950 minut rozegrane w 22 meczach, czyli 43 minuty na mecz, 1 bramka i 1 asysta, czyli statystyki żadne w Segunda Division, a jakby było mało to towarzyski mecz młodzieżówki z Austrią pokazał, jak w 60 minucie odcina tlen i zmiana, no ale jak się mało gra w klubie, to przyjeżdża się z żadną formą na kadrę...

Latka - 31 maja 2021, 10:26:54 - *.play-internet.pl
Łatka przypisana:W tym sezonie spadły drużyny: Mateusza Kani, Kamila Glika, Dominika Furmana, Daniela Łukasika i Michała Pazdana, Jakuba Szumskiego, Kamila Grosickiego, Bartosza Pikula i Nataniela Wybrańca, Davida Kopacza, Szymona Matysiaka, Radosława Murawskiego, Arkadiusza Recy, Konrada Zaradnego, Kacpra Miałkowskiego, Marcusa Piosska, Pawła Jarzębaka, Davida Blachy, Pawła Kieszka i Mateusza Bogusza,noi prawie Kamila Jóźwiaka!

zzz - 31 maja 2021, 11:11:14 - *.136.137.25