4 czerwca 2021, 22:34:26 - Pawel97
Luka Zahovič wystąpił w reprezentacji Słowenii

Luka Zahovič (Pogoń Szczecin) wystąpił w reprezentacji Słowenii w wygranym 6-0 (4-0) towarzyskim meczu z Gibraltarem. 25-latek zaliczył asysty przy pierwszej, trzeciej oraz piątej bramce dla Słowenii.

4 czerwca 2021, 20:45 - Koper (Stadion Bonifika)
Słowenia 6-0 Gibraltar
Andraž Šporar 11, 34, Josip Iličić 17, 57, Jan Mlakar 38, Jon Gorenc Stanković 61

żółte kartki: Vid Belec, Sven Karič - Jamie Bosio, Kelvin Morgan.

sędziował: Haris Kaljanac (Bośnia i Hercegowina).

W 16. minucie Kenneth Chipolina (Gibraltar) nie wykorzystał rzutu karnego (Vid Belec obronił).
W 24. minucie Josip Iličić (Słowenia) nie wykorzystał rzutu karnego (Dayle Coleing obronił).

Zahović grał do 62. minuty, kiedy zmienił go Miha Zajc. Poza kadrą meczową Słowenii pozostał Damjan Bohar (kiedyś Zagłębie Lubin). W ścisłej kadrze reprezentacji Słowenii nie znalazł się pierwotnie powołany do szerokiej kadry David Tijanić (Raków Częstochowa).

Sokół - 5 czerwca 2021, 2:38:47 - *.play-internet.pl
Bohar jak grał w Zagłębiu to zawszę w kadrze. Widać że transfer za większą kasę nie pomógł...

gigi87 - 5 czerwca 2021, 8:43:42 - *.master.pl
Nie wiem po co ktoś rozgrywa mecz towarzyski z Gibraltarem?