1 czerwca 2021, 19:50:16 - euzi
Fedor Černych zagrał w reprezentacji Litwy

Fedor Černych z Jagiellonii Białystok zagrał w reprezentacji Litwy w przegranym 0-1 (0-0) towarzyskim meczu przeciwko reprezentacji Estonii rozgrywanym w ramach Pucharu Bałtyckiego. 30-letni pomocnik wszedł na boisko w 59. minucie za byłego pomocnika "Jagi" Justasa Lasickasa.

1 czerwca 2021, 18:00 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 0-1 Estonia
Henri Anier 59

żółte kartki: Justas Lasickas, Saulius Mikoliūnas - Joonas Tamm, Sander Puri.

sędziował: Aleksandrs Anufrijevs (Łotwa).

W obu zespołach oprócz Lasickasa znaleźli się inni byli zawodnicy polskich klubów. W reprezentacji Litwy całe spotkanie rozegrali Markas Beneta (Zagłębie Sosnowiec), Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) i Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa), w przerwie za Tautvydasa Eliošiusa wszedł Donatas Kazlauskas (Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz), a Deimantas Petravičius (Zagłębie Lubin) pojawił się na boisku w 70. minucie za Karolisa Laukžemisa.

W reprezentacji Estonii z kolei przez cały mecz grali Artur Pikk (Miedź Legnica), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok) i Joonas Tamm (Korona Kielce), Sander Puri (Korona Kielce) wszedł na boisko w 56. minucie, kiedy opuścił je Vlasiy Sinyavskiy, a na ławce pozostali Sergei Zenjov (Cracovia) i Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica i Widzew Łódź).